Teniso rezultatai

ATP Challenger - Fairfield, USA
Spalio 14
S2 live
Steve Johnson
4
4
Christopher O'Connell
6
5

ATP Challenger - Mouilleron-Le-Captif, France
Spalio 14
S2 live
Mikael Ymer
6
5
Mathias Bourgue
1
4
ATP Challenger - Ningbo, China
Spalio 14
S1 live
Di Wu
6
Yecong He
5
S1 live
Ji-Sung Nam
1
Shuichi Sekiguchi
0
S2 live
Akira Santillan
6
5
Zhe Li
2
4
S2 live
Aleksandar Vukic
5
3
Christopher Eubanks
7
5
S2 live
Ivan Nedelko
3
2
Max Purcell
6
6
S2 live
Jie Cui
2
1
Frederico Ferreira Silva
6
5
S2 live
Mohamed Safwat
0
1
Denis Yevseyev
6
0
S2 live
Shintaro Imai
4
4
Fajing Sun
6
5
S2 live
Tsung-Hua Yang
6
7
Xin Gao
2
6
S3 live
Hiroki Moriya
1
6
5
Tung-Lin Wu
6
3
4
S3 live
Yuanfeng Li
3
7 9
1
Borna Gojo
6
6 7
5
ATP 1000 - Rolex Masters (Shanghai)
Spalio 14
S2 live
Daniil Medvedev
6
5
Alexander Zverev
4
1
ATP Challenger - Santo Domingo, Dominican Republic
Spalio 14
S3 live
Juan Pablo Varillas
6
2
5
Federico Coria
3
6
2
S3 live
Orlando Luz
Luis David Martinez
7 7
4
10
Ariel Behar
Gonzalo Escobar
6 5
6
11
WTA - Tianjin Open
Spalio 14
S2 live
Nao Hibino
Miyu Kato
3
5
Shuko Aoyama
Ena Shibahara
6
6
S2 live
Rebecca Peterson
6
5
Heather Watson
4
4
WTA - Upper Austria Ladies Linz
Spalio 14
S2 live
Barbora Krejcikova
Katerina Siniakova
6
5
Barbara Haas
Xenia Knoll
4
3
S3 live
Cori Gauff
6
1
5
Jelena Ostapenko
3
6
2
WTA - VTB Kremlin Cup (Moscow)
Spalio 14
S1 live
Anastasija Sevastova
5
Aliaksandra Sasnovich
1
WTA - BGL BNP Paribas Luxembourg Open
Spalio 14
13:00
Viktoria Kuzmova
Katie Volynets
14:30
Jil Teichmann
Margarita Gasparyan
15:30
Hayley Carter
Luisa Stefani
Dalila Jakupovic
Sabrina Santamaria
16:00
Shelby Rogers
Tatjana Maria
17:00
Elizabeth Mandlik
Katie Volynets
Kaitlyn Christian
Alexa Guarachi
18:00
Denisa Allertova
Mandy Minella
19:30
Kristyna Pliskova
Aliona Bolsova

ATP 250 - European Open (Antwerp)
Spalio 14
15:00
Pablo Cuevas
Maximo Gonzalez
Arnaud Bovy
Steve Darcis
17:00
Guido Pella
Peter Gojowczyk
18:30
Lorenzo Sonego
Jo-Wilfried Tsonga
ATP Challenger - Fairfield, USA
Spalio 14
22:10
Andre Goeransson
Sem Verbeek
Darian King
Peter Polansky
FT
Andre Goeransson
Sem Verbeek
4
6
10
Darian King
Peter Polansky
6
3
12
FT
Steve Johnson
4
4
Christopher O'Connell
6
6
S2 live
Steve Johnson
4
4
Christopher O'Connell
6
5
ATP 250 - Intrum Stockholm Open
Spalio 14
15:30
Luke Bambridge
Ben McLachlan
Wesley Koolhof
Fabrice Martin
15:30
Stefano Travaglia
Reilly Opelka
18:30
Daniel Evans
Bernard Tomic
20:00
Janko Tipsarevic
Corentin Moutet
ATP Challenger - Ismaning, Germany
Spalio 14
11:30
Jelle Sels
Evan Hoyt
11:30
Lucas Miedler
Roberto Ortega-Olmedo
13:00
Hugo Grenier
Geoffrey Blancaneaux
13:00
Marc-Andrea Huesler
Vaclav Safranek
14:30
Illya Marchenko
Tomas Machac
14:30
Sandro Ehrat
Teymuraz Gabashvili
16:00
Botic van de Zandschulp
Luca Vanni
16:00
Jonas Forejtek
Louis Wessels
17:30
Cem Ilkel
Riccardo Bonadio
17:30
Johannes Haerteis
Maximilian Neuchrist
19:00
Benjamin Hassan
Andrea Arnaboldi
19:00
Uladzimir Ignatik
Andrea Pellegrino
ATP Challenger - Mouilleron-Le-Captif, France
Spalio 14
13:15
Sander Arends
David Pel
Jonny O'Mara
Ken Skupski
FT
Mikael Ymer
6
6
Mathias Bourgue
1
4
FT
Sander Arends
David Pel
1
4
Jonny O'Mara
Ken Skupski
6
6
S2 live
Mikael Ymer
6
5
Mathias Bourgue
1
4
ATP Challenger - Ningbo, China
Spalio 14
04:00
Goncalo Oliveira
Sadio Doumbia
04:00
Yosuke Watanuki
Yan Bai
05:00
Alejandro Davidovich Fokina
Fajing Sun
05:00
Andrew Harris
Marc Polmans
Xin Gao
Fajing Sun
05:00
Aoran Wang
Hao Wu
Yecong He
Di Wu
05:00
Christopher Eubanks
Go Soeda
05:00
Chun-Hsin Tseng
Ze Zhang
05:00
Frederico Ferreira Silva
Malek Jaziri
05:00
Goncalo Oliveira
Nicolas Barrientos
05:00
Hiroki Moriya
Zhizhen Zhang
05:00
Jason Jung
Christopher Rungkat
Zhe Li
Goncalo Oliveira
05:00
Jason Jung
Akira Santillan
05:00
Jeevan Nedunchezhiyan
Adil Shamasdin
Alex Bolt
Matt Reid
05:00
Kaichi Uchida
Fabien Reboul
05:00
Maoxin Gong
Ze Zhang
Ji-Sung Nam
Min-Kyu Song
05:00
Marc Polmans
Borna Gojo
05:00
Max Purcell
Akira Santillan
Cheng-Peng Hsieh
Tsung-Hua Yang
05:00
Prajnesh Gunneswaran
Vishnu Vardhan
Alejandro Davidovich Fokina
Enrique Lopez Perez
05:00
Prajnesh Gunneswaran
Max Purcell
05:00
Toshihide Matsui
Go Soeda
Steven Diez
Fabien Reboul
05:00
Tsung-Hua Yang
Denis Istomin
05:00
Yosuke Watanuki
Sidharth Rawat
05:00
Yun-Seong Chung
Aoran Wang
FT
Akira Santillan
6
6
Zhe Li
2
4
FT
Hiroki Moriya
1
6
6
Tung-Lin Wu
6
3
4
FT
Tsung-Hua Yang
6
7 7
Xin Gao
2
6 4
FT
Aleksandar Vukic
5
3
Christopher Eubanks
7
6
FT
Ivan Nedelko
3
2
Max Purcell
6
6
FT
Jie Cui
2
1
Frederico Ferreira Silva
6
6
FT
Shintaro Imai
4
4
Fajing Sun
6
6
FT
Yuanfeng Li
3
7 9
1
Borna Gojo
6
6 7
6
S1 live
Di Wu
6
Yecong He
5
S1 live
Ji-Sung Nam
1
Shuichi Sekiguchi
0
S2 live
Akira Santillan
6
5
Zhe Li
2
4
S2 live
Aleksandar Vukic
5
3
Christopher Eubanks
7
5
S2 live
Ivan Nedelko
3
2
Max Purcell
6
6
S2 live
Jie Cui
2
1
Frederico Ferreira Silva
6
5
S2 live
Mohamed Safwat
0
1
Denis Yevseyev
6
0
S2 live
Shintaro Imai
4
4
Fajing Sun
6
5
S2 live
Tsung-Hua Yang
6
7
Xin Gao
2
6
S3 live
Hiroki Moriya
1
6
5
Tung-Lin Wu
6
3
4
S3 live
Yuanfeng Li
3
7 9
1
Borna Gojo
6
6 7
5
ATP 1000 - Rolex Masters (Shanghai)
Spalio 14
FT
Daniil Medvedev
6
6
Alexander Zverev
4
1
S2 live
Daniil Medvedev
6
5
Alexander Zverev
4
1
ATP Challenger - Santo Domingo, Dominican Republic
Spalio 14
FT
Juan Pablo Varillas
6
2
6
Federico Coria
3
6
2
FT
Orlando Luz
Luis David Martinez
7 7
4
10
Ariel Behar
Gonzalo Escobar
6 5
6
12
S3 live
Juan Pablo Varillas
6
2
5
Federico Coria
3
6
2
S3 live
Orlando Luz
Luis David Martinez
7 7
4
10
Ariel Behar
Gonzalo Escobar
6 5
6
11
WTA - Tianjin Open
Spalio 14
FT
Rebecca Peterson
6
6
Heather Watson
4
4
S2 live
Rebecca Peterson
6
5
Heather Watson
4
4
WTA - Upper Austria Ladies Linz
Spalio 14
FT
Barbora Krejcikova
Katerina Siniakova
6
6
Barbara Haas
Xenia Knoll
4
3
FT
Cori Gauff
6
1
6
Jelena Ostapenko
3
6
2
S2 live
Barbora Krejcikova
Katerina Siniakova
6
5
Barbara Haas
Xenia Knoll
4
3
S3 live
Cori Gauff
6
1
5
Jelena Ostapenko
3
6
2
WTA - VTB Kremlin Cup (Moscow)
Spalio 14
09:00
Kirsten Flipkens
Bethanie Mattek-Sands
Olga Danilovic
Ajla Tomljanovic
09:00
Natela Dzalamidze
Lidziya Marozava
Gabriela Dabrowski
Katerina Siniakova
09:00
Shuko Aoyama
Ena Shibahara
Alina Charaeva
Sofya Lansere
09:00
Veronika Kudermetova
Katarina Srebotnik
Ekaterina Alexandrova
Aliaksandra Sasnovich
11:00
Oksana Kalashnikova
Natalia Vikhlyantseva
Darija Jurak
Alicja Rosolska
11:40
Anastasia Potapova
Anna Kalinskaya
13:10
Timea Babos
Kristina Mladenovic
Vivian Heisen
Yu-Chieh Hsieh
14:40
Anna Kalinskaya
Yulia Putintseva
Nicola Geuer
Elixane Lechemia
14:40
Nadiya Kichenok
Raluca Olaru
Vitalia Diatchenko
Lyudmyla Kichenok
17:30
Svetlana Kuznetsova
Karolina Muchova
S1 live
Anastasija Sevastova
5
Aliaksandra Sasnovich
1

© 2009-2019. Teniso rezultatai suteikia galimybę išsiaiškinti, kokie turnyrai, kokio pobūdžio, šiuo metu visame pasaulyje yra organizuojami. Tai ne vien tik puikus šansas teniso fanatikams stebėti asmeninių tenisininkų kovas, tačiau taip pat ir išsiaiškinti, kaip gi jiems klostėsi viso turnyro metu. Galima pastebėti, kad teniso rezultatai naudingi ir nuolatinių koeficientų keitimosi lažybininkams.