Ledo ritulio rezultatai

Baltarusija - Extraliga:: championship
Vasario 19
1P live
Yunost Minsk
1
1
Shakhtar Soligorsk
0
0

Rusija - VHL
Vasario 19
 live
Saryarka Karaganda
1
1
SKA-Neva
2
2
 live
Torpedo
0
0
Zvezda Chekhov
0
0
3P live
Sokol Krasnoyarsk
4
3
1
0
Buran Voronezh
0
0
0
0
Rusija - MHL
Vasario 19
3P live
Irbis Kazan
4
1
2
1
Sputnik Almetyevsk
1
0
0
1
3P live
Kuznetskie Medvedi
3
0
0
3
Omskie Yastreby
3
1
1
1
3P live
Sibirskie Snaipery
3
1
1
1
Belye Medvedi
2
0
1
1
Vokietija - DEL
Vasario 19
15:00
Adler Mannheim
Grizzlys Wolfsburg
15:00
ERC Ingolstadt
Thomas Sabo Ice Tigers
15:00
Iserlohn Roosters
EHC Muenchen
17:30
Bremerhaven
Duesseldorfer EG
17:30
Straubing Tigers
Augsburger Panther
17:45
Krefeld Pinguine
Koelner Haie

Vokietija - DEL2
Vasario 19
17:00
Dresdner Eisloewen
EHC Bayreuth - Die Tigers
18:00
Bietigheim Steelers
Heilbronner Falken
18:00
ESV Kaufbeuren
ETC Crimmitschau
18:00
Kassel Huskies
EC Bad Nauheim
19:30
EHC Freiburg
Lausitzer Fuechse
19:30
EV Ravensburg
SC Riessersee
19:30
Loewen Frankfurt
Starbulls Rosenheim
Austrija - EBEL:: placement matches
Vasario 19
18:00
Bolzano
Liwest Linz
18:00
Innsbruck
Salzburg
18:00
Klagenfurter AC
Vienna Capitals
Austrija - EBEL:: qualification
Vasario 19
18:00
Dornbirn
Znojmo
18:00
Fehervar AV19
Graz 99ers
18:00
HDD Olimpija
EC VSV
Čekija - Extraliga
Vasario 19
16:00
Dynamo Pardubice
Mlada Boleslav
16:00
Trinec
Zlin
16:30
Litvinov
Karlovy Vary
17:00
Liberec
Mountfield HK
17:30
Plzen
Vitkovice
18:00
Sparta Prague
Kometa
18:20
Olomouc
Pirati Chomutov
Baltarusija - Extraliga:: championship
Vasario 19
16:00
Dinamo Molodechno
Metallurg Zhlobin
16:00
Neman Grodno
Gomel
Baltarusija - Extraliga:: relegation
Vasario 19
16:00
Baltarusija U20
Khimik-SKA Novopolotsk
16:00
Brest
HK Mogilev
16:00
Lida
Vitebsk
Šveicarija - NLB:: play-off
Vasario 19
18:00
Thurgau
Langenthal
18:30
Ajoie
Red Ice
18:30
Olten
Rapperswil-Jona Lakers
18:45
Visp
Chaux-de-Fonds
Rusija - VHL
Vasario 19
14:00
Molot-Prikamye Perm
Sputnik Nizhny Tagil
14:00
Rubin Tyumen
Yuzhny Ural Orsk
14:00
Toros Neftekamsk
Dizel Penza
14:00
Zauralye Kurgan
Chelmet Chelyabinsk
16:00
Dynamo Balashikha
HC Sarov
16:00
Dynamo St. Petersburg
Bars Kazan
16:00
Khimik Voskresensk
Ariada Volzhsk
16:00
THC Tver
Neftyanik Almetyevsk
FT
Yermak Angarsk
3
1
2
0
Ryazan
1
0
0
1
Norvegija - 1st Divizionas
Vasario 19
FT
Comet
7
3
1
3
Narvik
3
1
1
1
FT
Gjoevik
3
0
1
2
Bergen
6
2
3
1
FT
Gruener
7
1
1
5
Kraakene
1
1
0
0
FT
Hasle/Loeren
2
1
0
1
Furuset
1
0
1
0
FT
Ringerike
0
0
0
0
Nidaros
4
2
1
1
Slovakija - 1st league:: play-off
Vasario 19
FT
Nova Ves
3
1
0
2
Michalovce
4
1
2
1
FT
Povazska Bystrica
0
0
0
0
Presov 07
6
1
1
4
FT
Topolcany
5
2
2
1
Skalica
1
1
0
0
FT
Trnava
2
1
1
0
Detva
4
0
2
2
Norvegija - Get Ligaen
Vasario 19
18:00
Frisk-Asker
Storhamar
18:00
Lillehammer
Kongsvinger
18:00
Stjernen
Stavanger
18:00
Vaalerenga
Manglerud/Star
OT
Sparta Sarpsborg
2
1
0
1
0
Loerenskog
3
1
1
0
1
Švedija - HockeyAllsvenskan
Vasario 19
17:00
Oskarshamn
Vaesteraas
17:00
Tingsryd
Mora
18:00
AIK
Almtuna
FT
BIK Karlskoga
2
0
1
1
Soedertaelje
5
1
4
0
FT
Vaesterviks IK
3
2
0
1
HC Vita Haesten
0
0
0
0
Suomija - Liiga
Vasario 19
FT
HPK
2
2
0
0
TPS
1
0
1
0
FT
JYP
5
2
1
2
KalPa
1
0
1
0
FT
Kaerpaet
5
1
2
2
Pelicans
1
1
0
0
FT
Lukko
1
0
1
0
Aessaet
4
0
2
2
FT
Sport
0
0
0
0
HIFK
1
1
0
0
OT
Jukurit
1
1
0
0
0
SaiPa
2
1
0
0
1
OT
Tappara
3
0
0
2
1
Ilves
2
2
0
0
0
Danija - Metal Ligaen
Vasario 19
FT
Odense Bulldogs
1
1
0
0
Herning Blue Fox
3
1
0
2
Šveicarija - NLA
Vasario 19
16:45
ZSC Lions
SCL Tigers
FT
Ambri-Piotta
0
0
0
0
Lugano
5
3
2
0
FT
Davos
3
0
3
0
ZSC Lions
4
1
2
1
FT
Geneve-Servette
6
0
3
3
Lausanne
4
0
1
3
FT
Kloten Flyers
3
1
1
1
Biel
2
2
0
0
FT
SCL Tigers
2
0
1
1
Bern
4
2
2
0
FT
Zug
4
2
2
0
Fribourg-Gotteron
1
1
0
0
NHL - Regular Season
Vasario 19
00:00
Ottawa Senators
Winnipeg Jets
01:00
Buffalo Sabres
Chicago Blackhawks
01:00
Columbus Blue Jackets
Nashville Predators
01:00
New York Islanders
New Jersey Devils
02:00
Carolina Hurricanes
Toronto Maple Leafs
03:00
Colorado Avalanche
Tampa Bay Lightning
03:30
San Jose Sharks
Boston Bruins
04:00
Anaheim Ducks
Los Angeles Kings
05:00
Vancouver Canucks
Philadelphia Flyers
19:30
New York Rangers
Washington Capitals
22:00
Pittsburgh Penguins
Detroit Red Wings
AP
Detroit Red Wings
3
1
1
0
0
1
Washington Capitals
2
0
1
1
0
0
FT
Anaheim Ducks
1
0
1
0
Florida Panthers
4
0
3
1
FT
Arizona Coyotes
1
0
0
1
San Jose Sharks
4
2
1
1
FT
Buffalo Sabres
3
1
2
0
St. Louis Blues
2
1
0
1
FT
Chicago Blackhawks
1
0
0
1
Edmonton Oilers
3
0
1
2
FT
Los Angeles Kings
2
0
2
0
Florida Panthers
3
1
1
1
FT
Minnesota Wild
5
1
1
3
Nashville Predators
2
0
0
2
FT
Montreal Canadiens
1
1
0
0
Winnipeg Jets
3
0
1
2
FT
New Jersey Devils
3
1
1
1
New York Islanders
2
0
0
2
FT
Toronto Maple Leafs
Ottawa Senators
OT
Dallas Stars
4
2
0
1
1
Tampa Bay Lightning
3
2
1
0
0
OT
Vancouver Canucks
2
1
0
0
1
Calgary Flames
1
0
0
1
0
Suomija - Mestis Liiga
Vasario 19
FT
Hermes
5
0
2
3
LeKi
2
1
0
1
FT
K-Vantaa
3
1
0
2
JYP-Akatemia
1
0
1
0
FT
SaPKo
4
0
1
3
IPK
2
1
1
0
FT
TuTo
4
1
2
1
Hokki
2
1
1
0
OT
Jokipojat
0
0
0
0
0
RoKi
1
0
0
0
1
OT
KeuPa HT
1
0
0
1
0
Espoo United
2
1
0
0
1
Švedija - SHL
Vasario 19
FT
Leksands
0
0
0
0
Vaexjoe
6
3
1
2
FT
Linkoeping
3
0
1
2
Karlskrona HK
2
0
1
1
FT
Luleaa
4
0
3
1
Froelunda HC
2
0
2
0
FT
Malmoe
2
0
2
0
Brynaes
3
0
3
0
FT
Oerebro HK
0
0
0
0
HV 71
3
0
0
3
FT
Roegle
2
1
1
0
Faerjestad
1
0
1
0
FT
Skellefteaa
3
0
1
2
Djurgaarden
2
0
1
1
International - Alps Hockey Lyga:: play-off: placement matches
Vasario 19
FT
Azijago
5
3
2
0
Lustenau
2
1
1
0
FT
Ritten Sport
1
1
0
0
HD Jesenice
2
0
0
2
FT
Val Pusteria
5
1
1
3
VEU Feldkirch
2
0
1
1
International - Alps Hockey Lyga:: play-off: qualification - round A
Vasario 19
AP
Fassa
3
0
3
0
0
0
Cortina
4
0
1
2
0
1
FT
Bregenzerwald
2
0
1
1
Salzburg II
3
0
1
2
International - Alps Hockey Lyga:: play-off: qualification - round B
Vasario 19
FT
Broncos Vipiteno
5
0
4
1
EC Die Adler Kitzbuehel
1
0
1
0
FT
HC Neumarkt Egna
7
2
3
2
Klagenfurter AC II
0
0
0
0
Čekija - 1st league:: relegation
Vasario 19
FT
AZ Havirov 2010
0
0
0
0
Kadan
3
1
1
1
FT
HC Stadion Litomerice
3
2
1
0
Most
5
1
3
1
Kanada - QMJHL
Vasario 19
22:00
Sherbrooke Phoenix
Blainville-Boisbriand Armada
23:00
Baie-Comeau
Saint John Sea Dogs
23:00
Shawinigan Cataractes
Quebec Remparts
23:00
Victoriaville Tigres
Gatineau Olympiques
AP
Baie-Comeau
1
0
1
0
0
0
Chicoutimi Sagueneens
2
1
0
0
0
1
FT
Acadie-Bathurst Titan
9
5
2
2
Halifax Mooseheads
0
0
0
0
FT
Acadie-Bathurst Titan
7
4
2
1
Moncton Wildcats
2
2
0
0
FT
Blainville-Boisbriand Armada
5
3
2
0
Gatineau Olympiques
1
1
0
0
FT
Chicoutimi Sagueneens
2
1
0
1
Saint John Sea Dogs
4
3
0
1
FT
Drummondville Voltigeurs
4
2
0
2
Quebec Remparts
5
3
2
0
FT
Gatineau Olympiques
6
2
2
2
Sherbrooke Phoenix
2
1
1
0
FT
Halifax Mooseheads
1
0
0
1
Charlottetown Islanders
5
0
1
4
FT
Moncton Wildcats
4
2
1
1
Charlottetown Islanders
11
2
6
3
FT
Rouyn-Noranda Huskies
8
5
0
3
Cape Breton Screaming Eagles
4
2
2
0
FT
Rouyn-Noranda Huskies
1
0
1
0
Rimouski Oceanic
4
1
1
2
FT
Shawinigan Cataractes
2
2
0
0
Drummondville Voltigeurs
3
2
1
0
FT
Val-D'Or Foreurs
6
2
3
1
Cape Breton Screaming Eagles
5
1
1
3
FT
Val-D'Or Foreurs
4
2
1
1
Rimouski Oceanic
1
0
1
0
FT
Victoriaville Tigres
3
0
2
1
Saint John Sea Dogs
7
2
2
3
Kanada - OHL
Vasario 19
21:00
Kingston Frontenacs
London Knights
21:00
Sudbury Wolves
Niagara IceDogs
AP
Kingston Frontenacs
3
1
1
1
0
0
Peterborough Petes
4
0
2
1
0
1
AP
Oshawa Generals
5
1
2
1
0
1
Ottawa 67's
4
0
3
1
0
0
AP
Owen Sound Attack
2
1
1
0
0
0
Oshawa Generals
3
1
1
0
0
1
FT
Barrie Colts
6
2
3
1
North Bay Battalion
1
0
0
1
FT
Erie Otters
3
0
1
2
Mississauga Steelheads
0
0
0
0
FT
Flint Firebirds
7
1
3
3
Sarnia Sting
5
2
1
2
FT
Guelph Storm
6
2
0
4
Barrie Colts
2
0
1
1
FT
Hamilton Bulldogs
4
3
0
1
Ottawa 67's
3
0
1
2
FT
London Knights
1
0
1
0
Owen Sound Attack
6
1
2
3
FT
Mississauga Steelheads
1
0
0
1
Erie Otters
4
0
3
1
FT
Saginaw Spirit
4
3
0
1
Flint Firebirds
1
1
0
0
FT
Sault Ste. Marie Greyhounds
1
0
1
0
Kitchener Rangers
4
0
2
2
FT
Sault Ste. Marie Greyhounds
8
3
3
2
Niagara IceDogs
1
1
0
0
FT
Windsor Spitfires
3
0
0
3
Guelph Storm
1
0
1
0
OT
Saginaw Spirit
4
2
0
2
0
Kitchener Rangers
5
2
1
1
1
OT
Sudbury Wolves
2
0
1
1
0
North Bay Battalion
3
1
0
1
1
Rusija - MHL
Vasario 19
AP
Mamonty Yugry
5
1
2
1
0
1
Sarmaty
4
0
2
2
0
0
FT
Ladya Togliatti Juniors
5
2
1
2
Reaktor
3
0
1
2
FT
MHC Spartak
6
1
3
2
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
0
1
1
FT
Russkie Vityazi
3
1
1
1
Atlanty
1
0
0
1
FT
Sibirskie Snaipery
3
1
1
1
Belye Medvedi
2
0
1
1
FT
Tyumensky Legion
0
0
0
0
Stalnye Lisy
13
2
4
7
OT
HC Riga
1
0
1
0
0
Chaika
2
0
1
0
1
OT
Irbis Kazan
2
0
1
0
1
Sputnik Almetyevsk
1
0
0
1
0
OT
Kuznetskie Medvedi
3
0
0
3
0
Omskie Yastreby
4
1
1
1
1
Kanada - WHL
Vasario 19
01:00
Calgary Hitmen
Saskatoon Blades
03:00
Kamloops Blazers
Prince George Cougars
03:00
Portland Winterhawks
Seattle Thunderbirds
AP
Lethbridge Hurricanes
5
1
3
0
0
1
Victoria Royals
4
2
1
1
0
0
AP
Vancouver Giants
4
1
1
1
0
1
Red Deer Rebels
3
2
0
1
0
0
FT
Brandon Wheat Kings
1
0
0
1
Prince Albert Raiders
4
2
1
1
FT
Brandon Wheat Kings
5
2
2
1
Regina Pats
3
0
1
2
FT
Kelowna Rockets
5
1
3
1
Prince George Cougars
2
1
0
1
FT
Kootenay Ice
1
1
0
0
Victoria Royals
4
1
1
2
FT
Lethbridge Hurricanes
6
1
2
3
Saskatoon Blades
2
1
0
1
FT
Medicine Hat Tigers
7
2
3
2
Edmonton Oil Kings
4
1
1
2
FT
Moose Jaw Warriors
4
1
0
3
Regina Pats
0
0
0
0
FT
Portland Winterhawks
4
1
3
0
Red Deer Rebels
3
0
2
1
FT
Prince Albert Raiders
1
0
0
1
Everett Silvertips
3
0
3
0
FT
Seattle Thunderbirds
5
1
1
3
Portland Winterhawks
3
0
2
1
FT
Swift Current Broncos
3
2
1
0
Medicine Hat Tigers
1
0
1
0
FT
Tri-City Americans
4
2
2
0
Seattle Thunderbirds
2
1
0
1
FT
Tri-City Americans
5
1
1
3
Spokane Chiefs
1
0
0
1
FT
Vancouver Giants
1
1
0
0
Kamloops Blazers
6
1
4
1
OT
Calgary Hitmen
2
0
1
0
1
Edmonton Oil Kings
1
1
0
0
0
OT
Kelowna Rockets
4
0
2
2
0
Spokane Chiefs
5
2
1
1
1
OT
Kootenay Ice
3
1
0
1
1
Saskatoon Blades
2
1
0
1
0
OT
Swift Current Broncos
2
1
0
1
0
Everett Silvertips
3
0
1
1
1

© 2009-2017. Ledo ritulio rezultatai neįtikėtinai pravartūs šios šaltosios sporto šakos entuziastams. Pasiūlymas naudingas ne vien tik tada, kai norite išsiaiškinti, kaip klostosi rungtynės patinkančiai ekipai, tačiau taip pat ir stebėti įvykdytas nuobaudas, pelnytus įvarčius bei kintančias komandų sudėtis aikštėje, tiesiogiai.