ATP CHALLENGER teniso rezultatai

ATP Challenger - Blois, France
Birželio 17
13:45
Roberto Ortega
Kenny De Schepper
13:55
Oriol Roca
Samuel Brosset
14:40
Tim van Rijthoven
Maxime Hamou
15:10
Enzo Wallart
Matteo Martineau
15:25
Daniel Dutra da Silva
Corentin Denolly
16:10
Juan Pablo Varillas
Ruben Ramirez
16:25
Holger Noedskov Rune
Nicolas Barrientos
FT
Arthur Rinderknech
6
7 8
Renzo Olivo
4
6 6
FT
Antoine Cornut-Chauvinc
1
2
Peter Torebko
6
6
FT
Sadio Doumbia
3
2
Botic van de Zandschulp
6
6
S1 live
Facundo Mena
3
Scott Griekspoor
5
S2 live
Antoine Cornut-Chauvinc
1
2
Peter Torebko
6
5
S2 live
Arthur Rinderknech
6
7
Renzo Olivo
4
6
S2 live
Sadio Doumbia
3
2
Botic van de Zandschulp
6
5
S3 live
Jose Hernandez
4
6
5
Marvin Netuschil
6
4
3
ATP Challenger - Bratislava, Slovakia
Birželio 17
10:00
Jiri Lehecka
Lucas Gerch
10:00
Sekou Bangoura
Michael Vrbensky
14:55
Vaclav Safranek
Hugo Grenier
14:55
Vit Kopriva
Lukas Klein
15:00
Nino Serdarusic
Adam Pavlasek
16:25
Gerard Granollers
Roman Safiullin
16:30
Jeremy Jahn
Tobias Simon
FT
Aslan Karatsev
6
6
Dragos Dima
0
1
FT
Marcelo Arevalo
4
6
6
Borna Gojo
6
3
0
FT
Sebastian Fanselow
7 7
6
Alex Molcan
6 5
3
FT
Peter Heller
4
4
Jeroen Vanneste
6
6
S1 live
David Juras
2
Ben Patael
3
S1 live
Peter Makk
2
Ricardo Ojeda
2
S1 live
Tomislav Brkic
0
Frederico Ferreira Silva
1
S2 live
Aslan Karatsev
6
5
Dragos Dima
0
1
S2 live
Peter Heller
4
4
Jeroen Vanneste
6
6
S2 live
Sebastian Fanselow
7 7
5
Alex Molcan
6 5
3
S3 live
Marcelo Arevalo
4
6
6
Borna Gojo
6
3
0
ATP Challenger - Fergana, Uzbekistan
Birželio 17
07:00
Maximilian Neuchrist
Alexey Zakharov
07:00
Sebastian Korda
Timur Khabibulin
07:00
Vladyslav Manafov
Sidharth Rawat
08:00
Andres Artunedo
Emil Ruusuvuori
Karim Mohamed Maamoun
Alexander Zhurbin
08:00
Arjun Kadhe
Vijay Sundar Prashanth
Pavel Kotov
Alexander Pavlioutchenkov
08:00
Evan King
Hunter Reese
Adil Karimov
Amal Sultanbekov
08:00
Konstantin Kravchuk
Ivan Nedelko
John Paul Fruttero
Ivan Gakhov
08:00
Marcelo Barrios
Roberto Cid Subervi
Maximilian Neuchrist
Gleb Sakharov
08:00
Sergey Fomin
Denis Yevseyev
Nikola Cacic
Tsung-Hua Yang
08:00
Timur Khabibulin
Vladyslav Manafov
Teymuraz Gabashvili
Aldin Setkic
08:00
Toshihide Matsui
Kaito Uesugi
Sanjar Fayziev
Khumoun Sultanov
08:30
Emil Ruusuvuori
Dimitriy Voronin
08:30
Evan King
Olimjon Nabiev
08:30
Tsung-Hua Yang
Teymuraz Gabashvili
09:00
Aldin Setkic
Saida'lo Saidkarimov
09:00
Denis Yevseyev
Ivan Gakhov
09:00
Edan Leshem
Alejandro Tabilo
09:00
Konstantin Kravchuk
Baptiste Crepatte
09:00
Marc-Andrea Huesler
Khumoun Sultanov
09:00
Sanjar Fayziev
Aleksandar Vukic
09:00
Sasi Kumar Mukund
Altug Celikbilek
09:00
Shuichi Sekiguchi
Marcelo Barrios
FT
Edan Leshem
6
6
Andrey Golubev
1
4
FT
Ivan Gakhov
6
6
Nigmat Shofayziev
4
2
FT
Khumoun Sultanov
6
6
Arjun Kadhe
2
4
FT
Shuichi Sekiguchi
6
6
Makoto Ochi
4
4
FT
Anton Chekhov
0
3
Sanjar Fayziev
6
6
FT
Ibrokhimjon Urinov
3
3
Teymuraz Gabashvili
6
6
FT
Timur Sottimov
2
2
Konstantin Kravchuk
6
6
FT
Vijay Sundar Prashanth
3
4
Altug Celikbilek
6
6
Int
Olimjon Nabiev
4 1
7 7
0
Ivan Nedelko
6 3
6 4
3
Ret live
Olimjon Nabiev
4
7 7
0
Ivan Nedelko
6
6 4
3
Ret live
Karim Mohamed Maamoun
4
1
Saida'lo Saidkarimov
6
2
S1 live
Renta Tokuda
1
Andres Artunedo
1
S2 live
Alexander Zhurbin
5
5
Sergey Fomin
7
3
S2 live
Anton Chekhov
0
3
Sanjar Fayziev
6
5
S2 live
Edan Leshem
6
5
Andrey Golubev
1
4
S2 live
Ibrokhimjon Urinov
3
3
Teymuraz Gabashvili
6
5
S2 live
Ivan Gakhov
6
6
Nigmat Shofayziev
4
2
S2 live
Karim Mohamed Maamoun
4
1
Saida'lo Saidkarimov
6
2
S2 live
Khumoun Sultanov
6
6
Arjun Kadhe
2
4
S2 live
Shuichi Sekiguchi
6
5
Makoto Ochi
4
4
S2 live
Timur Sottimov
2
2
Konstantin Kravchuk
6
6
S2 live
Vijay Sundar Prashanth
3
4
Altug Celikbilek
6
5
ATP Challenger - Ilkley, Great Britain
Birželio 17
14:30
Bjorn Fratangelo
Ryan Peniston
14:30
Guillermo Garcia-Lopez
Yuichi Sugita
15:00
Lukas Lacko
Adrian Menendez
16:00
Egor Gerasimov
Paul Jubb
16:00
Jason Kubler
Oscar Otte
16:30
Marc Polmans
Dominik Koepfer
16:30
Tatsuma Ito
Ruben Bemelmans
17:30
Liam Broady
Stefano Napolitano
17:30
Marcos Giron
Filippo Baldi
18:00
Lukas Rosol
Sebastian Ofner
19:00
James Duckworth
Filip Horansky
19:00
Soon-Woo Kwon
Evan Hoyt
ATP Challenger - Parma, Italy
Birželio 17
14:00
Dimitar Kuzmanov
Alen Avidzba
14:40
Enrico Dalla Valle
Giulio Zeppieri
15:30
Adelchi Virgili
Andrea Vavassori
17:30
Nerman Fatic
Matias Franco Descotte
17:50
Andrea Pellegrino
Julian Ocleppo
18:00
Jacopo Berrettini
Lorenzo Musetti
FT
Raul Brancaccio
6
6
Fabrizio Ornago
4
3
FT
Christopher Heyman
6 3
1
Jacob Grills
7 7
6
FT
Jan Satral
3
6 1
Martin Cuevas
6
7 7
Ret live
Johannes Haerteis
2
1
Sandro Ehrat
6
2
S1 live
Alessandro Bega
4
Gonzalo Escobar
3
S1 live
Andrea Collarini
3
Carlos Boluda
2
S2 live
Christopher Heyman
6 3
1
Jacob Grills
7 7
6
S2 live
Jan Satral
3
6
Martin Cuevas
6
6
S2 live
Johannes Haerteis
2
1
Sandro Ehrat
6
2
S2 live
Raul Brancaccio
6
5
Fabrizio Ornago
4
3
Rezultatai ir statistika

© 2009-2019. Varžybų tiesioginiai ATP Challenger rezultatai.lt bei statistikos puslapyje rodomi tiesiogiai iki varžybų pabaigos, po to kiekvienos šalies skiltyje.