Teniso rezultatai

WTA - Bucharest Open
Liepos 18
Int
Aliona Bolsova
0
2
Barbora Krejcikova
6
3
S1 live
Martina Di Giuseppe
1
Veronika Kudermetova
3
S2 live
Anastasija Sevastova
2
5
Patricia Maria Tig
6
6
S3 live
Sharon Fichman
Nina Stojanovic
6
6 3
6
Viktoria Kuzmova
Kristyna Pliskova
3
7 7
10
W.O live
Irina-Camelia Begu
Raluca Olaru
Irina Bara
Patricia Maria Tig

ATP 250 - Croatia Open (Umag)
Liepos 18
S1 live
Andrey Rublev
0
Dusan Lajovic
1
S1 live
Facundo Bagnis
5
Nino Serdarusic
3
W.O live
Simone Bolelli
Fabio Fognini
Robin Haase
Philipp Oswald
ATP Challenger - Gatineau, Canada
Liepos 18
S1 live
Enzo Couacaud
1
Soon-Woo Kwon
1
S2 live
Maxime Janvier
7
3
Michael Mmoh
5
5
ATP 250 - Hall of Fame Open (Newport)
Liepos 18
S2 live
Bradley Klahn
Denis Kudla
3
0
Marcelo Arevalo
Miguel Angel Reyes
6
1
ATP Challenger - San Benedetto, Italy
Liepos 18
S1 live
Andrej Martin
1
Alexandre Muller
1
S2 live
Jose Hernandez
1
4
Federico Gaio
6
5
S2 live
Oriol Roca
7 7
6
Andrea Vavassori
6 5
3
S2 live
Roberto Marcora
7 7
5
Andrea Pellegrino
6 5
3
S3 live
Jan Satral
6
5
5
Rogerio Dutra Silva
2
7
4
S3 live
Santiago Giraldo
6
3
6
Andrea Arnaboldi
4
6
6
ATP 250 - Swedish Open (Bastad)
Liepos 18
S2 live
Markus Eriksson
Andre Goeransson
1
1
Federico Delbonis
Horacio Zeballos
6
6
S2 live
Pablo Carreno Busta
Joao Sousa
7
0
Marcelo Demoliner
Nicolas Jarry
5
0
S2 live
Pablo Cuevas
4
4
Federico Delbonis
6
5
S2 live
Roman Jebavy
Matwe Middelkoop
6
6
Roberto Carballes Baena
Jaume Munar
3
4
S3 live
Dennis Novak
6
3
4
Richard Gasquet
4
6
5
S3 live
Elias Ymer
6
4
2
Joao Sousa
4
6
5
ATP Challenger - Nur-Sultan, Kazakhstan
Liepos 18
S3 live
Aleksandar Vukic
4
6
6
Sebastian Ofner
6
3
4
S3 live
Arthur Rinderknech
7 7
3
4
Sebastian Korda
6 5
6
6
S3 live
Evgeny Donskoy
3
6
5
Ji-Sung Nam
6
1
4
S3 live
Gastao Elias
3
6
7
Mirza Basic
6
3
6
WTA - Swiss Open (Lausanne)
Liepos 18
S2 live
Alexandra Kiick
3
3
Samantha Stosur
6
3
S2 live
Elixane Lechemia
Eva Wacanno
3
3
Oksana Kalashnikova
Ena Shibahara
6
5
S2 live
Mona Barthel
Xenia Knoll
4
4
Cornelia Lister
Renata Voracova
6
5
S2 live
Monique Adamczak
Xinyun Han
6
6
Alison Bai
Nicola Geuer
4
5
S3 live
Anastasia Potapova
3
6
1
Tamara Korpatsch
6
3
5
S3 live
Fiona Ferro
1
7 7
7
Mihaela Buzarnescu
6
6 2
5
ATP Challenger - Amersfoort, Netherlands
Liepos 18
S2 live
Elliot Benchetrit
2
2
Daniel Masur
6
5
S2 live
Ivan Gakhov
1
6
Zdenek Kolar
6
6
S2 live
Jan Choinski
6 5
4
Kimmer Coppejans
7 7
6
S2 live
Jelle Sels
6 6
2
Mats Moraing
7 8
5
S2 live
Pedro Martinez
7 7
6
Guilherme Clezar
6 5
2
S2 live
Sebastian Fanselow
5
3
Igor Sijsling
7
5
S3 live
Uladzimir Ignatik
4
6
0
Blaz Rola
6
4
5
WTA - Bucharest Open
Liepos 18
09:00
Patricia Maria Tig
Kristyna Pliskova
09:00
Viktoria Kuzmova
Kristyna Pliskova
Aliona Bolsova
Tereza Mrdeza
17:00
Irina-Camelia Begu
Raluca Olaru
Irina Bara
Patricia Maria Tig
19:00
Jaqueline Cristian
Elena Rybakina
FT
Anastasija Sevastova
2
5
Patricia Maria Tig
6
7
FT
Sharon Fichman
Nina Stojanovic
6
6 3
6
Viktoria Kuzmova
Kristyna Pliskova
3
7 7
10
Int
Aliona Bolsova
0
2
Barbora Krejcikova
6
3
Ret live
Aliona Bolsova
0
2
Barbora Krejcikova
6
3
S1 live
Martina Di Giuseppe
1
Veronika Kudermetova
3
S2 live
Anastasija Sevastova
2
5
Patricia Maria Tig
6
6
S3 live
Sharon Fichman
Nina Stojanovic
6
6 3
6
Viktoria Kuzmova
Kristyna Pliskova
3
7 7
10
W.O live
Irina-Camelia Begu
Raluca Olaru
Irina Bara
Patricia Maria Tig

ATP 250 - Croatia Open (Umag)
Liepos 18
18:00
Leonardo Mayer
Andres Molteni
Tomislav Brkic
Ante Pavic
18:30
Simone Bolelli
Fabio Fognini
Robin Haase
Philipp Oswald
19:00
Antonio Sancic
Nino Serdarusic
Denys Molchanov
Igor Zelenay
20:00
Salvatore Caruso
Borna Coric
21:30
Aljaz Bedene
Jannik Sinner
S1 live
Andrey Rublev
0
Dusan Lajovic
1
S1 live
Facundo Bagnis
5
Nino Serdarusic
3
W.O live
Simone Bolelli
Fabio Fognini
Robin Haase
Philipp Oswald
ATP Challenger - Gatineau, Canada
Liepos 18
00:30
Alexis Galarneau
Duck-Hee Lee
16:10
Hans Hach
Dennis Novikov
Hunter Reese
Adil Shamasdin
17:40
Cem Ilkel
Marc Polmans
18:00
Jason Kubler
Dudi Sela
19:00
Evan Hoyt
Skander Mansouri
John Paul Fruttero
Ruben Gonzales
19:00
Peter Polansky
Joao Menezes
19:00
Yasutaka Uchiyama
Darian King
20:30
Alex Lawson
Marc Polmans
Andrew Harris
Zhe Li
21:00
Maximilian Neuchrist
Norbert Gombos
22:30
Roberto Maytin
Jackson Withrow
Sebastien Collard
Brandon Holt
FT
Hans Hach
Dennis Novikov
3
6
10
Hunter Reese
Adil Shamasdin
6
4
7
S1 live
Enzo Couacaud
1
Soon-Woo Kwon
1
S2 live
Maxime Janvier
7
3
Michael Mmoh
5
5
ATP 250 - Hall of Fame Open (Newport)
Liepos 18
18:30
Mischa Zverev
Marcel Granollers
20:00
Alexander Bublik
Tennys Sandgren
20:30
Ben McLachlan
John-Patrick Smith
Nicholas Monroe
Mischa Zverev
20:30
Maoxin Gong
Ze Zhang
Marcel Granollers
Sergiy Stakhovsky
21:30
Matthew Ebden
Robert Lindstedt
Marcus Daniell
Leander Paes
S2 live
Bradley Klahn
Denis Kudla
3
0
Marcelo Arevalo
Miguel Angel Reyes
6
1
ATP Challenger - Nur-Sultan, Kazakhstan
Liepos 18
07:00
Egor Gerasimov
Khumoun Sultanov
07:00
Matteo Viola
Sebastian Korda
08:30
Yun-Seong Chung
Aleksandar Vukic
11:55
Lucas Miedler
Matteo Viola
Illya Marchenko
Goncalo Oliveira
12:10
Teymuraz Gabashvili
Egor Gerasimov
Andrey Golubev
Aleksandr Nedovyesov
13:35
Baptiste Crepatte
Arthur Rinderknech
Nicolas Barrientos
Facundo Mena
14:10
Yun-Seong Chung
Ji-Sung Nam
Harry Bourchier
Pavel Kotov
FT
Aleksandar Vukic
4
6
6
Sebastian Ofner
6
3
4
FT
Egor Gerasimov
6
6
Shuichi Sekiguchi
2
0
FT
Evgeny Donskoy
3
6
6
Ji-Sung Nam
6
1
4
FT
Gastao Elias
3
6
7 8
Mirza Basic
6
3
6 6
FT
Khumoun Sultanov
6
6
Lucas Miedler
3
4
FT
Yun-Seong Chung
6 3
7
6
Goncalo Oliveira
7 7
5
4
FT
Yun-Seong Chung
Ji-Sung Nam
6
6
Harry Bourchier
Pavel Kotov
4
1
FT
Aleksandr Nedovyesov
6 4
4
Matteo Viola
7 7
6
FT
Arthur Rinderknech
7 7
3
4
Sebastian Korda
6 5
6
6
FT
Baptiste Crepatte
Arthur Rinderknech
5
2
Nicolas Barrientos
Facundo Mena
7
6
FT
Lucas Miedler
Matteo Viola
7
2
8
Illya Marchenko
Goncalo Oliveira
5
6
10
Ret live
Teymuraz Gabashvili
Egor Gerasimov
0
Andrey Golubev
Aleksandr Nedovyesov
2
S3 live
Aleksandar Vukic
4
6
6
Sebastian Ofner
6
3
4
S3 live
Arthur Rinderknech
7 7
3
4
Sebastian Korda
6 5
6
6
S3 live
Evgeny Donskoy
3
6
5
Ji-Sung Nam
6
1
4
S3 live
Gastao Elias
3
6
7
Mirza Basic
6
3
6
ATP Challenger - San Benedetto, Italy
Liepos 18
13:40
Alessandro Bega
Viktor Durasovic
Andreas Siljestroem
Szymon Walkow
17:50
Ivan Sabanov
Matej Sabanov
Roberto Cid Subervi
Jose Hernandez
18:20
Vaclav Safranek
Jan Satral
Sergio Galdos
Juan Pablo Varillas
19:30
Alessandro Giannessi
Manuel Guinard
19:50
Andrea Pellegrino
Andrea Vavassori
Daniel Galan
Santiago Giraldo
21:15
Renzo Olivo
Prancūzijasco Forti
FT
Jan Satral
6
5
6
Rogerio Dutra Silva
2
7
4
FT
Oriol Roca
7 7
6
Andrea Vavassori
6 5
3
FT
Alessandro Bega
Viktor Durasovic
5
3
Andreas Siljestroem
Szymon Walkow
7
6
FT
Jose Hernandez
1
4
Federico Gaio
6
6
FT
Santiago Giraldo
6
3
6 3
Andrea Arnaboldi
4
6
7 7
S1 live
Andrej Martin
1
Alexandre Muller
1
S2 live
Jose Hernandez
1
4
Federico Gaio
6
5
S2 live
Oriol Roca
7 7
6
Andrea Vavassori
6 5
3
S2 live
Roberto Marcora
7 7
5
Andrea Pellegrino
6 5
3
S3 live
Jan Satral
6
5
5
Rogerio Dutra Silva
2
7
4
S3 live
Santiago Giraldo
6
3
6
Andrea Arnaboldi
4
6
6
ATP 250 - Swedish Open (Bastad)
Liepos 18
17:35
Juan Ignacio Londero
Hugo Dellien
FT
Roman Jebavy
Matwe Middelkoop
6
6
Roberto Carballes Baena
Jaume Munar
3
4
FT
Dennis Novak
6
3
4
Richard Gasquet
4
6
6
FT
Elias Ymer
6
4
2
Joao Sousa
4
6
6
FT
Markus Eriksson
Andre Goeransson
1
1
Federico Delbonis
Horacio Zeballos
6
6
FT
Pablo Cuevas
4
4
Federico Delbonis
6
6
S2 live
Markus Eriksson
Andre Goeransson
1
1
Federico Delbonis
Horacio Zeballos
6
6
S2 live
Pablo Carreno Busta
Joao Sousa
7
0
Marcelo Demoliner
Nicolas Jarry
5
0
S2 live
Pablo Cuevas
4
4
Federico Delbonis
6
5
S2 live
Roman Jebavy
Matwe Middelkoop
6
6
Roberto Carballes Baena
Jaume Munar
3
4
S3 live
Dennis Novak
6
3
4
Richard Gasquet
4
6
5
S3 live
Elias Ymer
6
4
2
Joao Sousa
4
6
5
WTA - Swiss Open (Lausanne)
Liepos 18
18:00
Simona Waltert
Jil Teichmann
FT
Fiona Ferro
1
7 7
7
Mihaela Buzarnescu
6
6 2
5
FT
Monique Adamczak
Xinyun Han
6
7
Alison Bai
Nicola Geuer
4
5
FT
Anastasia Potapova
3
6
1
Tamara Korpatsch
6
3
6
FT
Elixane Lechemia
Eva Wacanno
3
3
Oksana Kalashnikova
Ena Shibahara
6
6
FT
Mona Barthel
Xenia Knoll
4
4
Cornelia Lister
Renata Voracova
6
6
S2 live
Alexandra Kiick
3
3
Samantha Stosur
6
3
S2 live
Elixane Lechemia
Eva Wacanno
3
3
Oksana Kalashnikova
Ena Shibahara
6
5
S2 live
Mona Barthel
Xenia Knoll
4
4
Cornelia Lister
Renata Voracova
6
5
S2 live
Monique Adamczak
Xinyun Han
6
6
Alison Bai
Nicola Geuer
4
5
S3 live
Anastasia Potapova
3
6
1
Tamara Korpatsch
6
3
5
S3 live
Fiona Ferro
1
7 7
7
Mihaela Buzarnescu
6
6 2
5
ATP Challenger - Amersfoort, Netherlands
Liepos 18
13:55
Elliot Benchetrit
Johan Sebastien Tatlot
Harri Helioevaara
Emil Ruusuvuori
16:50
Andre Begemann
Julian Lenz
Scott Griekspoor
Tim van Rijthoven
18:00
Vijay Sundar Prashanth
Vishnu Vardhan
Gijs Brouwer
Jelle Sels
18:30
Daniel Gimeno-Traver
Mohamed Safwat
FT
Pedro Martinez
7 7
6
Guilherme Clezar
6 5
2
FT
Elliot Benchetrit
Johan Sebastien Tatlot
2
4
Harri Helioevaara
Emil Ruusuvuori
6
6
FT
Elliot Benchetrit
2
2
Daniel Masur
6
6
FT
Ivan Gakhov
1
6 0
Zdenek Kolar
6
7 7
FT
Jan Choinski
6 5
4
Kimmer Coppejans
7 7
6
FT
Jelle Sels
6 6
2
Mats Moraing
7 8
6
FT
Sebastian Fanselow
5
3
Igor Sijsling
7
6
FT
Uladzimir Ignatik
4
6
0
Blaz Rola
6
4
6
S2 live
Elliot Benchetrit
2
2
Daniel Masur
6
5
S2 live
Ivan Gakhov
1
6
Zdenek Kolar
6
6
S2 live
Jan Choinski
6 5
4
Kimmer Coppejans
7 7
6
S2 live
Jelle Sels
6 6
2
Mats Moraing
7 8
5
S2 live
Pedro Martinez
7 7
6
Guilherme Clezar
6 5
2
S2 live
Sebastian Fanselow
5
3
Igor Sijsling
7
5
S3 live
Uladzimir Ignatik
4
6
0
Blaz Rola
6
4
5
Rezultatai ir statistika

© 2009-2019. Teniso rezultatai suteikia galimybę išsiaiškinti, kokie turnyrai, kokio pobūdžio, šiuo metu visame pasaulyje yra organizuojami. Tai ne vien tik puikus šansas teniso fanatikams stebėti asmeninių tenisininkų kovas, tačiau taip pat ir išsiaiškinti, kaip gi jiems klostėsi viso turnyro metu. Galima pastebėti, kad teniso rezultatai naudingi ir nuolatinių koeficientų keitimosi lažybininkams.