Teniso rezultatai

ATP Challenger - Brest, France
Spalio 23
S2 live
Constant Lestienne
1
3
Jaume Munar
6
5
S2 live
Corentin Denolly
6
7
Matteo Martineau
2
6
S2 live
Hubert Hurkacz
7 7
5
Antoine Hoang
6 1
3

ATP 500 - Erste Bank Open (Vienna)
Spalio 23
S2 live
Andreas Mies
Hans Podlipnik
6
5
Jamie Murray
Bruno Soares
4
2
S2 live
Denis Kudla
6 3
0
Andrey Rublev
7 7
5
S2 live
Milos Raonic
6 6
5
Juergen Melzer
7 8
6
S3 live
Borna Coric
6 5
6
6
Albert Ramos
7 7
0
4
S3 live
Feliciano Lopez
Marc Lopez
3
6
0
Henri Kontinen
John Peers
6
3
0
S3 live
Marton Fucsovics
1
6
6
Felix Auger Aliassime
6
0
5
S3 live
Nikoloz Basilashvili
6
6 6
3
Kevin Anderson
4
7 8
5
WTA - Finalas:: Red grupė
Spalio 23
S3 live
Angelique Kerber
6
3
4
Kiki Bertens
1
6
5
S3 live
Naomi Osaka
5
6
1
Sloane Stephens
7
4
5
ATP Challenger - Las Vegas, USA
Spalio 23
S2 live
Darian King
6
5
Dominik Koepfer
4
4
S2 live
Jeffrey John Wolf
3
3
Adrian Menendez
6
5
S2 live
Thanasi Kokkinakis
7 7
5
Alexander Cozbinov
6 5
1
S3 live
Noah Rubin
3
6
3
Blaz Rola
6
1
5
ATP Challenger - Latrobe City Traralgon, Australia
Spalio 23
S1 live
Bradley Mousley
2
Alex Bolt
1
S1 live
Hiroki Moriya
1
Luke Saville
0
S1 live
Max Purcell
1
Marc Polmans
1
S2 live
Jason Kubler
7 7
5
Benjamin Hassan
6 3
1
S2 live
Maverick Banes
6
6
Benjamin Lock
3
4
S2 live
Sebastian Fanselow
6
5
Jacob Grills
3
3
ATP Challenger - Lima, Peru
Spalio 23
S2 live
Guilherme Clezar
6
6
Kento Tagashira
0
0
S2 live
Hugo Dellien
6
6
Miljan Zekic
4
5
S3 live
Thiago Monteiro
1
6
6
Santiago Giraldo
6
2
5
ATP Challenger - Liuzhou, China
Spalio 23
S2 live
Aleksandr Nedovyesov
6 2
6
Di Wu
7 7
7
S2 live
Duck-Hee Lee
6
5
Tsung-Hua Yang
2
3
S3 live
Go Soeda
6
3
4
Mohamed Safwat
3
6
5
ATP 500 - Swiss Indoors (Basel)
Spalio 23
S2 live
Denis Shapovalov
4
2
Marin Cilic
6
5
S2 live
Guillermo Garcia
David Marrero
1
4
Rohan Bopanna
Marcel Granollers
6
5
S2 live
Jean-Julien Rojer
Horia Tecau
6
6
Robin Haase
Matwe Middelkoop
3
4
S2 live
Marco Cecchinato
4
2
Henri Laaksonen
6
5
S2 live
Marius Copil
6
6
Ryan Harrison
2
6
S2 live
Taylor Fritz
6
6
Laslo Djere
0
5
S3 live
Alexander Zverev
Mischa Zverev
4
7 7
0
Nicholas Monroe
Jack Sock
6
6 2
0
ATP Challenger - Brest, France
Spalio 23
10:00
Benjamin Bonzi
Enrique Lopez
10:00
Calvin Hemery
Gregoire Barrere
10:00
Elias Ymer
Ivan Gakhov
10:00
Tak Khunn Wang
Ugo Humbert
FT
Corentin Denolly
6
7 7
Matteo Martineau
2
6 5
FT
Hubert Hurkacz
7 7
6
Antoine Hoang
6 1
3
FT
Constant Lestienne
1
3
Jaume Munar
6
6
S2 live
Constant Lestienne
1
3
Jaume Munar
6
5
S2 live
Corentin Denolly
6
7
Matteo Martineau
2
6
S2 live
Hubert Hurkacz
7 7
5
Antoine Hoang
6 1
3

ATP 500 - Erste Bank Open (Vienna)
Spalio 23
20:30
John Isner
Steve Johnson
Jamie Murray
Bruno Soares
FT
Andreas Mies
Hans Podlipnik
6
6
Jamie Murray
Bruno Soares
4
2
FT
Borna Coric
6 5
6
6
Albert Ramos
7 7
0
4
FT
Feliciano Lopez
Marc Lopez
3
6
10
Henri Kontinen
John Peers
6
3
7
FT
Marton Fucsovics
1
6
7
Felix Auger Aliassime
6
0
5
FT
Denis Kudla
6 3
0
Andrey Rublev
7 7
6
FT
Milos Raonic
6 6
5
Juergen Melzer
7 8
7
FT
Nikoloz Basilashvili
6
6 6
3
Kevin Anderson
4
7 8
6
Ret live
Milos Raonic
6 6
1
Juergen Melzer
7 8
2
S2 live
Andreas Mies
Hans Podlipnik
6
5
Jamie Murray
Bruno Soares
4
2
S2 live
Denis Kudla
6 3
0
Andrey Rublev
7 7
5
S2 live
Milos Raonic
6 6
5
Juergen Melzer
7 8
6
S3 live
Borna Coric
6 5
6
6
Albert Ramos
7 7
0
4
S3 live
Feliciano Lopez
Marc Lopez
3
6
0
Henri Kontinen
John Peers
6
3
0
S3 live
Marton Fucsovics
1
6
6
Felix Auger Aliassime
6
0
5
S3 live
Nikoloz Basilashvili
6
6 6
3
Kevin Anderson
4
7 8
5
WTA - Finalas:: Red grupė
Spalio 23
FT
Angelique Kerber
6
3
4
Kiki Bertens
1
6
6
FT
Naomi Osaka
5
6
1
Sloane Stephens
7
4
6
S3 live
Angelique Kerber
6
3
4
Kiki Bertens
1
6
5
S3 live
Naomi Osaka
5
6
1
Sloane Stephens
7
4
5
ATP Challenger - Las Vegas, USA
Spalio 23
00:00
Hunter Reese
Jackson Withrow
Ruben Gonzales
Nathaniel Lammons
00:15
Marcelo Arevalo
Roberto Maytin
Stefan Kozlov
Jack Vance
01:25
Dominik Koepfer
Toshihide Matsui
Courtney John Lock
Bernardo Saraiva
FT
Darian King
6
6
Dominik Koepfer
4
4
FT
Marcelo Arevalo
Roberto Maytin
6
6
Stefan Kozlov
Jack Vance
4
4
FT
Thanasi Kokkinakis
7 7
6
Alexander Cozbinov
6 5
1
FT
Hunter Reese
Jackson Withrow
5
5
Ruben Gonzales
Nathaniel Lammons
7
7
FT
Jeffrey John Wolf
3
3
Adrian Menendez
6
6
FT
Noah Rubin
3
6
3
Blaz Rola
6
1
6
S2 live
Darian King
6
5
Dominik Koepfer
4
4
S2 live
Jeffrey John Wolf
3
3
Adrian Menendez
6
5
S2 live
Thanasi Kokkinakis
7 7
5
Alexander Cozbinov
6 5
1
S3 live
Noah Rubin
3
6
3
Blaz Rola
6
1
5
ATP Challenger - Latrobe City Traralgon, Australia
Spalio 23
02:30
Akira Santillan
James Duckworth
02:30
Jeremy Beale
Brydan Klein
02:30
Yannick Mertens
Harry Bourchier
04:00
Aleksandar Vukic
Tung-Lin Wu
04:00
Nicola Kuhn
Maxime Janvier
04:00
Sadio Doumbia
Yosuke Watanuki
04:55
Adam Taylor
Jason Taylor
Bradley Mousley
Akira Santillan
05:30
Evan Hoyt
Blake Ellis
05:30
Thomas Fancutt
Yoshihito Nishioka
05:30
Yasutaka Uchiyama
Fabien Reboul
05:35
Max Purcell
Luke Saville
Alessandro Petrone
Prancūzijasco Vilardo
06:05
Jeremy Beale
Marc Polmans
Maverick Banes
Blake Ellis
06:15
Yoshihito Nishioka
Yosuke Watanuki
Thomas Bosancic
Harry Bourchier
07:05
Brydan Klein
Scott Puodziunas
Jayden Court
Alexander Crnokrak
07:20
Jacob Grills
Aleksandar Vukic
Sadio Doumbia
Fabien Reboul
07:20
Nicola Kuhn
Yannick Mertens
Sebastian Fanselow
Benjamin Hassan
08:20
Thomas Fancutt
Maxime Janvier
Benjamin Lock
Rubin Statham
FT
Adam Taylor
Jason Taylor
3
6
10
Bradley Mousley
Akira Santillan
6
3
8
FT
Brydan Klein
Scott Puodziunas
6
6
Jayden Court
Alexander Crnokrak
3
2
FT
Jacob Grills
Aleksandar Vukic
6
3
10
Sadio Doumbia
Fabien Reboul
4
6
3
FT
Jason Kubler
7 7
6
Benjamin Hassan
6 3
1
FT
Jeremy Beale
Marc Polmans
6
6
Maverick Banes
Blake Ellis
4
1
FT
Maverick Banes
6
6
Benjamin Lock
3
4
FT
Max Purcell
Luke Saville
4
6
10
Alessandro Petrone
Prancūzijasco Vilardo
6
3
5
FT
Nicola Kuhn
Yannick Mertens
6
7
Sebastian Fanselow
Benjamin Hassan
2
5
FT
Sebastian Fanselow
6
6
Jacob Grills
3
3
FT
Thomas Fancutt
Maxime Janvier
6
6
Benjamin Lock
Rubin Statham
3
4
FT
Yoshihito Nishioka
Yosuke Watanuki
6
6
Thomas Bosancic
Harry Bourchier
1
1
S1 live
Bradley Mousley
2
Alex Bolt
1
S1 live
Hiroki Moriya
1
Luke Saville
0
S1 live
Max Purcell
1
Marc Polmans
1
S2 live
Jason Kubler
7 7
5
Benjamin Hassan
6 3
1
S2 live
Maverick Banes
6
6
Benjamin Lock
3
4
S2 live
Sebastian Fanselow
6
5
Jacob Grills
3
3
ATP Challenger - Lima, Peru
Spalio 23
00:05
Andrea Collarini
Federico Coria
Ariel Behar
Gonzalo Escobar
01:15
Guido Andreozzi
Guillermo Duran
Nicolas Alvarez
Juan Pablo Varillas
02:40
Thomaz Bellucci
Jose Hernandez
16:00
Cristian Rodriguez
Marcelo Barrios
16:00
Facundo Bagnis
Andrea Collarini
16:00
Renzo Olivo
Christian Garin
20:50
Facundo Bagnis
Sergio Galdos
Martin Cuevas
Pablo Cuevas
21:05
Conner Del Pino
Arklon Del Pino
Franco Agamenone
Facundo Arguello
21:15
Conner Huertas Del Pino
Arklon Del Pino
Franco Agamenone
Facundo Arguello
22:35
Federico Zeballos
Matias Zukas
Mauricio Echazu
Junior A. Ore
22:45
Joao Domingues
Gastao Elias
Ariel Behar
Gonzalo Escobar
23:05
Pedja Krstin
Miljan Zekic
Pedro Sousa
Mark Vervoort
FT
Federico Zeballos
Matias Zukas
1
6
13
Mauricio Echazu
Junior A. Ore
6
4
11
FT
Guilherme Clezar
6
6
Kento Tagashira
0
0
FT
Hugo Dellien
6
7
Miljan Zekic
4
5
FT
Thiago Monteiro
1
6
7
Santiago Giraldo
6
2
5
FT
Conner Huertas Del Pino
Arklon Del Pino
4
0
Franco Agamenone
Facundo Arguello
6
6
FT
Facundo Bagnis
Sergio Galdos
4
4
Martin Cuevas
Pablo Cuevas
6
6
FT
Pedja Krstin
Miljan Zekic
6 1
2
Pedro Sousa
Mark Vervoort
7 7
6
S2 live
Guilherme Clezar
6
6
Kento Tagashira
0
0
S2 live
Hugo Dellien
6
6
Miljan Zekic
4
5
S3 live
Thiago Monteiro
1
6
6
Santiago Giraldo
6
2
5
ATP Challenger - Liuzhou, China
Spalio 23
04:00
Goncalo Oliveira
Zhe Li
04:00
Hsien-Yin Peng
Sonchat Ratiwatana
Kimmer Coppejans
Ivan Sabanov
04:00
Kimmer Coppejans
Blaz Kavcic
04:00
Sumit Nagal
Tatsuma Ito
05:30
Liam Broady
Brayden Schnur
05:30
Miomir Kecmanovic
Yun-Seong Chung
05:30
Ze Zhang
Fajing Sun
07:00
Johan Sebastien Tatlot
Prajnesh Gunneswaran
07:00
Radu Albot
Rigele Te
07:00
Thomas Fabbiano
Federico Gaio
08:10
Ye Cong Mo
Linang Xiao
Kimmer Coppejans
Ivan Sabanov
08:30
Alejandro Davidovich
Ramkumar Ramanathan
08:30
Mate Valkusz
Filip Peliwo
08:30
Renta Tokuda
Yuichi Sugita
08:45
Miomir Kecmanovic
Zhe Li
Sriram Balaji
Saketh Myneni
09:00
Arjun Kadhe
Yaraslau Shyla
Liam Broady
Duck-Hee Lee
10:15
Hsien-Yin Peng
Sonchat Ratiwatana
Go Soeda
Yuichi Sugita
FT
Duck-Hee Lee
6
6
Tsung-Hua Yang
2
3
FT
Hsien-Yin Peng
Sonchat Ratiwatana
6
7 9
Go Soeda
Yuichi Sugita
1
6 7
FT
Aleksandr Nedovyesov
6 2
6 3
Di Wu
7 7
7 7
FT
Go Soeda
6
3
4
Mohamed Safwat
3
6
6
FT
Miomir Kecmanovic
Zhe Li
1
6
8
Sriram Balaji
Saketh Myneni
6
3
10
FT
Ye Cong Mo
Linang Xiao
2
1
Kimmer Coppejans
Ivan Sabanov
6
6
S2 live
Aleksandr Nedovyesov
6 2
6
Di Wu
7 7
7
S2 live
Duck-Hee Lee
6
5
Tsung-Hua Yang
2
3
S3 live
Go Soeda
6
3
4
Mohamed Safwat
3
6
5
ATP 500 - Swiss Indoors (Basel)
Spalio 23
10:00
Dusan Lajovic
Adrian Mannarino
FT
Alexander Zverev
Mischa Zverev
4
7 7
10
Nicholas Monroe
Jack Sock
6
6 2
4
FT
Jean-Julien Rojer
Horia Tecau
6
6
Robin Haase
Matwe Middelkoop
3
4
FT
Marius Copil
6
7 10
Ryan Harrison
2
6 8
FT
Taylor Fritz
6
7
Laslo Djere
0
5
FT
Denis Shapovalov
4
2
Marin Cilic
6
6
FT
Guillermo Garcia
David Marrero
1
4
Rohan Bopanna
Marcel Granollers
6
6
FT
Marco Cecchinato
4
2
Henri Laaksonen
6
6
S2 live
Denis Shapovalov
4
2
Marin Cilic
6
5
S2 live
Guillermo Garcia
David Marrero
1
4
Rohan Bopanna
Marcel Granollers
6
5
S2 live
Jean-Julien Rojer
Horia Tecau
6
6
Robin Haase
Matwe Middelkoop
3
4
S2 live
Marco Cecchinato
4
2
Henri Laaksonen
6
5
S2 live
Marius Copil
6
6
Ryan Harrison
2
6
S2 live
Taylor Fritz
6
6
Laslo Djere
0
5
S3 live
Alexander Zverev
Mischa Zverev
4
7 7
0
Nicholas Monroe
Jack Sock
6
6 2
0
Rezultatai ir statistika

© 2009-2018. Teniso rezultatai suteikia galimybę išsiaiškinti, kokie turnyrai, kokio pobūdžio, šiuo metu visame pasaulyje yra organizuojami. Tai ne vien tik puikus šansas teniso fanatikams stebėti asmeninių tenisininkų kovas, tačiau taip pat ir išsiaiškinti, kaip gi jiems klostėsi viso turnyro metu. Galima pastebėti, kad teniso rezultatai naudingi ir nuolatinių koeficientų keitimosi lažybininkams.