Rezultatai tiesiogiai

Turkija - Super Lig Rugpjūčio 23
31'   live
Besiktas 0 - 0 Goztepe
Turkija - 1st Lig Rugpjūčio 23
HT   live
Boluspor 0 - 0 Adana Demirspor
Vokietija - 2nd Bundesliga Rugpjūčio 23
75'   live
SV Darmstadt 98 0 - 0 SG Dynamo Dresden
76'   live
FC Erzgebirge Aue 0 - 0 VfB Stuttgart
Rusija - 2nd Divizionas:: west Rugpjūčio 23
1'   live
Lokomotiv-Kazanka Moscow 0 - 0 Znamya
Čekija - 2nd league Rugpjūčio 23
HT   live
FC Zbrojovka Brno 1 - 0 Vitkovice
Vokietija - 3rd Liga Rugpjūčio 23
46'   live
FC Ingolstadt 04 1 - 0 Hansa Rostock
Vokietija - Bundesliga :: Women Rugpjūčio 23
45'   live
FC Bayern Munich 1 - 0 1. Ffc Frankfurt
Šveicarija - Challenge Lyga Rugpjūčio 23
1'   live
Grasshoppers 0 - 0 Winterthur
Olandija - Eerste Divisie Rugpjūčio 23
1'   live
De Graafschap 0 - 0 FC Volendam
1'   live
FC Den Bosch 0 - 0 FC Eindhoven
1'   live
Go Ahead Eagles 0 - 0 Jong FC Utrecht
1'   live
Helmond Sport 0 - 0 Almere City FC
1'   live
NAC Breda 0 - 0 Cambuur
1'   live
Roda JC Kerkrade 0 - 0 NEC Nijmegen
1'   live
Telstar 0 - 0 Excelsior
1'   live
TOP Oss 0 - 0 Jong AZ Alkmaar
3'   live
FC Dordrecht 0 - 0 Jong Ajax
Austrija - Erste Liga Rugpjūčio 23
HT   live
Austrija Wien (A) 1 - 0 SV Lafnitz
HT   live
FC Juniors OO 2 - 2 Austrija Lustenau
HT   live
FC Wacker Innsbruck 2 - 0 Amstetten
HT   live
Floridsdorfer AC 0 - 0 FC Liefering
HT   live
Ried 1 - 0 Grazer AK
HT   live
SV Horn 0 - 0 Vorwaerts Steyr
Bulgarija - First Professional Lyga:: 1. stage Rugpjūčio 23
30'   live
FC Arda Kardzhali 0 - 0 Cherno More Varna
Slovakija - Fortuna Lyga Rugpjūčio 23
HT   live
FK Senica 1 - 1 Zlate Moravce
Ispanija - LaLiga Santander Rugpjūčio 23
3'   live
Granada 0 - 0 Sevilla
United Arab Emirates - Lyga Cup:: grupė A Rugpjūčio 23
30'   live
Al-Ain 1 - 0 Shabab Al-Ahli Dubai FC
Rumunija - Liga I Rugpjūčio 23
1'   live
CS Universitatea Craiova 0 - 0 Astra Giurgiu
Prancūzija - Ligue 2 Rugpjūčio 23
1'   live
AC Ajaccio 0 - 0 Paris FC
1'   live
Chambly 0 - 0 Chateauroux
1'   live
Clermont Foot 0 - 0 Auxerre
1'   live
Le Havre 0 - 0 Grenoble
1'   live
Le Mans 0 - 0 Lorient
1'   live
Niort 0 - 0 Caen
1'   live
Rodez 0 - 0 Orleans
1'   live
Sochaux 1 - 0 Nancy
US Open - Men's Qualification
Rugpjūčio 23
S1 live
Mikael Ymer
1
Hyeon Chung
1
S2 live
Dominik Koepfer
6
6
Yasutaka Uchiyama
3
4
S2 live
Gregoire Barrere
6
6
Daniel Galan
4
3
S2 live
Mirza Basic
6 5
4
Santiago Giraldo
7 7
4
S2 live
Paolo Lorenzi
4
1
Jiri Vesely
6
1
S2 live
Pedro Martinez
3
3
Jenson Brooksby
6
5
S2 live
Soon-Woo Kwon
4
4
Steven Diez
6
3
S2 live
Tobias Kamke
7
2
Lukas Lacko
5
2
S3 live
Elliot Benchetrit
6
3
0
Kimmer Coppejans
3
6
0
Prancūzija - National Rugpjūčio 23
1'   live
AS Beziers 0 - 0 Pau
1'   live
Boulogne 0 - 0 Concarneau
1'   live
Cholet 0 - 0 Creteil
1'   live
GFC Ajaccio 0 - 0 FC Bastia Borgo
1'   live
Le Puy Foot 43 Auvergne 0 - 0 Avranches
1'   live
Quevilly 0 - 0 Villefranche Beaujolais
1'   live
SC Toulon 0 - 0 Bourg en Bresse Peronnas
WTA - NYJTL Bronx Open, New York
Rugpjūčio 23
S1 live
Magda Linette
6
Katerina Siniakova
6
S3 live
Margarita Gasparyan
Monica Niculescu
5
6
0
Darija Jurak
Maria Jose Martinez
7
2
0
Baltarusija - Premier Rugpjūčio 23
60'   live
Dnyapro Mogilev 0 - 0 FC Minsk
Saudo Arabija - Premier Lyga Rugpjūčio 23
12'   live
AL Ittihad FC 1 - 0 AL Raed FC
89'   live
AL Taawoun FC 1 - 1 AL Hazem FC
Vokietija - Regionalliga Bayern Rugpjūčio 23
HT   live
SV Heimstetten 1 - 1 SV Schalding-Heining
Vokietija - Regionalliga Nord Rugpjūčio 23
87'   live
SC Weiche Flensburg 2 - 0 Hamburger SV II
90'   live
Heider SV 1 - 2 SV Drochtersen/Assel
Vokietija - Regionalliga Nordost Rugpjūčio 23
31'   live
Energie Cottbus 1 - 1 VfB Auerbach 1906
48'   live
Hertha Berlin II 0 - 0 Berliner AK 07
HT   live
1. FC Lokomotive Leipzig 0 - 0 FSV Optik Rathenow
Vokietija - Regionalliga West Rugpjūčio 23
31'   live
ROT Weiss Essen 1 - 0 SG Wattenscheid 09
32'   live
Wuppertal 0 - 1 FC Koeln II
46'   live
SC Verl 3 - 0 Bonner SC
56'   live
TUS Haltern 0 - 0 Borussia Dortmund II
Danija - Superliga Rugpjūčio 23
HT   live
Hobro 0 - 0 OB
ATP 250 - Winston-Salem Open
Rugpjūčio 23
S2 live
John Millman
6
6
Steve Johnson
4
6
S2 live
Lukasz Kubot
Marcelo Melo
6
6
Jamie Murray
Neal Skupski
2
3
S2 live
Sander Gille
Joran Vliegen
6 1
4
Nicholas Monroe
Tennys Sandgren
7 7
5
S3 live
Benoit Paire
7 7
1
5
Pablo Carreno Busta
6 5
6
2
US Open - Women's Qualification
Rugpjūčio 23
S2 live
Elena Rybakina
7 7
3
Lizette Cabrera
6 5
3
S2 live
Gabriela Ruse
1
1
Xinyu Wang
6
5
S2 live
Jana Cepelova
6
5
Jaimee Fourlis
4
2
S2 live
Kristina Kucova
6
1
Tereza Martincova
4
4
S2 live
Paula Badosa
4
4
Magdalena Frech
6
3
S2 live
Varvara Gracheva
4
5
Richel Hogenkamp
6
4

© 2009-2019. Rezultatai tiesiogiai yra puiki paslauga žmonėms, kurie paprasčiausiai nenori jokiu būdu praleisti mėgstančios komandos, ar tai žaidėjo, rungtynių. Jeigu nepavyksta stebėti gyvai televizijos ekranuose, nusiminti tikrai nereikėtų, kadangi rezultatai.lt puslapyje bus paviešinti pakankamai detaliai.