Ledo ritulio rezultatai

International - Club Friendlies
Rugpjūčio 15
AP
HK Rossosh
0
0
0
0
0
0
HC Rostov
1
0
0
0
0
1
AP
Lillehammer
3
1
2
0
0
0
Manglerud/Star
4
1
2
0
0
1
AP
Mlada Boleslav
1
0
1
0
0
0
Slovan Bratislava
2
1
0
0
0
1
AP
Russkie Vityazi
4
1
0
2
0
1
HC Red Star Kunlun Juniors
3
0
2
1
0
0
AP
Timraa
5
1
1
2
0
1
MoDo
4
0
2
2
0
0
AP
Tolpar
1
0
1
0
0
0
Belye Medvedi
2
1
0
0
0
1
FT
Ajoie
4
2
2
0
Thurgau
3
2
0
1
FT
Bjoerkloeven
1
1
0
0
Skellefteaa
4
2
2
0
FT
Chamonix Morzine
5
0
Grenoble
6
0
FT
Dukla Trencin
6
2
2
2
Ujpesti TE
1
0
0
1
FT
Dynamo St. Petersburg
4
1
3
0
Torpedo
0
0
0
0
FT
Geneve-Servette
1
1
0
0
CSKA Moscow
3
1
0
2
FT
HC Astana
0
0
0
0
Altay Ust-Kamenogorsk
6
0
3
3
FT
HC Slovan Usti nad Labem
6
1
1
4
HC Kladno
4
1
3
0
FT
HC Stadion Litomerice
2
1
0
1
Sokolov
4
0
2
2
FT
HC Vita Haesten
3
1
0
2
BIK Karlskoga
6
1
4
1
FT
Horacka Slavia Trebic
5
0
2
3
Zdar nad Sazavou
2
1
1
0
FT
Jestrabi Prostejov
4
2
2
0
HC GKS Katowice
5
3
1
1
FT
Kapitan Stupino
3
0
2
1
MHC Spartak
5
2
2
1
FT
Klatovy
1
0
0
1
Slavia Prague
5
2
2
1
FT
Kometa
3
1
2
0
Znojmo
1
1
0
0
FT
Litvinov
5
1
2
2
Karlovy Vary
4
2
0
2
FT
Malmoe
2
0
0
2
Pantern
0
0
0
0
FT
Plzen
5
1
3
1
Saryarka Karaganda
2
1
1
0
FT
Poprad
1
0
0
AZ Havirov 2010
3
0
2
FT
Rapperswil-Jona Lakers
8
5
2
1
Langenthal
0
0
0
0
FT
Sakhalin
4
2
2
0
Buran Voronezh
3
0
2
1
FT
SKA-Neva
3
0
1
2
Lada Togliatti
2
1
1
0
FT
Sparta Sarpsborg
2
0
0
2
Stavanger
3
1
1
1
FT
Traktor
5
2
1
2
Avangard Omsk
2
0
2
0
FT
Tverichi
2
0
0
2
Belgorod
3
1
2
0
FT
Tyumensky Legion
3
1
0
2
Junior (MHL)
4
1
1
2
FT
Vaalerenga
5
2
2
1
Ringerike
3
2
0
1
FT
Vitkovice
0
0
0
0
Trinec
3
1
1
1
FT
Vsetin
5
1
4
0
Nitra
1
0
0
1
FT
Zauralye Kurgan
0
0
0
0
Gornyak Uchaly
2
1
0
1
FT
Zlin
1
0
0
1
Nove Zamky
2
0
1
1
OT
Almaz
1
0
1
0
0
SKA-1946
2
0
1
0
1
OT
Dynamo St. Petersburg Juniors
2
0
2
0
0
Krasnaya Armiya
3
0
2
0
1
OT
HC MVD Juniors
3
2
0
1
0
Amurskie Tigry
4
2
0
1
1
OT
HC Tambov
1
0
0
0
1
Khimik Voskresensk
0
0
0
0
0
OT
Sarmaty
4
1
2
0
1
Kuznetskie Medvedi
3
1
1
1
0
OT
Stalnye Lisy
5
0
1
3
1
Avto Yekaterinburg
4
1
2
1
0

Baltarusija - Cup:: grupė A
Rugpjūčio 15
FT
Gomel
3
0
0
3
Neman Grodno
2
2
0
0
Baltarusija - Cup:: grupė B
Rugpjūčio 15
AP
Lokomotiv Orsha
3
0
2
1
0
0
Khimik Novopolotsk
4
2
1
0
0
1
FT
Vitebsk
3
0
1
2
Mogilev
5
3
2
0
OT
Lida
0
0
0
0
0
Brest
1
0
0
0
1
Rezultatai ir statistika

© 2009-2018. Ledo ritulio rezultatai neįtikėtinai pravartūs šios šaltosios sporto šakos entuziastams. Pasiūlymas naudingas ne vien tik tada, kai norite išsiaiškinti, kaip klostosi rungtynės patinkančiai ekipai, tačiau taip pat ir stebėti įvykdytas nuobaudas, pelnytus įvarčius bei kintančias komandų sudėtis aikštėje, tiesiogiai.