Teniso rezultatai

ATP Challenger - Blois, France
Birželio 17
S1 live
Facundo Mena
2
Scott Griekspoor
1
S2 live
Antoine Cornut-Chauvinc
1
2
Peter Torebko
6
5
S2 live
Arthur Rinderknech
6
5
Renzo Olivo
4
6
S2 live
Sadio Doumbia
3
2
Botic van de Zandschulp
6
5
S3 live
Jose Hernandez
4
6
1
Marvin Netuschil
6
4
3

ATP Challenger - Bratislava, Slovakia
Birželio 17
S2 live
Aslan Karatsev
6
5
Dragos Dima
0
1
S2 live
Peter Heller
4
4
Jeroen Vanneste
6
6
S2 live
Sebastian Fanselow
7 7
5
Alex Molcan
6 5
3
S3 live
Marcelo Arevalo
4
6
6
Borna Gojo
6
3
0
WTA - Nature Valley Classic (Birmingham)
Birželio 17
S2 live
Elina Svitolina
3
0
Margarita Gasparyan
6
1
ATP 500 - Noventi Open (Halle)
Birželio 17
S2 live
Matthew Ebden
7
0
Radu Albot
5
1
S2 live
Steve Johnson
6
5
Philipp Kohlschreiber
3
3
ATP Challenger - Parma, Italy
Birželio 17
S1 live
Alessandro Bega
1
Gonzalo Escobar
2
S1 live
Andrea Collarini
0
Carlos Boluda
1
S2 live
Christopher Heyman
6 3
1
Jacob Grills
7 7
6
S2 live
Jan Satral
3
6
Martin Cuevas
6
6
S2 live
Johannes Haerteis
2
1
Sandro Ehrat
6
2
S2 live
Raul Brancaccio
6
5
Fabrizio Ornago
4
3
ATP Challenger - Fergana, Uzbekistan
Birželio 17
Int
Olimjon Nabiev
4 1
7 7
0
Ivan Nedelko
6 3
6 4
3
S2 live
Alexander Zhurbin
5
1
Sergey Fomin
7
1
S2 live
Anton Chekhov
0
3
Sanjar Fayziev
6
5
S2 live
Edan Leshem
6
5
Andrey Golubev
1
4
S2 live
Ibrokhimjon Urinov
3
3
Teymuraz Gabashvili
6
5
S2 live
Ivan Gakhov
6
6
Nigmat Shofayziev
4
2
S2 live
Karim Mohamed Maamoun
4
1
Saida'lo Saidkarimov
6
2
S2 live
Khumoun Sultanov
6
6
Arjun Kadhe
2
4
S2 live
Shuichi Sekiguchi
6
5
Makoto Ochi
4
4
S2 live
Timur Sottimov
2
2
Konstantin Kravchuk
6
6
S2 live
Vijay Sundar Prashanth
3
4
Altug Celikbilek
6
5
ATP Challenger - Blois, France
Birželio 17
13:30
Roberto Ortega
Kenny De Schepper
13:45
Oriol Roca
Samuel Brosset
14:40
Tim van Rijthoven
Maxime Hamou
15:00
Enzo Wallart
Matteo Martineau
15:15
Daniel Dutra da Silva
Corentin Denolly
16:10
Holger Noedskov Rune
Nicolas Barrientos
16:10
Juan Pablo Varillas
Ruben Ramirez
FT
Antoine Cornut-Chauvinc
1
2
Peter Torebko
6
6
FT
Sadio Doumbia
3
2
Botic van de Zandschulp
6
6
S1 live
Facundo Mena
2
Scott Griekspoor
1
S2 live
Antoine Cornut-Chauvinc
1
2
Peter Torebko
6
5
S2 live
Arthur Rinderknech
6
5
Renzo Olivo
4
6
S2 live
Sadio Doumbia
3
2
Botic van de Zandschulp
6
5
S3 live
Jose Hernandez
4
6
1
Marvin Netuschil
6
4
3

ATP Challenger - Bratislava, Slovakia
Birželio 17
10:00
Jiri Lehecka
Lucas Gerch
10:00
Sekou Bangoura
Michael Vrbensky
13:25
David Juras
Ben Patael
13:25
Peter Makk
Ricardo Ojeda
13:30
Tomislav Brkic
Frederico Ferreira Silva
14:55
Vaclav Safranek
Hugo Grenier
14:55
Vit Kopriva
Lukas Klein
15:00
Nino Serdarusic
Adam Pavlasek
16:25
Gerard Granollers
Roman Safiullin
16:30
Jeremy Jahn
Tobias Simon
FT
Aslan Karatsev
6
6
Dragos Dima
0
1
FT
Marcelo Arevalo
4
6
6
Borna Gojo
6
3
0
FT
Sebastian Fanselow
7 7
6
Alex Molcan
6 5
3
FT
Peter Heller
4
4
Jeroen Vanneste
6
6
S2 live
Aslan Karatsev
6
5
Dragos Dima
0
1
S2 live
Peter Heller
4
4
Jeroen Vanneste
6
6
S2 live
Sebastian Fanselow
7 7
5
Alex Molcan
6 5
3
S3 live
Marcelo Arevalo
4
6
6
Borna Gojo
6
3
0
ATP 500 - Fever-Tree Čempionatass (London)
Birželio 17
13:20
Fernando Verdasco
Daniil Medvedev
14:30
Diego Schwartzman
Alexander Bublik
14:45
Marin Cilic
Christian Garin
16:00
Nicolas Mahut
Prancūzijas Tiafoe
16:15
Cameron Norrie
Kevin Anderson
17:45
Gilles Simon
James Ward
18:30
Luke Bambridge
Jonny O'Mara
Bob Bryan
Mike Bryan
ATP Challenger - Ilkley, Great Britain
Birželio 17
14:30
Bjorn Fratangelo
Ryan Peniston
14:30
Guillermo Garcia-Lopez
Yuichi Sugita
15:00
Lukas Lacko
Adrian Menendez
16:00
Egor Gerasimov
Paul Jubb
16:00
Jason Kubler
Oscar Otte
16:30
Marc Polmans
Dominik Koepfer
16:30
Tatsuma Ito
Ruben Bemelmans
17:30
Liam Broady
Stefano Napolitano
17:30
Marcos Giron
Filippo Baldi
18:00
Lukas Rosol
Sebastian Ofner
19:00
James Duckworth
Filip Horansky
19:00
Soon-Woo Kwon
Evan Hoyt
WTA - Mallorca Open
Birželio 17
14:00
Katerina Siniakova
Alison van Uytvanck
14:00
Monica Puig
Ajla Tomljanovic
15:00
Anna-Lena Friedsam
Yafan Wang
16:00
Belinda Bencic
Rebecca Peterson
16:30
Sofia Kenin
Kirsten Flipkens
18:30
Andrea Petkovic
Elise Mertens
WTA - Nature Valley Classic (Birmingham)
Birželio 17
14:00
Aryna Sabalenka
Su-Wei Hsieh
14:00
Heather Watson
Barbora Strycova
14:30
Ashleigh Barty
Julia Goerges
Kaitlyn Christian
Dalila Jakupovic
15:30
Anett Kontaveit
Johanna Konta
15:30
Kristina Mladenovic
Evgeniya Rodina
16:00
Jelena Ostapenko
Galina Voskoboeva
Sarah Beth Grey
Eden Silva
17:00
Mihaela Buzarnescu
Karolina Pliskova
17:30
Gabriela Dabrowski
Yifan Xu
Qiang Wang
Dayana Yastremska
18:00
Nadiya Kichenok
Abigail Spears
Harriet Dart
Venus Williams
S2 live
Elina Svitolina
3
0
Margarita Gasparyan
6
1
ATP 500 - Noventi Open (Halle)
Birželio 17
13:30
Pierre-Hugues Herbert
Gael Monfils
15:00
Damir Dzumhur
Karen Khachanov
15:00
Joao Sousa
Hubert Hurkacz
17:30
Robin Haase
Alexander Zverev
S2 live
Matthew Ebden
7
0
Radu Albot
5
1
S2 live
Steve Johnson
6
5
Philipp Kohlschreiber
3
3
ATP Challenger - Parma, Italy
Birželio 17
14:00
Dimitar Kuzmanov
Alen Avidzba
14:40
Enrico Dalla Valle
Giulio Zeppieri
15:30
Adelchi Virgili
Andrea Vavassori
17:30
Nerman Fatic
Matias Franco Descotte
17:50
Andrea Pellegrino
Julian Ocleppo
18:00
Jacopo Berrettini
Lorenzo Musetti
FT
Raul Brancaccio
6
6
Fabrizio Ornago
4
3
FT
Christopher Heyman
6 3
1
Jacob Grills
7 7
6
FT
Jan Satral
3
6 1
Martin Cuevas
6
7 7
Ret live
Johannes Haerteis
2
1
Sandro Ehrat
6
2
S1 live
Alessandro Bega
1
Gonzalo Escobar
2
S1 live
Andrea Collarini
0
Carlos Boluda
1
S2 live
Christopher Heyman
6 3
1
Jacob Grills
7 7
6
S2 live
Jan Satral
3
6
Martin Cuevas
6
6
S2 live
Johannes Haerteis
2
1
Sandro Ehrat
6
2
S2 live
Raul Brancaccio
6
5
Fabrizio Ornago
4
3
ATP Challenger - Fergana, Uzbekistan
Birželio 17
07:00
Maximilian Neuchrist
Alexey Zakharov
07:00
Sebastian Korda
Timur Khabibulin
07:00
Vladyslav Manafov
Sidharth Rawat
08:00
Andres Artunedo
Emil Ruusuvuori
Karim Mohamed Maamoun
Alexander Zhurbin
08:00
Arjun Kadhe
Vijay Sundar Prashanth
Pavel Kotov
Alexander Pavlioutchenkov
08:00
Evan King
Hunter Reese
Adil Karimov
Amal Sultanbekov
08:00
Konstantin Kravchuk
Ivan Nedelko
John Paul Fruttero
Ivan Gakhov
08:00
Marcelo Barrios
Roberto Cid Subervi
Maximilian Neuchrist
Gleb Sakharov
08:00
Sergey Fomin
Denis Yevseyev
Nikola Cacic
Tsung-Hua Yang
08:00
Timur Khabibulin
Vladyslav Manafov
Teymuraz Gabashvili
Aldin Setkic
08:00
Toshihide Matsui
Kaito Uesugi
Sanjar Fayziev
Khumoun Sultanov
08:30
Emil Ruusuvuori
Dimitriy Voronin
08:30
Evan King
Olimjon Nabiev
08:30
Tsung-Hua Yang
Teymuraz Gabashvili
09:00
Aldin Setkic
Saida'lo Saidkarimov
09:00
Denis Yevseyev
Ivan Gakhov
09:00
Edan Leshem
Alejandro Tabilo
09:00
Konstantin Kravchuk
Baptiste Crepatte
09:00
Marc-Andrea Huesler
Khumoun Sultanov
09:00
Sanjar Fayziev
Aleksandar Vukic
09:00
Sasi Kumar Mukund
Altug Celikbilek
09:00
Shuichi Sekiguchi
Marcelo Barrios
13:30
Renta Tokuda
Andres Artunedo
FT
Edan Leshem
6
6
Andrey Golubev
1
4
FT
Ivan Gakhov
6
6
Nigmat Shofayziev
4
2
FT
Khumoun Sultanov
6
6
Arjun Kadhe
2
4
FT
Shuichi Sekiguchi
6
6
Makoto Ochi
4
4
FT
Anton Chekhov
0
3
Sanjar Fayziev
6
6
FT
Ibrokhimjon Urinov
3
3
Teymuraz Gabashvili
6
6
FT
Timur Sottimov
2
2
Konstantin Kravchuk
6
6
FT
Vijay Sundar Prashanth
3
4
Altug Celikbilek
6
6
Int
Olimjon Nabiev
4 1
7 7
0
Ivan Nedelko
6 3
6 4
3
Ret live
Olimjon Nabiev
4
7 7
0
Ivan Nedelko
6
6 4
3
Ret live
Karim Mohamed Maamoun
4
1
Saida'lo Saidkarimov
6
2
S2 live
Alexander Zhurbin
5
1
Sergey Fomin
7
1
S2 live
Anton Chekhov
0
3
Sanjar Fayziev
6
5
S2 live
Edan Leshem
6
5
Andrey Golubev
1
4
S2 live
Ibrokhimjon Urinov
3
3
Teymuraz Gabashvili
6
5
S2 live
Ivan Gakhov
6
6
Nigmat Shofayziev
4
2
S2 live
Karim Mohamed Maamoun
4
1
Saida'lo Saidkarimov
6
2
S2 live
Khumoun Sultanov
6
6
Arjun Kadhe
2
4
S2 live
Shuichi Sekiguchi
6
5
Makoto Ochi
4
4
S2 live
Timur Sottimov
2
2
Konstantin Kravchuk
6
6
S2 live
Vijay Sundar Prashanth
3
4
Altug Celikbilek
6
5
Rezultatai ir statistika

© 2009-2019. Teniso rezultatai suteikia galimybę išsiaiškinti, kokie turnyrai, kokio pobūdžio, šiuo metu visame pasaulyje yra organizuojami. Tai ne vien tik puikus šansas teniso fanatikams stebėti asmeninių tenisininkų kovas, tačiau taip pat ir išsiaiškinti, kaip gi jiems klostėsi viso turnyro metu. Galima pastebėti, kad teniso rezultatai naudingi ir nuolatinių koeficientų keitimosi lažybininkams.