Tenisas gyvai

ATP Challenger - Champaign, USA
Lapkričio 15
S2 live
JC Aragone
6 5
3
Alexander Brown
7 7
5
S2 live
Juan Pablo Ficovich
6
6
Roberto Cid Subervi
4
6
S2 live
Lloyd Glasspool
5
6
Blaz Kavcic
7
6
S2 live
Martin Redlicki
6
6
Felix Corwin
4
5
S2 live
Mikael Torpegaard
0
3
Keegan Smith
6
5
S3 live
Jeffrey John Wolf
7
4
5
Christopher Eubanks
5
6
4
S3 live
Sebastian Korda
4
6
5
Emilio Gomez
6
4
3
S3 live
Stefan Kozlov
6
4
5
Evan Song
4
6
1

Nitto ATP World Finals - Doubles:: Group Jonas Bjorkman
Lapkričio 15
S2 live
Raven Klaasen
Michael Venus
6 4
4
Ivan Dodig
Filip Polasek
7 7
5
S3 live
Lukasz Kubot
Marcelo Melo
6 5
6
0
Rajeev Ram
Joe Salisbury
7 7
4
0
Nitto ATP World Finals - Group Bjorn Borg
Lapkričio 15
S2 live
Dominic Thiem
6 3
3
Matteo Berrettini
7 7
5
S2 live
Novak Djokovic
4
3
Roger Federer
6
6
ATP Challenger - Helsinki, Finland
Lapkričio 15
S2 live
Alexandre Muller
4
3
Ilya Ivashka
6
5
S2 live
Elias Ymer
7
6
Nikola Milojevic
5
5
S2 live
Emil Ruusuvuori
6
5
Otto Virtanen
1
1
S2 live
Hugo Grenier
1
3
Harri Helioevaara
6
5
S2 live
Mohamed Safwat
6
5
Gabriel Petit
1
3
S3 live
Carlos Taberner
3
6
5
Patrik Niklas-Salminen
6
3
3
S3 live
Norbert Gombos
4
7 7
3
Alex Molcan
6
6 4
6
S3 live
Rayane Roumane
3
7
3
Sergiy Stakhovsky
6
5
5
ATP Challenger - Ortisei, Italy
Lapkričio 15
S2 live
Andrea Pellegrino
0
2
Luca Vanni
6
5
S2 live
Antoine Hoang
7
5
Jan Choinski
5
4
S2 live
Elliot Benchetrit
6
5
Salvatore Caruso
3
2
S2 live
Federico Gaio
6
5
Danilo Petrovic
4
4
S2 live
Lorenzo Musetti
6
6
Bernabe Zapata Miralles
4
0
S2 live
Maxime Cressy
6 4
2
Peter Gojowczyk
7 7
5
S2 live
Roberto Marcora
3
4
Jannik Sinner
6
5
S3 live
Sebastian Ofner
3
6
6
Dennis Novak
6
3
6
ATP Challenger - Pune, India
Lapkričio 15
S1 live
Ivan Nedelko
0
Sumit Nagal
2
S2 live
Duck-Hee Lee
1
4
Jay Clarke
6
5
S2 live
Sasi Kumar Mukund
6
5
Ergi Kirkin
0
2
S2 live
Steven Diez
6
6
Brydan Klein
0
2
S3 live
Prajnesh Gunneswaran
6
5
3
Tim van Rijthoven
4
7
5
WTA Challenger - Taipei, Taiwan
Lapkričio 15
S2 live
Isabella Shinikova
Prarthana Thombare
3
4
I-Hsuan Cho
Yi Tsen Cho
6
5
S2 live
Naiktha Bains
Amandine Hesse
6 5
4
Dalila Jakupovic
Danka Kovinic
7 7
5
S2 live
Storm Sanders
4
6
Timea Babos
6
6
S2 live
Viktoriya Tomova
6
5
Ya Yi Yang
4
2
S2 live
Vitalia Diatchenko
6
6
Kamilla Rakhimova
4
4
S3 live
Ankita Raina
Bibiane Schoofs
6
3
9
Ya-Hsuan Lee
Fang-Hsien Wu
3
6
11
S3 live
Dalila Jakupovic
3
6
5
Amandine Hesse
6
3
3

© 2009-2019. Teniso rezultatai gyvai suteikia galimybę išsiaiškinti, kokie turnyrai, šiuo metu visame pasaulyje yra organizuojami. Tai ne vien tik puikus šansas teniso fanatikams stebėti asmeninių tenisininkų kovas, tačiau taip pat ir išsiaiškinti, kaip gi jiems klostėsi viso turnyro metu. Galima pastebėti, kad teniso rezultatai gyvai naudingi ir nuolatinių koeficientų keitimosi lažybininkams.