Rezultatai tiesiogiai

Kinija - CBA
Liepos 11
1Q live
Fujian Sturgeons
18
18
Guangzhou Loong Lions
12
12
Exhibition - Challenge Elite FFT - Nice: play-off
Liepos 11
S2 live
Fiona Ferro
6
5
Myrtille Georges
4
4
S2 live
Gilles Simon
6
6
Hugo Grenier
2
6
S2 live
Jessika Ponchet
1
1
Kristina Mladenovic
6
6
S3 live
Corentin Denolly
1
7
1
Pierre-Hugues Herbert
6
5
10
International - Club Friendlies Liepos 11
ni   live
FC Wels 0 - 0 SV Wallern
ni   live
Wiener SK 0 - 0 BAD Fischau-Brunn
Exhibition - DTB German Pro Series
Liepos 11
S2 live
Cedrik-Marcel Stebe
6
7
Daniel Masur
1
5
S2 live
Maximilian Marterer
6
6
Mats Rosenkranz
4
1
S2 live
Yannick Hanfmann
6
5
Marvin Moeller
2
4
S2 live
Yannick Maden
1
2
Oscar Otte
6
6
S3 live
Yannick Hanfmann
4
6
5
Mats Rosenkranz
6
2
3
Exhibition - Eastern European Čempionatas: 2nd Stage: Women
Liepos 11
ni live
Ani Vangelova
Tijana Sretenovic
ni live
Danka Kovinic
Dejana Radanovic
S2 live
Basak Eraydin
6
5
Doroteja Joksovic
1
1
S2 live
Lina Gjorcheska
6
5
Mariana Drazic
2
3
S2 live
Natalija Kostic
6
5
Barbara Bonic
4
1
S3 live
Katarzyna Piter
6
5
5
Mihaela Djakovic
2
7
2
S3 live
Nefisa Berberovic
5
7 7
6
Anita Husaric
7
6 1
3
W.O live
Danka Kovinic
Dejana Radanovic
W.O live
Isabella Shinikova
Bojana Marinkovic
Austrija - Erste Liga Liepos 11
Aban   live
SV Horn ? - ? SK Austrija Klagenfurt
Taiwan - Mulan Football Lyga : Women Liepos 11
90'   live
Kaohsiung Yangxin (w) 0 - 0 New Taipei Air Source (w)
Exhibition - Privatbanka Open
Liepos 11
ni live
Belinda Bencic
Anika Jaskova
Eszter Meri
Yvonna Zuffova
ni live
Belinda Bencic
Romana Cisovska
ni live
Lukas Klein
Alex Molcan
Peter Nad
Milos Karol
ni live
Michal Novansky
Matej Galik
Tomas Liska
Martin Dobry
ni live
Radka Zelnickova
Bianca Behulova
Viktoria Kuzmova
Katarina Kuzmova
ni live
Romana Cisovska
Michaela Kadleckova
Vanda Vargova
Vivien Juhaszova
ni live
Tereza Mihalikova
Chantal Skamlova
Anna Karolina Schmiedlova
Sara Suchankova
ni live
Viktoria Morvayova
Eszter Meri
S2 live
Filip Horansky
4
1
Lukas Klein
6
3
S2 live
Katarina Kuzmova
4
2
Viktoria Kuzmova
6
5
S2 live
Kristof Minarik
0
1
Norbert Gombos
6
5
S2 live
Vivien Juhaszova
3
2
Anna Karolina Schmiedlova
6
6
S3 live
Andrej Martin
Ivan Kosec
6
0
10
Marek Semjan
Norbert Gombos
4
6
6
S3 live
Andrej Martin
5
6
6
Lukas Pokorny
7
2
2
S3 live
Lukas Pokorny
Lukas Palovic
4
6
0
Janos Fekete
Kristof Minarik
6
3
0
S3 live
Tomas Liska
0
6
5
Alex Molcan
6
4
7
Exhibition - THIEMs7: play-off
Liepos 11
Int
Matteo Berrettini
4
1
Andrey Rublev
6
2
S3 live
Dominic Thiem
6 5
6
6
Roberto Bautista Agut
7 7
2
2
Exhibition - UTR Pro Match Series: Men
Liepos 11
S1 live
Adam Walton
0
Maverick Banes
3
S1 live
Maxime Janvier
4
Alen Avidzba
5
S2 live
Akira Santillan
6
5
Thomas Fancutt
3
2
S2 live
Antoine Escoffier
1
0
Quentin Halys
6
0
S2 live
Gabriel Petit
3
1
Antoine Cornut-Chauvinc
6
5
S2 live
Jason Kubler
6
6
Calum Puttergill
0
0
S2 live
Jordanija Smith
1
2
Cameron Green
6
5
S2 live
Max Purcell
6
6
Cameron Green
1
3
S2 live
Maxime Tchoutakian
6
6
Maxime Janvier
0
4
S2 live
Quentin Halys
6
5
Pierre Faivre
4
2
S2 live
Rinky Hijikata
6
2
Benard Bruno Nkomba
1
1
S2 live
Skander Mansouri
6 6
3
Rayane Roumane
7 8
5
S3 live
Kody Pearson
7 7
4
11
Benard Bruno Nkomba
6 2
6
12
Exhibition - UTR Pro Match Series: Women
Liepos 11
S2 live
Leolia Jeanjean
6
6
Alice Tubello
2
1
S2 live
Lisa Mays
7
6
Abbie Myers
5
1
S2 live
Lizette Cabrera
6
6
Olivia Tjandramulia
3
1
S2 live
Maddison Inglis
6
6
Sara Tomic
4
0
S2 live
Suzan Lamens
4
6
Polina Leykina
6
7
S3 live
Audrey Albie
6 2
6
11
Anastasia Pribylova
7 7
4
9
S3 live
Ellen Perez
1
7 9
0
Alexandra Bozovic
6
6 7
0
S3 live
Margot Yerolymos
6
4
10
Anna Pribylova
4
6
4

© 2009-2020. Rezultatai tiesiogiai yra puiki paslauga žmonėms, kurie paprasčiausiai nenori jokiu būdu praleisti mėgstančios komandos, ar tai žaidėjo, rungtynių. Jeigu nepavyksta stebėti gyvai televizijos ekranuose, nusiminti tikrai nereikėtų, kadangi rezultatai.lt puslapyje bus paviešinti pakankamai detaliai.