Futbolo rezultatai

Italija - Serie A Vasario 19
10'   live
Bologna 0 - 0 Inter
Turkija - Super Lig Vasario 19
86'   live
Genclerbirligi 2 - 0 Konyaspor
Turkija - 1st Lig Vasario 19
83'   live
Boluspor 1 - 0 Umraniyespor
Africa - Čempionų lyga:: qualification Vasario 19
90'   live
FUS Rabat 3 - 0 FC Johansen
Africa - Confederations Cup:: preliminary round Vasario 19
90'   live
MC Alger 4 - 1 Bechem United
Suomija - Cup:: grupė B Vasario 19
15'   live
VPS 0 - 0 Musan Salama
Olandija - Eredivisie Vasario 19
14'   live
Willem II 0 - 0 AZ Alkmaar
Bulgarija - First Professional Lyga:: 1. stage Vasario 19
57'   live
Cherno More Varna 0 - 0 PFC CSKA-Sofia
Indija - I-Lyga Vasario 19
38'   live
Churchill Brothers 2 - 3 Minerva Punjab
Ispanija - LaLiga 1|2|3 Vasario 19
45'   live
Huesca 2 - 0 Sevilla Atletico
Ispanija - LaLiga Santander Vasario 19
45'   live
Real Sociedad 0 - 0 Villarreal
Vengrija - OTP BANK Liga Vasario 19
Post   live
Vasas Budapest ? - ? Haladas
Tailandas - Premier Lyga Vasario 19
43'   live
Nakhon Ratchasima FC 0 - 0 Police Tero FC
44'   live
Pattaya United 0 - 0 Chonburi
Iranas - Pro Lyga Vasario 19
Post   live
FC Mashhad ? - ? Tractor Sazi Tabriz
Vokietija - Regionalliga Nord Vasario 19
Post   live
FC Hansa Lueneburg ? - ? VfV Hildesheim
Vokietija - Regionalliga Nordost Vasario 19
Post   live
Babelsberg ? - ? Carl Zeiss Jena
Ispanija - Segunda B:: grupė I Vasario 19
43'   live
CD Lealtad 0 - 0 CD Palencia Balompie
43'   live
Osasuna B 0 - 0 U. Mutilvera
44'   live
Coruxo F.C. 0 - 0 Izarra
Ispanija - Segunda B:: grupė II Vasario 19
28'   live
Socuellamos 0 - 0 Navalcarnero
42'   live
Rayo Majadahonda 0 - 0 Real Madrid Castilla
45'   live
Athletic Bilbao B 0 - 1 Logrones
45'   live
Fuenlabrada 1 - 0 Real Sociedad B
58'   live
Sestao 1 - 1 Albacete
Ispanija - Segunda B:: grupė III Vasario 19
43'   live
Atletico Baleares 0 - 0 Llagostera
44'   live
Ebro 0 - 0 CE L'Hospitalet
44'   live
Mallorca B 0 - 0 Sabadell
45'   live
Gava 0 - 0 Atletico Levante UD
Ispanija - Segunda B:: grupė IV Vasario 19
42'   live
Cordoba B 0 - 1 Villanovense
43'   live
Melilla 1 - 0 San Fernando CD
43'   live
Merida 2 - 0 Marbella FC
45'   live
Atletico Mancha Real 1 - 0 Extremadura
Portugalija - Segunda Liga Vasario 19
28'   live
Cova da Piedade 0 - 0 Portimonense
Serbija - Super Liga Vasario 19
Post   live
FK Metalac ? - ? FK Radnik Surdulica
Vietnam - V-Lyga Vasario 19
45+1   live
Binh Duong 0 - 0 Hoang Anh Gia Lai
54'   live
CLB TP Ho Chi Minh 2 - 2 Dong Tam Long An
87'   live
Than Quang Ninh 2 - 1 Song Lam Nghe An
Belgija - 2nd Divizionas:: 2nd stage Vasario 19
17:00
Union St.-Gilloise ? - ? Tubize
FT
Cercle Brugge 1 - 0 Oud-Heverlee
FT
Roeselare 1 - 2 Antwerp

Bulgarija - First Professional Lyga:: 1. stage Vasario 19
15:00
Slavia Sofia ? - ? Ludogorets Razgrad
57'  live
Cherno More Varna 0 - 0 PFC CSKA-Sofia
FT
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa 0 - 1 Botev Plovdiv
FT
Neftochimic Burgas 1962 2 - 0 Montana
FT
Pirin Blagoevgrad 1 - 0 Levski Sofia
Čilė - Primera:: clausura Vasario 19
01:30
Union Espanola ? - ? Deportes Temuco
17:00
Antofagasta ? - ? Universidad de Concepcion
23:00
San Luis ? - ? Everton CD
FT
Colo Colo 2 - 1 O'Higgins
FT
Palestino 0 - 2 Audax Italiano
FT
Santiago Wanderers 3 - 0 Universidad Catolica
Brazilija - Paulista A1 Vasario 19
15:00
Santo Andre ? - ? Sao Bernardo
22:00
Linense ? - ? Palmeiras
FT
Audax Sao Paulo 0 - 1 Corinthians
FT
Novorizontino 1 - 0 Ituano FC
FT
Ponte Preta 0 - 0 Red Bull Brasil
FT
Santos FC 0 - 1 Ferroviaria
FT
Sao Bento 0 - 0 Botafogo SP
FT
Sao Paulo 2 - 2 Mirassol
Kolumbija - Primera A:: apertura Vasario 19
00:30
Atletico Junior ? - ? Alianza Petrolera
02:30
Bucaramanga ? - ? Envigado
22:00
Rionegro Aguilas ? - ? Millonarios
22:15
La Equidad ? - ? America de Cali
FT
Deportivo Cali 2 - 0 Cortulua
FT
Deportivo Pasto 0 - 0 CD Jaguares
FT
Independiente Medellin 1 - 0 Once Caldas
FT
Patriotas 3 - 0 Tigres FC
FT
Santa Fe 1 - 0 Atletico Huila
FT
Tolima 0 - 0 Atletico Nacional
Ispanija - LaLiga Santander Vasario 19
17:15
Valencia ? - ? Athletic Bilbao
19:30
Celta Vigo ? - ? Osasuna
21:45
Barcelona ? - ? Leganes
45'  live
Real Sociedad 0 - 0 Villarreal
FT
Deportivo La Coruna 0 - 1 Alaves
FT
Real Madrid 2 - 0 Espanyol
FT
Sevilla 2 - 0 Eibar
FT
Sporting Gijon 1 - 4 Atletico Madrid
Vengrija - OTP BANK Liga Vasario 19
FT
Debrecen 0 - 0 Ferencvaros
FT
Gyirmot 0 - 0 Paksi SE
FT
Mezokovesd SE 3 - 0 Diosgyori VTK
FT
MTK Budapest 1 - 2 Budapest Honved
FT
Videoton FC 5 - 1 Ujpest
Pos  live
Vasas Budapest ? - ? Haladas
Honduras - Liga Nacional:: clausura Vasario 19
00:00
CD Olimpia ? - ? Juticalpa
21:00
CD Real Sociedad ? - ? CD Motagua
23:15
Platense FC ? - ? CD Vida
FT
CD Marathon 2 - 0 Social Sol
FT
Honduras Progreso 0 - 1 Real Espana
Portugalija - Primeira Liga Vasario 19
18:00
Pacos de Ferreira ? - ? Vitoria de Setubal
20:00
Belenenses ? - ? Vitoria de Guimaraes
22:15
Braga ? - ? Benfica
FT
Chaves 2 - 0 Arouca
FT
Feirense 0 - 1 Boavista
FT
Moreirense 1 - 1 Estoril
FT
Sporting CP 1 - 0 Rio Ave
Africa - Čempionų lyga:: qualification Vasario 19
90'  live
FUS Rabat 3 - 0 FC Johansen
FT
APR FC 0 - 1 Zanaco FC
FT
AS FAN 3 - 1 AS Tanda
FT
Atlabara 1 - 4 Cotonsport
FT
Township Rollers 3 - 2 CNaPS Sport
FT
Young Africans 1 - 1 Ngaya Club
Australija - Hyundai A-Lyga Vasario 19
08:00
Central Coast Mariners ? - ? Melbourne Victory
FT
Perth Glory 2 - 2 Brisbane Roar FC
FT
Wellington Phoenix 1 - 5 Melbourne City FC
FT
Western Sydney Wanderers FC 1 - 0 Sydney FC
Ispanija - LaLiga 1|2|3 Vasario 19
17:00
Cadiz ? - ? Reus
19:00
Rayo Vallecano ? - ? Mirandes
19:00
Real Oviedo ? - ? Getafe
21:00
Alcorcon ? - ? Zaragoza
45'  live
Huesca 2 - 0 Sevilla Atletico
FT
Gimnastic 2 - 0 Numancia
FT
Girona 1 - 0 Mallorca
FT
Levante 3 - 1 Cordoba
FT
Tenerife 1 - 0 Almeria
FT
UCAM Murcia 1 - 3 Valladolid
Olandija - Eredivisie Vasario 19
14'  live
Willem II 0 - 0 AZ Alkmaar
15:30
Sparta Rotterdam ? - ? FC Groningen
15:30
Vitesse ? - ? Ajax
17:45
ADO Den Haag ? - ? Feyenoord
FT
FC Twente 1 - 0 SC Heerenveen
FT
FC Utrecht 3 - 1 PEC Zwolle
FT
Heracles 4 - 0 Excelsior
FT
PSV Eindhoven 3 - 1 NEC Nijmegen
Vokietija - 2nd Bundesliga Vasario 19
14:30
Arminia Bielefeld ? - ? St. Pauli
14:30
Dynamo Dresden ? - ? Hannover 96
14:30
Karlsruher SC ? - ? Union Berlin
FT
Bochum 2 - 1 Wuerzburger Kickers
FT
Greuther Fuerth 1 - 0 Fortuna Duesseldorf
Belgija - Pro Lyga Vasario 19
15:30
Standard Liege ? - ? Gent
19:00
Oostende ? - ? Anderlecht
21:00
Genk ? - ? Sporting Charleroi
FT
Eupen 1 - 0 Kortrijk
FT
KV Mechelen 3 - 0 Lokeren
FT
Royal Excel Mouscron 1 - 2 Waasland-Beveren
FT
Zulte-Waregem 4 - 1 St.Truiden
Marokas - Botola Pro Vasario 19
17:00
Chabab Rif Al Hoceima ? - ? KACM
17:00
KAC Kenitra ? - ? Hassania Agadir
19:00
Difaa El Jadida ? - ? Olympic Club de Safi
FT
MAT Tetouan 0 - 1 Wydad Casablanca
FT
RSB Berkane 2 - 0 OCK Khouribga
Lenkija - Ekstraklasa Vasario 19
16:30
Cracovia ? - ? Pogon Szczecin
19:00
Legia Warszawa ? - ? Ruch Chorzow
FT
Korona Kielce 4 - 2 Wisla Plock
FT
Piast Gliwice 0 - 3 Lech Poznan
FT
Slask Wroclaw 1 - 0 Wisla Krakow
Italija - Lega Pro:: grupė C Vasario 19
FT
Catania 0 - 0 Taranto
FT
Catanzaro 1 - 0 Akragas
FT
Fidelis Andria 0 - 2 Casertana
FT
Foggia 3 - 1 Matera
FT
Fondi 1 - 0 Monopoli
FT
Paganese 2 - 0 Messina
FT
Reggina 1 - 2 Lecce
FT
Siracusa Calcio 3 - 1 Melfi
FT
Vibonese 0 - 1 Juve Stabia
FT
Virtus Francavilla 1 - 0 Cosenza
Vokietija - Regionalliga Südwest Vasario 19
15:00
Eintracht Trier ? - ? Ulm
15:00
Hoffenheim II ? - ? Kaiserslautern II
FT
Elversberg 2 - 2 Homburg
FT
Noettingen 1 - 3 Kickers Offenbach
FT
Pirmasens 1 - 3 Wormatia Worms
FT
Saarbruecken 3 - 0 FCA Walldorf
FT
Stuttgarter Kickers 1 - 1 Hessen Kassel
FT
Teutonia Watzenborn-Steinberg 0 - 1 VfB Stuttgart II
FT
Waldhof Mannheim 2 - 1 TSV Steinbach
Vokietija - 3rd Liga Vasario 19
15:00
Hansa Rostock ? - ? Hallescher FC
FT
Chemnitzer FC 0 - 1 Aalen
FT
Holstein Kiel 5 - 1 Fortuna Koeln
FT
Jahn Regensburg 2 - 1 FSV Frankfurt
FT
Magdeburg 3 - 0 Osnabrueck
FT
Preußen Muenster 3 - 0 Sonnenhof Großaspach
FT
RW Erfurt 0 - 3 Sportfreunde Lotte
FT
Wehen 3 - 0 FSV Zwickau
FT
Werder Bremen II 1 - 0 Paderborn
International - Club Friendlies Vasario 19
14:00
Sogndal ? - ? Aasane
16:00
Ural ? - ? Ventspils
17:00
CSKA Moscow ? - ? Sarpsborg 08
18:00
Aalesund ? - ? Shandong Luneng
18:00
Gorica ? - ? Terek Grozny
FT
Amkar 1 - 0 Aktobe
FT
Arsenal Tula 0 - 0 Pakhtakor Tashkent
FT
Belgrano 4 - 1 Olimpo
FT
Boca Juniors 1 - 1 Tigre
FT
FK Haugesund 3 - 2 Nest Sotra
FT
Lokomotiv Moscow 1 - 0 Hebei CFFC
FT
Lokomotiv Moscow 1 - 1 Beijing Guoan
FT
Newells Old Boys 1 - 1 Colon
FT
Racing Club 4 - 3 Huracan
FT
Rosario Central 1 - 2 Velez Sarsfield
FT
San Lorenzo 4 - 1 Talleres
FT
Vaalerenga 2 - 1 Stabaek
Suomija - Cup:: grupė A Vasario 19
15:00
PS Kemi ? - ? OPS
FT
HauPa 3 - 5 AC Oulu
FT
KPV 4 - 2 RoPS
Turkija - Super Lig Vasario 19
14:00
Fenerbahce ? - ? Kasimpasa
14:30
Adanaspor ? - ? Osmanlispor FK
18:00
Besiktas ? - ? Akhisar Belediye Genclik Ve Spor
86'  live
Genclerbirligi 2 - 0 Konyaspor
FT
Antalyaspor 1 - 0 Karabukspor
FT
Istanbul Basaksehir 0 - 0 Gaziantepspor
FT
Rizespor 1 - 1 Galatasaray
Tailandas - Premier Lyga Vasario 19
14:00
Port FC ? - ? Suphanburi FC
14:00
Ubon UMT FC ? - ? Ratchaburi FC
43'  live
Nakhon Ratchasima FC 0 - 0 Police Tero FC
44'  live
Pattaya United 0 - 0 Chonburi
FT
Chiangrai United 3 - 1 Sisaket FC
FT
Osotspa Samut Prakan FC 0 - 0 Bangkok Glass
FT
Siam Navy FC 1 - 2 Buriram United
FT
Thai Honda 1 - 0 Bangkok United
Vietnam - V-Lyga Vasario 19
45+  live
Binh Duong 0 - 0 Hoang Anh Gia Lai
54'  live
CLB TP Ho Chi Minh 2 - 2 Dong Tam Long An
87'  live
Than Quang Ninh 2 - 1 Song Lam Nghe An
FT
Can Tho 4 - 2 Saigon FC
FT
Da Nang 0 - 0 FLC Thanh Hoa
FT
QNK Quang Nam 2 - 2 Khanh Hoa Nha Trang
Japonija - Super Cup Vasario 19
FT
Kashima Antlers 3 - 2 Urawa Red Diamonds
Anglija - Nacionalinė lyga Vasario 19
FT
Barrow 0 - 0 Torquay United
FT
Boreham Wood 1 - 1 York City
FT
Bromley 0 - 1 Solihull Moors
FT
Dagenham & Redbridge 1 - 2 Guiseley
FT
Eastleigh 0 - 2 Tranmere Rovers
FT
Gateshead FC 3 - 1 Forest Green Rovers
FT
Macclesfield Town 2 - 0 Braintree Town
FT
Maidstone 4 - 2 Chester FC
FT
North Ferriby United 1 - 2 Dover
FT
Woking 0 - 0 Southport
FT
Wrexham 0 - 2 Aldershot Town
Vokietija - Regionalliga Nordost Vasario 19
14:00
FC Schoenberg 95 ? - ? FSV Luckenwalde
14:30
Lokomotive Leipzig ? - ? FC Oberlausitz Neugersdorf
14:30
RasenBallsport Leipzig ll ? - ? FSV Wacker Nordhausen
14:30
ZFC Meuselwitz ? - ? Berliner AK 07
Pos  live
Babelsberg ? - ? Carl Zeiss Jena
Suomija - Cup:: grupė C Vasario 19
FT
GrIFK Grankulla 0 - 3 HJK
FT
HIFK 3 - 0 FC KTP
FT
Honka 2 - 0 IF Gnistan
CONCACAF - U20 Čempionatas:: grupė A Vasario 19
FT
Honduras U20 1 - 0 Kanada U20
FT
Meksika U20 3 - 0 Antigua-Barbuda U20
Italija - Lega Pro:: grupė A Vasario 19
15:30
Livorno ? - ? Giana Erminio
15:30
Olbia ? - ? Piacenza
15:30
Viterbese ? - ? Lupa Roma
17:30
Lucchese ? - ? Pontedera
17:30
Prato ? - ? Renate
17:30
Pro Piacenza ? - ? Arezzo
17:30
Tuttocuoio ? - ? Carrarese
21:30
Pistoiese ? - ? Robur Siena
FT
Racing Roma 3 - 2 Como

© 2009-2017. Niekam nėra paslaptis, kad futbolas, kaip sporto šaka, yra itin gerbiama visuomenėje ir daugumos piliečių gyvenime užima milžinišką vietą. Futbolo rezultatai, esame linkę manyti, kad pravartūs daugumai – ne vien tik galėsite stebėti, kaip vyksta mėgstamų komandų rungtynės realiuoju metu, tačiau ir išsiaiškinti dėl artėjančių susitikimų laiko.