Futbolo rezultatai

Slovėnija - 1st SNL Spalio 23
Post   live
NK Krsko ? - ? Rudar Velenje
Anglija - Premier Lyga Spalio 23
FT
Everton 2 - 5 Arsenal
FT
Tottenham Hotspur 4 - 1 Liverpool

Vokietija - Bundesliga Spalio 23
FT
FC Cologne 0 - 0 Werder Bremen
FT
Freiburg 1 - 1 Hertha Berlin
FT
Wolfsburg 1 - 1 Hoffenheim
Turkija - Super Lig Spalio 23
FT
Galatasaray 0 - 0 Fenerbahce
FT
Kayserispor 2 - 1 Konyaspor
FT
Sivasspor 0 - 0 Bursaspor
Lenkija - Ekstraklasa Spalio 23
FT
Arka Gdynia 4 - 1 Jagiellonia Bialystok
FT
Wisla Krakow 0 - 1 Legia Warszawa
Bulgarija - First Professional Lyga:: 1. stage Spalio 23
FT
Vereya 0 - 1 Septemvri Sofia
FT
Vitosha Bistritsa 0 - 1 Beroe
International - Friendlies :: women Spalio 23
FT
JAV 6 - 0 Pietų Korėja
Bosnija ir Hercegovina - Premijer Liga Spalio 23
FT
GOSK Gabela 0 - 1 Zeljeznicar
Vokietija - Regionalliga Bayern Spalio 23
FT
1860 Muenchen 0 - 1 Bayern Munich II
Ispanija - Segunda B:: grupė IV Spalio 23
FT
CD El Ejido 2012 1 - 3 Extremadura
FT
Granada B 0 - 1 Cartagena
FT
Las Palmas B 1 - 2 Futbol Club Jumilla
FT
Marbella FC 0 - 1 CD Badajoz
FT
Melilla 1 - 0 Recreativo Huelva
FT
Merida 0 - 2 Lorca Deportiva
FT
San Fernando CD 3 - 2 Real Murcia
FT
Villanovense 1 - 1 Linense
Juodkalnija - Telekom 1st CFL Spalio 23
FT
Mladost Podgorica 3 - 3 Buducnost Podgorica
Africa - Čempionų lyga:: play-off Spalio 23
FT
Al Ahly 6 - 2 Etoile du Sahel
Africa - Confederations Cup:: play-off Spalio 23
FT
Club Africain 1 - 3 SuperSport United
Prancūzija - Cup Spalio 23
AET
APM Metz 0 - 1 Saint Louis Neuweg
AET
Avion 0 - 0 US Choisy au Bac *
AET
Bretteville Odon * 1 - 1 CMS Oissel
AET
Chapelain AC * 1 - 1 Saint Nazaire
AET
Grenay 0 - 0 Noeux-les-Mines *
AET
Le Portel 1 - 1 Beauvais *
AET
Lille Oms Fives * 2 - 2 Tourcoing US
AET
Pays Argentonnais * 2 - 2 Marmande
AET
Ribemont US 1 - 2 SC Hazebrouck
AET
Rouen * 0 - 0 Gonfreville
AET
Roye 0 - 0 AFC Compiegne *
AET
Rungis * 2 - 2 Plessis Robinson Fc
AET
Sene FC 2 - 1 Cleder US
AET
St Brice * 0 - 0 St Denis US
AET
Troarn ES 1 - 4 ST Lo Manche
AET
US Marseille Endoume Catalans 2 - 1 Marseille Ardziv
AET
Wattrelos 0 - 0 St Amand FC *
FT
4 Rivieres 70 FC 3 - 2 AS Quetigny
FT
Agglo Troyenne 4 - 1 Chalons FCO
FT
Alberes Argeles 2 - 1 ES Paulhan Pezenas
FT
Alizay 1 - 4 Caen PTT
FT
Anduzien 3 - 1 St Clement Montferrier
FT
Angers NDC 0 - 1 Laval
FT
Argentre du Plessis 1 - 2 Vannes
FT
AS Panazol 1 - 2 La Brede
FT
AS St Apollinaire 0 - 1 Grandvillars FC
FT
AS Vagney 2 - 3 Epernay
FT
Bagnols-Pont-Saint-Esprit 0 - 1 Olympique Ales
FT
Bodilis Plougar FC 0 - 2 Pledran
FT
Bogny 0 - 5 St Avold
FT
Ceyratoise 0 - 7 Andrezieux
FT
Challans 0 - 2 JSC Bellevue Nantes
FT
Chateau Porcien 0 - 1 Chaumont
FT
Chenove 0 - 1 Gueugnon
FT
Coquellois SC 0 - 3 Chantilly US
FT
Corte 1 - 4 Gallia CL
FT
Divonne 0 - 1 Vallee Gresse
FT
Douarnenez 2 - 0 Pleudihen FC
FT
ES de Caudry 0 - 5 Feignies Aulnoye
FT
Essartais FC 2 - 1 Orvault Sports
FT
FC de la Valdaine 1 - 0 ES Vallieres
FT
FC Du Foron 1 - 4 La Tour Saint-Clair
FT
Garges 1 - 2 Houilles AC
FT
Glisy AS 0 - 4 Amiens Portugais
FT
Haroue Benney 0 - 7 Epinal
FT
Hauts Lyonnais 3 - 0 Ytrac
FT
Iris La Sentinelle 0 - 1 Arras
FT
La Courneuve 4 - 2 Grigny US
FT
Landerneau 0 - 4 Vitre
FT
Liffre 4 - 0 Quimper
FT
Loudeac 0 - 1 St Pontivyen
FT
Marck 0 - 1 Chambly
FT
Marly La Ville ES 0 - 2 Entente SSG
FT
MDA Chasselay 0 - 1 Grenoble
FT
Mont Pilat 3 - 1 Algerienne
FT
Mulsanne Teloche 1 - 3 Chateau-Gontier
FT
Noyal Brece 0 - 3 St. Malo
FT
OC Cesson 0 - 1 La Plancoetine
FT
Olympique Saumur 3 - 0 Du Maine
FT
Paray 1 - 5 CM Aubervilliers
FT
Perpignan Mediterranee 1 - 2 Canet Roussillon
FT
Persan 03 US 2 - 4 Racing Club de Prancūzija Colombes 92
FT
Plomelin 2 - 1 Penmarch
FT
Quarouble 2 - 1 Tergnier
FT
Rennes CPB Brequigny 0 - 1 La Saint Colomban Locmine
FT
Roubaix Hommelet 0 - 3 Marcquois
FT
Saint Sebastien 0 - 1 Les Sables TVEC
FT
Saint-Renan 0 - 1 Quimperle
FT
SMUC 0 - 1 AS Cagnes le Cros
FT
St Die 0 - 6 Amneville
FT
St Nicolas d'Aliermont 0 - 4 Evreux
FT
St-Pryve St-Hilaire 1 - 2 Vierzon FC
FT
Stade Auxerre 0 - 3 Imphy-Decize
FT
Tremery 2 - 0 Amanvillers
FT
UL Rombas 2 - 1 Cormontreuil
FT
US Ittenheim 5 - 1 Bantzenheim
FT
US Ivry 3 - 4 Les Ulis
FT
US Noyelles 0 - 5 USM Senlis
FT
US Vimy 4 - 0 Amiens AC
FT
USM Saran 0 - 2 FC Chartres
FT
USSM Loos en Gohelle 0 - 2 Boulogne
FT
Velay 0 - 2 Le Puy
FT
Vernon 0 - 7 Avranches
Belgija - First Divizionas A Spalio 23
FT
Anderlecht 0 - 1 Genk
FT
Club Brugge 1 - 0 Royal Antwerp
FT
Zulte-Waregem 2 - 5 Waasland-Beveren
Belgija - First Divizionas B:: 1st stage Spalio 23
FT
KFCO Beerschot-Wilrijk 2 - 2 Oud-Heverlee
Škotija - Lyga Cup Spalio 23
FT
Rangers 0 - 2 Motherwell
Tunisas - Ligue I Spalio 23
FT
Ben Guerdane 0 - 3 JS Kairouanaise
FT
CA Bizertin 2 - 1 Stade Gabesien
FT
Club Olympique de Medenine 1 - 0 Stade Tunisien
JAV - NASL Fall Spalio 23
FT
Jacksonville Armada FC 4 - 4 New York Cosmos
Liuksemburgas - National Divizionas Spalio 23
FT
AS Jeunesse Esch 0 - 3 FC Progres Niedercorn
FT
F91 Dudelange 4 - 3 CS Fola Esch
FT
FC Differdange 03 5 - 0 Una Strassen
FT
FC Rodange 91 0 - 0 US Hostert
FT
RM Hamm Benfica 1 - 2 FC Victoria Rosport
FT
Union Esch FC 0 - 3 Union Titus Petange
FT
US Mondorf les Bains 4 - 2 Racing FC Union Liuksemburgas
Norvegija - OBOS-ligaen Spalio 23
FT
Aasane 2 - 2 Tromsdalen
FT
Elverum 0 - 1 Sandnes
FT
Jerv 1 - 4 Bodoe/Glimt
FT
Kongsvinger 3 - 2 Mjoendalen
FT
Levanger 1 - 1 Floroe
FT
Stroemmen 3 - 4 Ull/Kisa
Čilė - Primera División:: Transición Spalio 23
FT
Curico Unido 0 - 1 Union Espanola
FT
Santiago Wanderers 3 - 3 Everton CD
FT
Universidad de Čilė 2 - 1 Palestino
FT
Universidad de Concepcion 2 - 2 O'Higgins
FYR Makedonija - Prva Liga Spalio 23
FT
FK Sileks 0 - 0 Renova
FT
FK Skopje 1 - 1 FC Academy Pandev
FT
KF Shkendija 4 - 1 Shkupi
FT
Pobeda 1 - 0 FK Vardar Skopje
FT
Rabotnicki 2 - 0 Pelister
Euro U-17 - Qualification: grupė 2 Spalio 23
FT
Kroatija U17 6 - 0 Lichtenšteinas U17
FT
Ispanija U17 1 - 0 Albanija U17
Euro U-17 - Qualification: grupė 6 Spalio 23
FT
Prancūzija U17 3 - 1 Baltarusija U17
FT
Slovėnija U17 1 - 0 Kazakstanas U17
Vokietija - Regionalliga Nord Spalio 23
FT
Hamburger SV II 6 - 0 Oldenburg
FT
St.Pauli II 1 - 1 FC Hansa Lueneburg
FT
VfV Hildesheim 0 - 2 Eintracht Norderstedt
FT
Wolfsburg II 6 - 1 Altonaer FC 93
Vokietija - Regionalliga Nordost Spalio 23
FT
Babelsberg 0 - 0 Budissa Bautzen
FT
BFC Dynamo 3 - 0 BSG Chemie Leipzig
FT
FC Viktoria 1889 Berlin 0 - 0 VSG Altglienicke
FT
FSV Union Fuerstenwalde 1 - 3 Energie Cottbus
FT
Lokomotive Leipzig 1 - 1 VfB Auerbach
Vokietija - Regionalliga Südwest Spalio 23
FT
Waldhof Mannheim 2 - 0 Kickers Offenbach
FT
Wormatia Worms 1 - 2 Ulm
Vokietija - Regionalliga West Spalio 23
FT
Alemannia Aachen 1 - 2 RW Essen
Ispanija - Segunda B:: grupė I Spalio 23
FT
AD Union Adarve 1 - 0 Real Madrid Castilla
FT
Atletico Madrid B 2 - 2 Racing de Ferrol
FT
Celta Vigo B 1 - 0 San Sebastian de los Reyes
FT
Cerceda 1 - 1 Toledo
FT
CF Talavera de la Reina 2 - 1 Valladolid B
FT
Gimnastica Segoviana 0 - 0 Rayo Majadahonda
FT
Navalcarnero 1 - 2 RC Deportivo Fabril
FT
Pontevedra 2 - 1 Coruxo F.C.
Ispanija - Segunda B:: grupė II Spalio 23
FT
Izarra 2 - 2 Athletic Bilbao B
FT
Logrones 2 - 2 SD Leioa
FT
Racing Santander 3 - 2 Barakaldo
FT
Real Sociedad B 4 - 3 Tudelano
FT
SD Gernika 2 - 0 Caudal Deportivo
FT
Sporting Gijon B 1 - 1 SD Amorebieta
Portugalija - Segunda Liga Spalio 23
FT
Arouca 1 - 0 Gil Vicente
FT
Benfica B 2 - 1 Uniao da Madeira
FT
FC Porto B 3 - 0 Varzim
FT
Santa Clara 1 - 0 Vitoria de Guimaraes B
Serbija - Super Liga Spalio 23
FT
FK Crvena Zvezda 2 - 1 Mladost Lucani
FT
Partizan Beograd 3 - 1 Backa Backa Palanka
Švedija - Superettan Spalio 23
FT
Oesters IF 1 - 1 Falkenbergs FF
FT
Trelleborgs FF 4 - 0 Aatvidaberg
World Cup Women - UEFA Qualification:: grupė 7 Spalio 23
FT
Suomija 1 - 0 Serbija
Latvija - Virsliga Spalio 23
FT
FK Jelgava 1 - 1 FS Metta/LU
FT
FK Liepaja 1 - 1 Ventspils
FT
Riga FC 0 - 1 RFS
Anglija - Čempionatas Spalio 23
FT
Ipswich Town 0 - 1 Norwich City
Paragvajus - Divizionas Profesional:: clausura Spalio 23
FT
Olimpia 3 - 2 Luqueno
FT
Sol de America 2 - 1 Sportivo Trinidense
Norvegija - Eliteserien Spalio 23
FT
Brann 0 - 3 Rosenborg
FT
Molde 1 - 0 FK Haugesund
FT
Sandefjord 1 - 2 Stroemsgodset
FT
Sogndal 3 - 3 Sarpsborg 08
FT
Stabaek 1 - 2 Tromsoe
FT
Viking 1 - 7 Vaalerenga
Slovakija - Fortuna Lyga Spalio 23
FT
Tatran Presov 0 - 1 Zilina
Ispanija - LaLiga Santander Spalio 23
FT
Celta Vigo 0 - 1 Atletico Madrid
FT
Leganes 1 - 0 Athletic Bilbao
FT
Real Madrid 3 - 0 Eibar
FT
Villarreal 4 - 0 Las Palmas
Rumunija - Liga I Spalio 23
FT
Astra Giurgiu 2 - 3 FC Voluntari
FT
FC FCSB 7 - 0 ACS Poli Timisoara
Izraelis - Ligat HaAl Spalio 23
FT
Bnei Sakhnin 0 - 1 Hapoel Haifa
FT
Hapoel Ashkelon 1 - 3 Maccabi Petach Tikva
JAV - Major Lyga Soccer Spalio 23
FT
Atlanta United 2 - 2 Toronto FC
FT
DC United 1 - 2 New York Red Bulls
FT
FC Dallas 5 - 1 LA Galaxy
FT
Houston Dynamo 3 - 0 Chicago Fire
FT
Montreal Impact 2 - 3 New Anglija Rev.
FT
New York City FC 2 - 2 Columbus Crew
FT
Philadelphia Union 6 - 1 Orlando City
FT
Portland Timbers 2 - 1 Vancouver Whitecaps
FT
Real Salt Lake 2 - 1 Sporting Kansas City
FT
San Jose Earthquakes 3 - 2 Minnesota United
FT
Seattle Sounders FC 3 - 0 Colorado Rapids
Baltarusija - Premier Spalio 23
FT
Dinamo Minsk 0 - 0 Slavia Mozyr
FT
FK Slutsk 1 - 3 Isloch
FT
FK Vitebsk 1 - 2 Shakhtyor Soligorsk
Portugalija - Primeira Liga Spalio 23
FT
Aves 1 - 3 Benfica
FT
Sporting CP 5 - 1 Chaves
FT
Tondela 2 - 0 Belenenses
Kolumbija - Primera A:: clausura Spalio 23
FT
Alianza Petrolera 0 - 1 Tigres FC
FT
CD Jaguares 3 - 2 Deportivo Cali
FT
Millonarios 2 - 0 Once Caldas
FT
Rionegro Aguilas 2 - 1 Deportivo Pasto
Euro U-17 - Qualification: grupė 7 Spalio 23
FT
Estija U17 0 - 1 Danija U17
FT
Škotija U17 2 - 1 Andora U17
Ekvadoras - Serie A:: clausura Spalio 23
FT
Deportivo Cuenca 0 - 1 CSD Macara
FT
El Nacional 3 - 3 Barcelona SC
FT
Emelec 2 - 0 Universidad Catolica
FT
Guayaquil City 0 - 0 Clan Juvenil
FT
Independiente del Valle 6 - 0 Fuerza Amarilla SC
FT
LDU de Quito 5 - 2 Delfin
Italija - Serie C:: grupė A Spalio 23
FT
Alessandria 0 - 2 Pisa
FT
Carrarese 2 - 1 Arzachena
FT
Livorno 2 - 1 Giana Erminio
FT
Monza 0 - 3 Arezzo
FT
Olbia 4 - 1 Cuneo
FT
Pro Piacenza 2 - 2 Prato
FT
US Gavorrano 1 - 0 Lucchese
FT
Viterbese 1 - 3 Robur Siena
Italija - Serie C:: grupė B Spalio 23
FT
FeralpiSalo 2 - 1 Gubbio
FT
Pordenone Calcio 2 - 2 Mestre
FT
Ravenna 0 - 1 AlbinoLeffe
FT
Reggiana 0 - 0 Fermana
FT
Renate 0 - 0 Sudtirol
FT
Santarcangelo 2 - 2 Teramo
Danija - Superliga Spalio 23
FT
FC Helsingoer 0 - 1 Broendby IF
FT
FC Koebenhavn 4 - 0 AGF
FT
Hobro 4 - 0 FC Nordsjaelland
FT
Lyngby 1 - 1 OB
Gruzija - Umaglesi Liga Spalio 23
FT
Dinamo Batumi 1 - 2 Chikhura
Vietnam - V-Lyga Spalio 23
FT
Dong Tam Long An 3 - 3 Saigon FC
FT
Ha Noi TT 4 - 0 Can Tho
FT
Than Quang Ninh 4 - 3 FLC Thanh Hoa
Prancūzija - Ligue 1 Spalio 23
FT
Marseille 2 - 2 Paris Saint Germain
FT
Nice 1 - 2 Strasbourg
FT
Troyes 0 - 5 Lyon
LIETUVA - A Lyga Spalio 23
FT
Lietava Jonava 2 - 1 Atlantas Klaipeda
FT
Stumbras Kaunas 0 - 3 FK Utenis Utena
FT
Suduva 3 - 0 Zalgiris Vilnius
FT
Trakai FK 5 - 1 FK Kauno Zalgiris
Vokietija - 2nd Bundesliga Spalio 23
FT
Erzgebirge Aue 1 - 0 Jahn Regensburg
FT
Kaiserslautern 0 - 1 Duisburg
FT
Nuernberg 2 - 1 Dynamo Dresden
Lenkija - 2nd Liga Spalio 23
FT
GKS Belchatow 1 - 0 MKS Kluczbork
FT
Znicz Pruszkow 1 - 3 Siarka Tarnobrzeg
Japonija - J. Lyga Spalio 23
FT
Urawa Red Diamonds 3 - 3 Gamba Osaka
Meksika - Liga MX:: apertura Spalio 23
FT
CF America 0 - 1 Necaxa
FT
Lobos de la BUAP 3 - 0 Cruz Azul
FT
Pachuca 1 - 0 Puebla
FT
Pumas 0 - 1 Monterrey
FT
Queretaro FC 1 - 2 Santos
FT
Tigres 3 - 0 Toluca
FT
Veracruz 2 - 3 CD Guadalajara
Gvatemala - Liga Nacional:: apertura Spalio 23
FT
Antigua Gvatemala 2 - 1 Guastatoya
FT
Coban Imperial 2 - 1 CD Suchitepequez
FT
CSD Comunicaciones 3 - 0 Deportivo Malacateco
FT
Deportivo Marquense 1 - 0 CSD Municipal
FT
Sanarate 2 - 0 Club Xelaju
World Cup U-17 - Atkrintamosios Spalio 23
FT
Vokietija U17 1 - 2 Brazilija U17
FT
Ispanija U17 3 - 1 Iranas U17
Bolivija - Primera Divizionas:: clausura Spalio 23
FT
Bolivar 3 - 0 Guabira
FT
Jorge Wilstermann 3 - 0 Universitario
FT
Real Potosi 1 - 0 Oriente Petrolero
FT
San Jose 4 - 0 The Strongest
FT
Sport Boys Warnes 1 - 4 Club Petrolero
Ispanija - Segunda B:: grupė III Spalio 23
FT
Badalona 0 - 0 Atletico Saguntino
FT
CF Peralada 2 - 0 Pena Dep. Santa Eulalia
FT
Deportivo Aragon 1 - 2 Atletico Baleares
FT
Lleida Esportiu 4 - 2 UD Cornella
FT
Mallorca 1 - 0 Villarreal B
FT
Sabadell 2 - 2 Ontinyent
FT
SD Formentera 1 - 1 Hercules
FT
UE Olot 1 - 2 Llagostera
FT
Valencia B 1 - 2 Ebro
JAV - United Soccer Lyga:: play-off Spalio 23
FT
Charleston Battery 0 - 4 New York Red Bulls II
FT
Reno 1868 FC 0 - 1 OKC Energy FC
FT
Rochester Rhinos 1 - 1 Charlotte Independence
FT
San Antonio FC 1 - 1 Tulsa Roughnecks FC
FT
Swope Park Rangers 0 - 0 Phoenix Rising FC
FT
Tampa Bay Rowdies 3 - 0 FC Cincinnati
Lenkija - 1st Liga Spalio 23
FT
GKS Katowice 1 - 2 Ruch Chorzow
FT
Puszcza Niepolomice 2 - 1 Olimpia Grudziadz
FT
Zaglebie Sosnowiec 5 - 1 Stomil Olsztyn
Slovėnija - 1st SNL Spalio 23
Pos  live
NK Krsko ? - ? Rudar Velenje
Marokas - Botola Pro Spalio 23
FT
OCK Khouribga 2 - 2 Olympic Club de Safi
FT
Racing de Casablanca 1 - 1 Chabab Atlas Khenifra
Kosta Rikas - Primera División:: apertura Spalio 23
00:00
Santos de Guapiles ? - ? C.S. Cartagines
FT
Club Sport Herediano 3 - 2 LD Alajuelense
FT
Deportiva Carmelita 2 - 1 Municipal Perez Zeledon
FT
Deportivo Saprissa 5 - 2 Limon
FT
Grecia 1 - 0 Universidad de Kosta Rikas
FT
Guadalupe FC 4 - 0 AD Municipal Liberija
Rusija - 2nd Divizionas:: center Spalio 23
FT
FC Rotor Volgograd II 0 - 1 Khimik Novomoskovsk
FT
Metalurg Lypetsk 2 - 1 Torpedo Moscow
FT
Strogino 4 - 0 Zenit Penza
Danija - 2nd Divizionas:: grupė 3 Spalio 23
FT
Ringkoebing 2 - 2 Kjellerup
Čekija - 2nd league Spalio 23
FT
FC Vlasim 2 - 2 FK MAS Taborsko
FT
FK Varnsdorf 1 - 0 Frydek-Mistek
FT
Zizkov 2 - 1 Znojmo
Vokietija - 3rd Liga Spalio 23
FT
FSV Zwickau 2 - 1 Carl Zeiss Jena
Pietų Korėja - K-Lyga Challenge Spalio 23
FT
FC Anyang 1 - 2 Busan I'Park
FT
Seongnam FC 1 - 1 Daejeon Citizen
Pietų Korėja - K-Lyga Classic Spalio 23
FT
Gangwon FC 0 - 4 Jeonbuk FC
FT
Gwangju FC 1 - 0 Sangju Sangmu
FT
Ulsan Hyundai 0 - 1 Jeju United
Kinija - Super Lyga Spalio 23
FT
Changchun Yatai 3 - 1 Jiangsu Suning FC
FT
Chongqing Lifan 1 - 1 Shanghai Shenhua
FT
Guangzhou Evergrande 5 - 1 Guizhou Hengfeng Zhicheng
FT
Shanghai SIPG FC 1 - 2 Guangzhou R&F F.C.
FT
Tianjin Teda 2 - 0 Beijing Guoan
Kipras - 1st Lyga Spalio 23
FT
Apollon Limassol 1 - 0 Aris Limassol
FT
Olympiakos Nicosia 2 - 1 Ermis Aradippou
Švedija - Allsvenskan Spalio 23
FT
Djurgaarden 1 - 1 Haecken
FT
GIF Sundsvall 2 - 2 IFK Norrkoeping
FT
IFK Gothenburg 0 - 1 Oestersunds FK
Olandija - Eredivisie Spalio 23
FT
AZ Alkmaar 3 - 0 FC Utrecht
FT
Feyenoord 1 - 4 Ajax
FT
PSV Eindhoven 3 - 0 Heracles
FT
SC Heerenveen 0 - 4 Vitesse
Australija - Hyundai A-Lyga Spalio 23
FT
Brisbane Roar FC 1 - 2 Newcastle Jets
FT
Perth Glory 2 - 1 Central Coast Mariners
Japonija - J. Lyga 2 Spalio 23
FT
Avispa Fukuoka 0 - 1 JEF United Chiba
FT
Fagiano Okayama FC 2 - 1 Thespakusatsu Gunma
FT
Kamatamare Sanuki 0 - 0 Montedio Yamagata
FT
Roasso Kumamoto 1 - 1 Tokushima Vortis
FT
Zweigen Kanazawa 0 - 0 Kyoto Sanga FC
Ispanija - LaLiga 1|2|3 Spalio 23
FT
Almeria 0 - 1 Reus
FT
Gimnastic 0 - 3 Alcorcon
FT
Rayo Vallecano 1 - 1 Sporting Gijon
FT
Real Oviedo 2 - 0 Cordoba
FT
Valladolid 2 - 2 Lugo
Danija - 1st Divizionas Spalio 23
FT
Brabrand 2 - 1 Vendsyssel FF
FT
Esbjerg fB 5 - 2 Fremad Amager
FT
FC Roskilde 1 - 1 Fredericia
FT
Skive 2 - 1 HB Koege
FT
Thisted 0 - 1 Nykoebing FC
FT
Vejle Boldklub 3 - 1 Viborg
Indonesia - Liga 1 Spalio 23
FT
Persela Lamongan 1 - 0 Persib Bandung
FT
Perseru Serui 2 - 1 Persipura Jayapura
FT
Persija Jakarta 2 - 0 Semen Padang
Turkija - 1st Lig Spalio 23
FT
Boluspor 2 - 4 Balikesirspor
FT
Elazigspor 2 - 2 Samsunspor
FT
Eskisehirspor 3 - 1 Erzurum BB
FT
Giresunspor 0 - 1 Manisaspor
FT
Umraniyespor 0 - 0 Gazisehir Gaziantep FK
Šveicarija - Challenge Lyga Spalio 23
FT
Wohlen 2 - 2 Wil
Italija - Serie A Spalio 23
FT
AC Milan 0 - 0 Genoa
FT
Atalanta 1 - 0 Bologna
FT
Benevento 0 - 3 Fiorentina
FT
ChievoVerona 3 - 2 Hellas Verona
FT
Lazio 3 - 0 Cagliari
FT
SPAL 2013 0 - 1 Sassuolo
FT
Torino 0 - 1 Roma
FT
Udinese 2 - 6 Juventus

© 2009-2017. Niekam nėra paslaptis, kad futbolas, kaip sporto šaka, yra itin gerbiama visuomenėje ir daugumos piliečių gyvenime užima milžinišką vietą. Futbolo rezultatai, esame linkę manyti, kad pravartūs daugumai – ne vien tik galėsite stebėti, kaip vyksta mėgstamų komandų rungtynės realiuoju metu, tačiau ir išsiaiškinti dėl artėjančių susitikimų laiko.