Futbolo rezultatai

Pietų Amerika - Copa Sudamericana Balandžio 18
Pen   live
CSD Independiente Del Valle 2 - 0 Union
Pen   live
Oriente Petrolero 1 - 1 Rionegro Aguilas
Azerbaidžanas - Premier Lyga Balandžio 18
8'   live
FK Sumgayit 0 - 0 Sabayil
Vokietija - Regionalliga Südwest Balandžio 18
HT   live
Freiburg II 2 - 0 1. FSV Mainz 05 II
Italija - Serie C:: grupė A Balandžio 18
23'   live
ASDC Gozzano 0 - 0 Juventus U23
Danija - Superliga:: relegation: grupė 1 Balandžio 18
HT   live
AC Horsens 0 - 0 Vejle Boldklub
Europos lyga - Quarter-finals Balandžio 18
21:00
Chelsea ? - ? Slavia Prague
21:00
Eintracht Frankfurt ? - ? Benfica
21:00
Napoli ? - ? Arsenal
21:00
Valencia ? - ? Villarreal

Rusija - 1st Divizionas Balandžio 18
19:00
FC Baltika Kaliningrad ? - ? FC Sibir Novosibirsk
Rusija - 2nd Divizionas:: east Balandžio 18
10:30
FC Sakhalin ? - ? Dynamo Barnaul
13:00
Sibir-2 Novosibirsk ? - ? FC Irtysh Omsk
FT
FK Chita 1 - 1 Zenit Irkutsk
Brazilija - Cup Balandžio 18
FT
Chapecoense AF 1 - 0 Corinthians
FT
Fluminense 2 - 0 Santa Cruz
FT
Santos FC 2 - 0 Vasco da Gama
Prancūzija - National Balandžio 18
20:30
Cholet ? - ? Le Mans
JAV - National Women's Soccer Lyga Balandžio 18
FT
North Carolina Courage 5 - 0 Orlando Pride
Kolumbija - Primera A:: apertura Balandžio 18
02:30
Atlético Nacional ? - ? Patriotas
22:15
Union Magdalena ? - ? America de Cali
Venesuela - Primera División:: apertura Balandžio 18
22:00
Atletico Venesuela ? - ? Deportivo Tachira
22:00
Estudiantes Merida ? - ? Zulia
22:00
Lala FC ? - ? Deportivo La Guaira
El Salvador - Primera Divizionas:: clausura Balandžio 18
FT
AD Isidro Metapan 2 - 2 CD Pasaquina
FT
Alianza FC 1 - 0 CD FAS
FT
CD Chalatenango 1 - 0 CD Aguila
FT
CD Luis Angel Firpo 0 - 0 Cd Audaz
Iranas - Pro Lyga Balandžio 18
16:30
Saipa FC ? - ? Sepahan
16:45
Naft Masjed Soleyman FC ? - ? Esteghlal Khuzestan FC
Vokietija - Regionalliga Nord Balandžio 18
18:15
Oldenburg ? - ? VfL Oldenburg
19:00
TSV Havelse ? - ? Hamburger SV II
19:30
SSV Jeddeloh II ? - ? Werder Bremen II
19:30
St.Pauli II ? - ? FC Germania Egestorf-Langreder
Vokietija - Regionalliga Nordost Balandžio 18
18:00
BFC Dynamo ? - ? Bischofswerdaer FV 1908
19:00
1. FC Lokomotive Leipzig ? - ? VSG Altglienicke
19:00
Chemnitzer FC ? - ? Hertha Berlin II
19:00
VfB Auerbach 1906 ? - ? ZFC Meuselwitz
19:00
VfB Germania Halberstadt ? - ? FC Oberlausitz Neugersdorf
Vokietija - Regionalliga West Balandžio 18
19:00
Borussia Mönchengladbach II ? - ? SV 19 Straelen
19:30
TSV Alemannia Aachen ? - ? SC Verl
Ispanija - Segunda B:: grupė II Balandžio 18
FT
Barakaldo CF 1 - 1 CD Tudelano
FT
UP Langreo 0 - 2 Athletic Bilbao B
Islandija - Super Cup Balandžio 18
22:00
Valur ? - ? Stjarnan
Danija - Superliga:: championship Balandžio 18
16:00
Esbjerg FB ? - ? Broendby If
18:00
FC Koebenhavn ? - ? FC Midtjylland
JAV - USL Čempionatas Balandžio 18
FT
Austin Bold Fc 1 - 0 Phoenix Rising FC
FT
New York Red Bulls II 4 - 0 Hartford Athletic
Suomija - Veikkausliiga Balandžio 18
17:30
SJK ? - ? HJK
Lenkija - 1st Liga Balandžio 18
18:00
Bytovia Bytow ? - ? Rakow Czestochowa
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biala ? - ? Wigry Suwalki
19:45
OKS Stomil Olsztyn ? - ? Chrobry Glogow
Lenkija - 2nd Liga Balandžio 18
16:00
Rozwoj Katowice ? - ? Gornik Leczna
Marokas - Botola Pro Balandžio 18
16:00
Hassania Agadir ? - ? Wydad Casablanca
Paragvajus - Divizionas Profesional:: apertura Balandžio 18
FT
General Diaz 1 - 4 Sol de America
FT
Libertad 1 - 1 Guarani
Graikija - Football Lyga Balandžio 18
15:00
Doxa Dramas ? - ? Apollon Pontou
Azerbaidžanas - Premier Lyga Balandžio 18
17:00
Qarabag FK ? - ? Keshla FK
8'  live
FK Sumgayit 0 - 0 Sabayil
Vokietija - Regionalliga Südwest Balandžio 18
HT  live
Freiburg II 2 - 0 1. FSV Mainz 05 II
Pietų Amerika - Copa Sudamericana Balandžio 18
AP
CSD Independiente Del Valle * 2 - 0 Union
AP
Oriente Petrolero 1 - 1 Rionegro Aguilas *
Pen  live
CSD Independiente Del Valle 2 - 0 Union
Pen  live
Oriente Petrolero 1 - 1 Rionegro Aguilas
Australija - Hyundai A-Lyga Balandžio 18
FT
Sydney FC 1 - 0 Perth Glory
Italija - Serie C:: grupė A Balandžio 18
16:30
AC Cuneo 1905 ? - ? Albissola
19:00
Robur Siena ? - ? Carrarese
20:30
Alessandria ? - ? Aurora Pro Patria 1919
20:30
Lucchese ? - ? Piacenza
20:30
Olbia ? - ? Novara
20:30
Pisa ? - ? US Citta DI Pontedera
20:30
Pistoiese ? - ? Pro Vercelli
20:30
Virtus Entella ? - ? S.S. Arezzo
23'  live
ASDC Gozzano 0 - 0 Juventus U23
JAV - Major Lyga Soccer Balandžio 18
FT
Vancouver Whitecaps FC 1 - 0 Los Angeles FC
Danija - Superliga:: relegation: grupė 1 Balandžio 18
FT
AGF 2 - 1 SoenderjyskE
HT  live
AC Horsens 0 - 0 Vejle Boldklub

© 2009-2019. Niekam nėra paslaptis, kad futbolas, kaip sporto šaka, yra itin gerbiama visuomenėje ir daugumos piliečių gyvenime užima milžinišką vietą. Futbolo rezultatai, esame linkę manyti, kad pravartūs daugumai – ne vien tik galėsite stebėti, kaip vyksta mėgstamų komandų rungtynės realiuoju metu, tačiau ir išsiaiškinti dėl artėjančių susitikimų laiko.