Teniso rezultatai

ATP Challenger - Vancouver, Canada
Rugpjūčio 18
S2 live
Max Purcell
1
3
Jordanija Thompson
6
5
S2 live
Taylor Fritz
6
5
Tennys Sandgren
2
2
S3 live
John Millman
6
5
5
Cedrik-Marcel Stebe
4
7
6

WTA - Western & Southern Open (Cincinnati)
Rugpjūčio 18
S2 live
Anastasija Sevastova
4
3
Simona Halep
6
6
S2 live
Ashleigh Barty
Casey Dellacqua
3
4
Lucie Safarova
Barbora Strycova
6
3
S2 live
Ashleigh Barty
4
2
Caroline Wozniacki
6
5
S2 live
Carla Suarez Navarro
2
4
Svetlana Kuznetsova
6
5
S2 live
Johanna Konta
6
5
Dominika Cibulkova
3
4
S2 live
Timea Babos
Andrea Hlavackova
3
2
Yung-Jan Chan
Martina Hingis
6
5
S3 live
Garbine Muguruza
6
3
6
Madison Keys
4
6
6
S3 live
Sania Mirza
Shuai Peng
6
6 1
0
Irina Camelia Begu
Raluca Olaru
3
7 7
0
ATP Challenger - Cordenons, Italy
Rugpjūčio 18
S2 live
Andrea Arnaboldi
6 2
1
Pedro Martinez
7 7
5
S2 live
Elias Ymer
6
5
Adam Pavlasek
4
1
S3 live
Andrea Pellegrino
5
6
5
Danilo Petrovic
7
4
3
S3 live
Lorenzo Giustino
3
6
5
Daniel Munoz
6
2
3
ATP Challenger - Meerbusch, Germany
Rugpjūčio 18
S2 live
Inigo Cervantes
4
6
Jeremy Jahn
6
6
S2 live
Marc Sieber
2
3
Karim Mohamed Maamoun
6
5
S2 live
Markus Eriksson
4
3
Ricardo Ojeda
6
5
S3 live
Aleksandr Nedovyesov
4
6
5
Axel Michon
6
2
4
W.O live
Inigo Cervantes
Federico Coria
Kevin Krawietz
Andreas Mies
ATP Challenger - Santo Domingo, Dominican Republic
Rugpjūčio 18
W.O live
Andrea Collarini
Nicolas Jarry
Nicolas Almagro
Eduardo Russi
ATP Challenger - Cordenons, Italy
Rugpjūčio 18
14:10
Patrick Grigoriu
David Pichler
Tomasz Bednarek
Goncalo Oliveira
18:20
Matwe Middelkoop
Igor Zelenay
Ariel Behar
Enrique Lopez
18:45
Matteo Donati
Lorenzo Sonego
Roman Jebavy
Zdenek Kolar
FT
Andrea Pellegrino
5
6
6
Danilo Petrovic
7
4
3
FT
Elias Ymer
6
6
Adam Pavlasek
4
1
FT
Lorenzo Giustino
3
6
6
Daniel Munoz
6
2
3
FT
Matwe Middelkoop
Igor Zelenay
6
3
10
Ariel Behar
Enrique Lopez
3
6
6
FT
Andrea Arnaboldi
6 2
1
Pedro Martinez
7 7
6
FT
Matteo Donati
Lorenzo Sonego
3
4
Roman Jebavy
Zdenek Kolar
6
6
FT
Patrick Grigoriu
David Pichler
3
4
Tomasz Bednarek
Goncalo Oliveira
6
6
S2 live
Andrea Arnaboldi
6 2
1
Pedro Martinez
7 7
5
S2 live
Elias Ymer
6
5
Adam Pavlasek
4
1
S3 live
Andrea Pellegrino
5
6
5
Danilo Petrovic
7
4
3
S3 live
Lorenzo Giustino
3
6
5
Daniel Munoz
6
2
3

ATP Challenger - Meerbusch, Germany
Rugpjūčio 18
16:20
Jonas Luetjen
Karim Mohamed Maamoun
Scott Clayton
Jonny O'Mara
17:10
Dustin Brown
Antonio Sancic
Steven Diez
David Vega
17:45
Inigo Cervantes
Federico Coria
Kevin Krawietz
Andreas Mies
FT
Aleksandr Nedovyesov
4
6
6
Axel Michon
6
2
4
FT
Dustin Brown
Antonio Sancic
6
7 7
Steven Diez
David Vega
4
6 5
FT
Inigo Cervantes
4
6 3
Jeremy Jahn
6
7 7
FT
Jonas Luetjen
Karim Mohamed Maamoun
6
1
4
Scott Clayton
Jonny O'Mara
4
6
10
FT
Marc Sieber
2
3
Karim Mohamed Maamoun
6
6
FT
Markus Eriksson
4
3
Ricardo Ojeda
6
6
S2 live
Inigo Cervantes
4
6
Jeremy Jahn
6
6
S2 live
Marc Sieber
2
3
Karim Mohamed Maamoun
6
5
S2 live
Markus Eriksson
4
3
Ricardo Ojeda
6
5
S3 live
Aleksandr Nedovyesov
4
6
5
Axel Michon
6
2
4
W.O live
Inigo Cervantes
Federico Coria
Kevin Krawietz
Andreas Mies
ATP Challenger - Vancouver, Canada
Rugpjūčio 18
01:35
Philip Bester
Marius Copil
James Cerretani
Neal Skupski
03:30
Taro Daniel
Brayden Schnur
23:25
Treat Huey
Robert Lindstedt
Ruben Bemelmans
Alex Bolt
23:55
Frederik Loechte Nielsen
Andreas Siljestroem
Lloyd Harris
Dudi Sela
FT
Frederik Loechte Nielsen
Andreas Siljestroem
6
6
Lloyd Harris
Dudi Sela
2
1
FT
Ruben Bemelmans
Alex Bolt
3
7 7
10
Benjamin Bonzi
Quentin Halys
6
6 4
3
FT
Taylor Fritz
6
6
Tennys Sandgren
2
2
FT
Treat Huey
Robert Lindstedt
7 7
4
11
Ruben Bemelmans
Alex Bolt
6 3
6
9
FT
John Millman
6
5
5
Cedrik-Marcel Stebe
4
7
7
FT
Max Purcell
1
3
Jordanija Thompson
6
6
S2 live
Max Purcell
1
3
Jordanija Thompson
6
5
S2 live
Taylor Fritz
6
5
Tennys Sandgren
2
2
S3 live
John Millman
6
5
5
Cedrik-Marcel Stebe
4
7
6
ATP 1000 - Western & Southern Open (Cincinnati)
Rugpjūčio 18
01:30
Rafael Nadal
Albert Ramos
02:30
Henri Kontinen
John Peers
Ryan Harrison
Michael Venus
FT
Dominic Thiem
7 7
7 7
Adrian Mannarino
6 4
6 3
FT
Grigor Dimitrov
6
7
Juan Martin Del Potro
3
5
FT
Yuichi Sugita
6 0
6
6
Karen Khachanov
7 7
3
3
FT
Fabrice Martin
Edouard Roger-Vasselin
6
6 5
5
Pierre-Hugues Herbert
Nicolas Mahut
3
7 7
10
FT
Nikoloz Basilashvili
4
6 4
Jared Donaldson
6
7 7
FT
Pablo Carreno
4
4
David Ferrer
6
6
FT
Raven Klaasen
Rajeev Ram
5
3
Jean-Julien Rojer
Horia Tecau
7
6
S1 live
Nick Kyrgios
1
Ivo Karlovic
2
S2 live
Dominic Thiem
7 7
6
Adrian Mannarino
6 4
6
S2 live
Grigor Dimitrov
6
6
Juan Martin Del Potro
3
5
S2 live
John Isner
7 7
3
Prancūzijas Tiafoe
6 4
4
S2 live
Nikoloz Basilashvili
4
6
Jared Donaldson
6
6
S2 live
Pablo Carreno
4
4
David Ferrer
6
5
S2 live
Raven Klaasen
Rajeev Ram
5
3
Jean-Julien Rojer
Horia Tecau
7
5
S3 live
Fabrice Martin
Edouard Roger-Vasselin
6
6 5
0
Pierre-Hugues Herbert
Nicolas Mahut
3
7 7
0
S3 live
Rohan Bopanna
Ivan Dodig
5
7
0
Juan Sebastian Cabal
Fabio Fognini
7
5
0
S3 live
Yuichi Sugita
6 0
6
5
Karen Khachanov
7 7
3
3
ATP Challenger - Santo Domingo, Dominican Republic
Rugpjūčio 18
01:15
Casper Ruud
Victor Estrella
01:15
Gastao Elias
Cristian Rodriguez
02:00
Damir Dzumhur
Evan King
02:30
Sergio Galdos
David Marrero
Daniel Galan
Santiago Giraldo
03:00
Jorge Montero
Marco Trungelliti
Gastao Elias
Frederico Gil
03:30
Guido Pella
Nicolas Jarry
04:00
Juan Ignacio Londero
Luis David Martinez
Jarryd Chaplin
Evan King
W.O live
Andrea Collarini
Nicolas Jarry
Nicolas Almagro
Eduardo Russi
Rezultatai ir statistika

© 2009-2017. Teniso rezultatai suteikia galimybę išsiaiškinti, kokie turnyrai, kokio pobūdžio, šiuo metu visame pasaulyje yra organizuojami. Tai ne vien tik puikus šansas teniso fanatikams stebėti asmeninių tenisininkų kovas, tačiau taip pat ir išsiaiškinti, kaip gi jiems klostėsi viso turnyro metu. Galima pastebėti, kad teniso rezultatai naudingi ir nuolatinių koeficientų keitimosi lažybininkams.