Futbolo rezultatai

Italija - Serie A Rugsėjo 15
32'   live
Roma 3 - 0 Sassuolo
Vokietija - Bundesliga Rugsėjo 15
34'   live
SC Paderborn 07 1 - 0 Schalke 04
Prancūzija - Ligue 1 Rugsėjo 15
69'   live
Saint-Etienne 2 - 2 Toulouse
Graikija - Super Lyga Rugsėjo 15
17'   live
AEK Athens 0 - 0 Lamia
18'   live
Panionios 0 - 0 AE Larissa
35'   live
Xanthi FC 1 - 0 Asteras Tripolis
Danija - 1st Divizionas Rugsėjo 15
35'   live
Vendsyssel FF 1 - 0 Kolding IF
Kipras - 1st Lyga Rugsėjo 15
34'   live
Enosis Paralimni 0 - 0 Anorthosis
75'   live
Doxa Katokopia 1 - 1 Ethnikos Achnas
77'   live
AEK Larnaca 1 - 2 Omonia Nicosia
Turkija - 1st Lig Rugsėjo 15
33'   live
Menemen Belediye Spor 0 - 0 Akhisar Belediyespor
35'   live
Adanaspor 0 - 0 Adana Demirspor
Rusija - 2nd Divizionas:: west Rugsėjo 15
77'   live
Torpedo Vladimir 1 - 1 Lokomotiv-Kazanka Moscow
Čekija - 2nd league Rugsėjo 15
74'   live
FC Vlasim 2 - 0 Vitkovice
Lenkija - 2nd Liga Rugsėjo 15
75'   live
Gryf Wejherowo 1 - 3 Olimpia Elblag
Švedija - Allsvenskan Rugsėjo 15
48'   live
Malmoe FF 0 - 0 IFK Norrkoeping
Marokas - Botola Pro Rugsėjo 15
31'   live
Youssoufia Berrechid 0 - 1 Renaissance Club Zemamra
Lenkija - Ekstraklasa Rugsėjo 15
46'   live
Gornik Zabrze 0 - 0 WKS Slask Wroclaw
Norvegija - Eliteserien Rugsėjo 15
34'   live
Bodoe/Glimt 1 - 1 Stabaek
35'   live
FK Haugesund 0 - 0 Mjoendalen
35'   live
Molde FK 0 - 0 Tromsoe
35'   live
Stroemsgodset 0 - 0 Ranheim
35'   live
Viking FK 1 - 0 Odds Ballklubb
Olandija - Eredivisie Rugsėjo 15
89'   live
Fortuna Sittard 1 - 3 FC Twente
Belgija - First Divizionas A Rugsėjo 15
35'   live
Gent 2 - 0 KV Mechelen
Bulgarija - First Professional Lyga:: 1. stage Rugsėjo 15
90'   live
Dunav Ruse 0 - 0 Slavia Sofia
Slovakija - Fortuna Lyga Rugsėjo 15
33'   live
Slovan Bratislava 1 - 0 Spartak Trnava
Ispanija - LaLiga Santander Rugsėjo 15
1'   live
Real Valladolid 0 - 0 Osasuna
Ispanija - LaLiga SmartBank Rugsėjo 15
34'   live
Real Zaragoza 1 - 0 Extremadura
Rumunija - Liga I Rugsėjo 15
77'   live
CSM Politehnica Iasi 0 - 0 AFC Hermannstadt
Izraelis - Ligat HaAl Rugsėjo 15
33'   live
Bnei Yehuda Tel Aviv FC 0 - 0 Maccabi Netanya FC
Moldavija - National Divizionas Rugsėjo 15
36'   live
FC Milsami Orhei 0 - 0 Speranta
Norvegija - OBOS-ligaen Rugsėjo 15
33'   live
Hamarkameratene 0 - 0 Ull/Kisa
34'   live
Sandnes 0 - 0 Notodden FK
34'   live
Sogndal IL 0 - 0 Sandefjord Fotball
Baltarusija - Premier Rugsėjo 15
34'   live
Dinamo Minsk 0 - 0 FK Slutsk
Saudo Arabija - Premier Lyga Rugsėjo 15
45'   live
AL Hazem FC 0 - 3 AL Ettifaq FC
Portugalija - Primeira Liga Rugsėjo 15
68'   live
Rio Ave 1 - 4 Tondela
73'   live
Maritimo 1 - 2 Belenenses
74'   live
Santa Clara 1 - 0 Moreirense
Argentina - Primera Divizionas Rugsėjo 15
15'   live
Banfield 0 - 0 Talleres
Ispanija - Primera Divizionas :: Women Rugsėjo 15
6'   live
Real Sociedad 0 - 0 Levante
Venesuela - Primera División:: clausura Rugsėjo 15
73'   live
Caracas 1 - 0 Monagas SC
Iranas - Pro Lyga Rugsėjo 15
55'   live
Shahin Bushehr FC 0 - 0 Paykan FC
55'   live
Zob Ahan Isfahan FC 0 - 0 Tractor Sazi Tabriz FC
59'   live
Naft Masjed Soleyman FC 0 - 1 Esteghlal
63'   live
Saipa FC 3 - 0 FC Nassaji Mazandaran
Slovėnija - Prva Liga Rugsėjo 15
35'   live
NS Mura 0 - 0 NK Tabor Sezana
Ispanija - Segunda B:: grupė I Rugsėjo 15
79'   live
Racing de Ferrol 1 - 1 Internacional de Madrid CF
Ispanija - Segunda B:: grupė II Rugsėjo 15
33'   live
Logrones 1 - 0 Leonesa
34'   live
Real Union 0 - 0 Tudelano
78'   live
Burgos CF 0 - 1 CD Calahorra
Ispanija - Segunda B:: grupė III Rugsėjo 15
34'   live
Lleida Esportiu 0 - 0 Espanyol B
Ispanija - Segunda B:: grupė IV Rugsėjo 15
31'   live
Real Murcia 0 - 0 San Fernando CD
34'   live
Atletico Sanluqueno CF 0 - 0 Cartagena
4'   live
Yeclano 0 - 0 Cordoba
Portugalija - Segunda Liga Rugsėjo 15
74'   live
Sporting Covilha 2 - 2 Leixoes
Italija - Serie C:: grupė A Rugsėjo 15
46'   live
ASDC Gozzano 0 - 0 AS Giana Erminio
46'   live
Juventus U23 1 - 1 Aurora Pro Patria 1919
46'   live
US Pergolettese 1932 0 - 0 S.S. Arezzo
HT   live
Renate 0 - 1 Como
Italija - Serie C:: grupė B Rugsėjo 15
48'   live
Vicenza 0 - 0 Rimini
HT   live
Cesena FC 1 - 0 Triestina
HT   live
FeralpiSalo 1 - 0 Virtus Verona
HT   live
Padova 0 - 0 Carpi
HT   live
Ravenna FC 1913 0 - 0 Ssd Vis Pesaro 1898
Italija - Serie C:: grupė C Rugsėjo 15
46'   live
Vibonese 2 - 0 Rende
49'   live
AZ Picerno ASD 1 - 2 US Avellino 1912
50'   live
Catanzaro 0 - 0 Sicula Leonzio
HT   live
AS Bisceglie 0 - 2 Potenza
Švedija - Superettan Rugsėjo 15
48'   live
Norrby 1 - 0 Varbergs Bois
Danija - Superliga Rugsėjo 15
34'   live
Broendby IF 1 - 0 FC Nordsjaelland
Suomija - Veikkausliiga:: championship Rugsėjo 15
46'   live
Ilves 0 - 1 Honka
HT   live
KuPS 1 - 0 HJK
Latvija - Virsliga Rugsėjo 15
75'   live
RFS 4 - 0 FK Spartaks
Anglija - Premier Lyga Rugsėjo 15
46'  live
Watford 0 - 2 Arsenal
FT
AFC Bournemouth 3 - 1 Everton

Italija - Serie A Rugsėjo 15
20:45
Verona ? - ? Milan
32'  live
Roma 3 - 0 Sassuolo
FT
Brescia 3 - 4 Bologna
FT
Genoa 1 - 2 Atalanta
FT
Parma 1 - 3 Cagliari
FT
SPAL 2 - 1 Lazio
Vokietija - Bundesliga Rugsėjo 15
34'  live
SC Paderborn 07 1 - 0 Schalke 04
FT
Hoffenheim 0 - 3 Freiburg
Prancūzija - Ligue 1 Rugsėjo 15
21:00
Monaco ? - ? Marseille
69'  live
Saint-Etienne 2 - 2 Toulouse
FT
Nantes 1 - 0 Reims
Graikija - Super Lyga Rugsėjo 15
17'  live
AEK Athens 0 - 0 Lamia
18'  live
Panionios 0 - 0 AE Larissa
20:30
Aris Thessaloniki ? - ? Panathinaikos
35'  live
Xanthi FC 1 - 0 Asteras Tripolis
Turkija - Super Lig Rugsėjo 15
19:00
Denizlispor ? - ? Konyaspor
19:00
Trabzonspor ? - ? Genclerbirligi
FT
Ankaragucu 0 - 4 Yeni Malatyaspor
FT
Rizespor 0 - 0 Goztepe
Danija - 1st Divizionas Rugsėjo 15
35'  live
Vendsyssel FF 1 - 0 Kolding IF
FT
FC Roskilde 3 - 1 Nykoebing FC
FT
HB Koege 1 - 1 Naestved
FT
Vejle Boldklub 3 - 0 Hvidovre IF
Švedija - Damallsvenskan :: Women Rugsėjo 15
FT
Djurgardens IF Dff 0 - 0 IF Limhamn Bunkeflo
FT
Goteborg FC 0 - 2 FC Rosengard
FT
Pitea IF Dff 4 - 1 Vaxjo DFF
FT
Vittsjo Gik 1 - 0 KIF Orebro Dff
Prancūzija - Divizionas 1 :: Women Rugsėjo 15
FT
Olympique Lyonnais 6 - 0 Fleury Merogis U.S
FT
Paris Saint Germain 4 - 0 Dijon Foot
Paragvajus - Divizionas Profesional:: clausura Rugsėjo 15
00:30
Olimpia ? - ? Sportivo San Lorenzo
22:00
Nacional Asuncion ? - ? Deportivo Capiata
Lenkija - Ekstraklasa Rugsėjo 15
46'  live
Gornik Zabrze 0 - 0 WKS Slask Wroclaw
FT
Pogon Szczecin 1 - 0 ?KS ?ód?
Norvegija - Eliteserien Rugsėjo 15
20:00
Kristiansund BK ? - ? SK Brann
34'  live
Bodoe/Glimt 1 - 1 Stabaek
35'  live
FK Haugesund 0 - 0 Mjoendalen
35'  live
Molde FK 0 - 0 Tromsoe
35'  live
Stroemsgodset 0 - 0 Ranheim
35'  live
Viking FK 1 - 0 Odds Ballklubb
Olandija - Eredivisie Rugsėjo 15
89'  live
Fortuna Sittard 1 - 3 FC Twente
FT
Feyenoord 3 - 2 ADO Den Haag
FT
Heracles 4 - 1 Willem II
FT
PEC Zwolle 6 - 2 RKC Waalwijk
Gruzija - Erovnuli Liga Rugsėjo 15
FT
FC Wit Gruzija 0 - 3 Dinamo Tbilisi
Anglija - FA Women’s Super Lyga Rugsėjo 15
FT
Brighton && Hove Albio 1 - 1 Chelsea Ladies
FT
Everton 2 - 0 Bristol City WFC
FT
Reading FC 0 - 2 Manchester City
FT
Tottenham Hotspur 1 - 0 Liverpool
FT
West Ham United 1 - 0 Birmingham City
Argentina - Federal A:: zone A Rugsėjo 15
20:00
Defensores de Pronunciamiento ? - ? Sportivo Belgrano
20:30
Douglas Haig ? - ? Union de Sunchales
21:00
Boca Unidos ? - ? Crucero del Norte
21:00
San Martin de Formosa ? - ? Central Norte
22:00
Sarmiento de Resistencia ? - ? Juventud Unida Gualeguaychu
23:00
Sportivo Las Parejas ? - ? Defensores de Belgrano de Villa Ramallo
Argentina - Federal A:: zone B Rugsėjo 15
20:30
Deportivo Madryn ? - ? Deportivo Maipu
20:30
Olimpo ? - ? Villa Mitre
20:30
Sol de Mayo ? - ? Juventud Unida Universitario
21:30
Huracan Las Heras ? - ? CASD Camioneros
Belgija - First Divizionas A Rugsėjo 15
20:30
Royal Excel Mouscron ? - ? Kortrijk
35'  live
Gent 2 - 0 KV Mechelen
FT
Anderlecht 1 - 2 Royal Antwerp
Belgija - First Divizionas B:: 1st stage Rugsėjo 15
Can  live
Roeselare ? - ? Royal Excelsior Virton
Bulgarija - First Professional Lyga:: 1. stage Rugsėjo 15
19:15
Levski Sofia ? - ? Cherno More Varna
90'  live
Dunav Ruse 0 - 0 Slavia Sofia
Slovakija - Fortuna Lyga Rugsėjo 15
33'  live
Slovan Bratislava 1 - 0 Spartak Trnava
International - Friendly (Under 19) Rugsėjo 15
FT
Jordanija U19 0 - 2 Uzbekistanas U19
Ispanija - LaLiga Santander Rugsėjo 15
1'  live
Real Valladolid 0 - 0 Osasuna
21:00
Real Betis ? - ? Getafe
FT
Celta Vigo 0 - 2 Granada
FT
Deportivo Alaves 0 - 1 Sevilla
FT
Eibar 1 - 2 RCD Espanyol
Ispanija - LaLiga SmartBank Rugsėjo 15
20:00
Lugo ? - ? Fuenlabrada CF
21:00
Sporting Gijon ? - ? Deportivo La Coruna
34'  live
Real Zaragoza 1 - 0 Extremadura
FT
Albacete 0 - 4 Tenerife
FT
Real Oviedo 0 - 2 Elche
Kinija - Lyga 1 Rugsėjo 15
FT
Guangdong Southern Tigers FC 0 - 1 Shaanxi Chang AN Athletic FC
Indonesia - Liga 1 Rugsėjo 15
FT
Perseru Badak Lampung 1 - 1 PSM Makassar
FT
Persija Jakarta 2 - 1 PSIS
FT
Persipura Jayapura 2 - 0 Persela Lamongan
Rumunija - Liga I Rugsėjo 15
20:00
CS Universitatea Craiova ? - ? FC FCSB
77'  live
CSM Politehnica Iasi 0 - 0 AFC Hermannstadt
Gvatemala - Liga Nacional:: apertura Rugsėjo 15
21:00
Iztapa ? - ? Mixco
22:30
Guastatoya ? - ? Comunicaciones FC
Izraelis - Ligat HaAl Rugsėjo 15
19:15
FC Ashdod ? - ? Hapoel Beer Sheva FC
33'  live
Bnei Yehuda Tel Aviv FC 0 - 0 Maccabi Netanya FC
JAV - Major Lyga Soccer Rugsėjo 15
00:00
Seattle Sounders FC ? - ? New York Red Bulls
04:00
Los Angeles Galaxy ? - ? Sporting Kansas City
21:30
Portland Timbers ? - ? DC United
23:00
Toronto FC ? - ? Colorado Rapids
23:30
Minnesota United ? - ? Real Salt Lake
Liuksemburgas - National Divizionas Rugsėjo 15
FT
AS Jeunesse Esch 0 - 3 CS Fola Esch
FT
FC Etzella Ettelbruck 3 - 2 Una Strassen
FT
FC Muhlenbach Blue Boys 0 - 1 FC Differdange 03
FT
Racing FC Union Liuksemburgas 2 - 2 FC Victoria Rosport
FT
Union Titus Petange 3 - 2 US Mondorf les Bains
Norvegija - OBOS-ligaen Rugsėjo 15
33'  live
Hamarkameratene 0 - 0 Ull/Kisa
34'  live
Sandnes 0 - 0 Notodden FK
34'  live
Sogndal IL 0 - 0 Sandefjord Fotball
FT
Jerv 1 - 0 Raufoss Fotball
FT
Jerv 1 - 0 Raufoss IL
FT
KFUM Oslo 2 - 1 Skeid Fotball
FT
Nest Sotra 2 - 0 Tromsdalen
FT
Stroemmen 0 - 0 Start
Baltarusija - Premier Rugsėjo 15
34'  live
Dinamo Minsk 0 - 0 FK Slutsk
FT
Isloch 0 - 1 Shakhtyor Soligorsk
FT
Slavia Mozyr 2 - 2 Energetik-BGU
Kanada - Premier Lyga:: Fall Rugsėjo 15
19:00
Forge FC ? - ? HFX Wanderers FC
21:30
York 9 FC ? - ? Valour FC
Bosnija ir Hercegovina - Premijer Liga Rugsėjo 15
19:30
FK Sarajevo ? - ? FK Zvijezda 09
19:30
Siroki Brijeg ? - ? FK Tuzla City
Estija - Premium liiga Rugsėjo 15
FT
Maardu Linnameeskond 0 - 1 Tammeka
Portugalija - Primeira Liga Rugsėjo 15
19:00
Portimonense ? - ? FC Porto
21:00
Boavista ? - ? Sporting CP
68'  live
Rio Ave 1 - 4 Tondela
73'  live
Maritimo 1 - 2 Belenenses
74'  live
Santa Clara 1 - 0 Moreirense
Kolumbija - Primera A:: clausura Rugsėjo 15
00:00
Millonarios ? - ? Deportivo Pasto
00:45
Envigado ? - ? Independiente Medellin
03:00
Atletico Huila ? - ? Atletico Junior
22:30
CD Jaguares ? - ? America de Cali
Argentina - Primera B Metropolitana:: apertura Rugsėjo 15
20:30
CA Defensores Unidos ? - ? CA San Miguel
20:30
Sacachispas FC ? - ? Deportivo Armenio
FT
Argentino de Quilmes 1 - 1 Comunicaciones
Argentina - Primera Divizionas Rugsėjo 15
01:00
Boca Juniors ? - ? Estudiantes
15'  live
Banfield 0 - 0 Talleres
20:30
Rosario Central ? - ? Newells Old Boys
22:45
Independiente ? - ? Lanus
FT
Gimnasia LP 1 - 2 Racing Club Avellaneda
Ispanija - Primera Divizionas :: Women Rugsėjo 15
6'  live
Real Sociedad 0 - 0 Levante
FT
Athletic Bilbao 3 - 0 Madrid Femenino
FT
Atletico Madrid 3 - 0 Sevilla
FT
Espanyol 0 - 3 Valencia
FT
Rayo Vallecano 1 - 1 Barcelona
Bolivija - Primera Divizionas:: clausura Rugsėjo 15
01:30
Royal Pari ? - ? Oriente Petrolero
21:00
Nacional Potosi ? - ? Bolivar
21:00
San Jose ? - ? Destroyers
23:15
Guabira ? - ? Blooming
Argentina - Primera Nacional:: zone A Rugsėjo 15
21:00
Club Atletico Mitre ? - ? Agropecuario
22:00
San Martin San Juan ? - ? Barracas Central
FT
Guillermo Brown 1 - 0 Independiente Rivadavia
Argentina - Primera Nacional:: zone B Rugsėjo 15
21:00
Gimnasia Mendoza ? - ? Atletico Rafaela
Iranas - Pro Lyga Rugsėjo 15
55'  live
Shahin Bushehr FC 0 - 0 Paykan FC
55'  live
Zob Ahan Isfahan FC 0 - 0 Tractor Sazi Tabriz FC
59'  live
Naft Masjed Soleyman FC 0 - 1 Esteghlal
63'  live
Saipa FC 3 - 0 FC Nassaji Mazandaran
Slovėnija - Prva Liga Rugsėjo 15
35'  live
NS Mura 0 - 0 NK Tabor Sezana
FT
NK Olimpija Ljubljana 2 - 2 NK Celje
FT
NK Triglav Kranj 2 - 3 Domzale
Vokietija - Regionalliga Bayern Rugsėjo 15
FT
Nuernberg II 5 - 1 Greuther Fuerth II
Vokietija - Regionalliga Nord Rugsėjo 15
FT
Hannoverscher Sc 1 - 0 SV Drochtersen/Assel
FT
Holstein Kiel II 4 - 2 Altonaer FC 93
FT
Oldenburg 3 - 1 Eintracht Norderstedt
FT
St.Pauli II 0 - 1 FC Hansa Lueneburg
Vokietija - Regionalliga Nordost Rugsėjo 15
FT
Energie Cottbus 3 - 2 ZFC Meuselwitz
FT
FC Rot-Weiss Erfurt 2 - 1 BFC Dynamo
FT
FSV Union Furstenwalde 2 - 2 FC Viktoria 1889 Berlin
FT
SV Lichtenberg 47 0 - 0 SV Babelsberg 03
FT
VfB Germania Halberstadt 2 - 1 Bischofswerdaer FV 1908
FT
VSG Altglienicke 3 - 2 BSG Chemie Leipzig
Vokietija - Regionalliga Südwest Rugsėjo 15
FT
1. FSV Mainz 05 II 1 - 3 FC Giessen
Vokietija - Regionalliga West Rugsėjo 15
FT
FC Schalke 04 II 1 - 0 Fortuna Köln
Ispanija - Segunda B:: grupė II Rugsėjo 15
33'  live
Logrones 1 - 0 Leonesa
34'  live
Real Union 0 - 0 Tudelano
78'  live
Burgos CF 0 - 1 CD Calahorra
FT
Unionistas de Salamanca 2 - 1 Club Haro Deportivo
Ispanija - Segunda B:: grupė III Rugsėjo 15
18:30
Orihuela ? - ? Atletico Levante UD
19:00
Castellon ? - ? UE Olot
19:30
Hercules ? - ? Sabadell
20:00
UD Cornella ? - ? Badalona
34'  live
Lleida Esportiu 0 - 0 Espanyol B
FT
Ebro 0 - 2 Gimnastic
FT
FC Andora 3 - 0 Ejea
Portugalija - Segunda Liga Rugsėjo 15
19:15
Casa Pia AC ? - ? Oliveirense
19:15
Penafiel ? - ? Mafra
74'  live
Sporting Covilha 2 - 2 Leixoes
FT
Academica 1 - 2 Nacional
Italija - Serie B Rugsėjo 15
21:00
Pisa ? - ? Cremonese
FT
Cosenza 1 - 2 Pescara
FT
Crotone 0 - 0 Empoli
Italija - Serie C:: grupė A Rugsėjo 15
46'  live
ASDC Gozzano 0 - 0 AS Giana Erminio
46'  live
Juventus U23 1 - 1 Aurora Pro Patria 1919
46'  live
US Pergolettese 1932 0 - 0 S.S. Arezzo
FT
AlbinoLeffe 0 - 0 US Pianese
FT
Calcio Lecco 1912 0 - 2 Robur Siena
FT
Carrarese 2 - 1 Pistoiese
FT
Olbia 0 - 3 Alessandria
FT
US Citta DI Pontedera 0 - 0 Novara
HT  live
Renate 0 - 1 Como
Italija - Serie C:: grupė B Rugsėjo 15
48'  live
Vicenza 0 - 0 Rimini
FT
Imolese Calcio 0 - 1 Modena
FT
Piacenza 0 - 1 Fermana FC
FT
SS Sambenedettese Calcio 2 - 1 FC Arzignano Valchiampo
FT
Sudtirol 0 - 3 Reggio Audace FC
HT  live
Cesena FC 1 - 0 Triestina
HT  live
FeralpiSalo 1 - 0 Virtus Verona
HT  live
Padova 0 - 0 Carpi
HT  live
Ravenna FC 1913 0 - 0 Ssd Vis Pesaro 1898
Italija - Serie C:: grupė C Rugsėjo 15
46'  live
Vibonese 2 - 0 Rende
49'  live
AZ Picerno ASD 1 - 2 US Avellino 1912
50'  live
Catanzaro 0 - 0 Sicula Leonzio
FT
Catania 1 - 0 AS Viterbese Castrense
FT
Paganese 2 - 2 Virtus Francavilla Calcio
FT
Teramo 2 - 0 Cavese
FT
Ternana 0 - 2 Monopoli
HT  live
AS Bisceglie 0 - 2 Potenza
Singapūras - Sg. Premier Lyga Rugsėjo 15
FT
Albirex Niigata Singapūras FC 4 - 1 Young Lions FC
FT
Geylang International FC 4 - 4 Hougang United FC
Graikija - Super Lyga 2 Rugsėjo 15
14:00
Apollon Larissa FC ? - ? AOK Kerkyra
14:00
Apollon Pontou ? - ? P.A.E. Chania
14:00
Apollon Smyrnis ? - ? Ergotelis
14:00
Doxa Dramas ? - ? AE Karaiskakis
14:00
Panachaiki 1891 FC ? - ? PAS Giannina
14:00
Platanias ? - ? Levadiakos
Serbija - Super Liga Rugsėjo 15
19:00
FK Tsc Backa Topola ? - ? FK Macva Sabac
19:00
Mladost Lucani ? - ? FK Spartak Subotica
Švedija - Superettan Rugsėjo 15
48'  live
Norrby 1 - 0 Varbergs Bois
FT
IK Brage 3 - 1 Dalkurd FF
Danija - Superliga Rugsėjo 15
34'  live
Broendby IF 1 - 0 FC Nordsjaelland
FT
AGF 3 - 0 AaB
FT
Esbjerg FB 0 - 3 Randers FC
FT
Hobro 2 - 1 FC Koebenhavn
FT
Lyngby 0 - 3 FC Midtjylland
Tailandas - Thai Lyga Rugsėjo 15
FT
Chainat FC 1 - 0 Sukhothai FC
FT
Chiangrai United 3 - 1 Trat FC
FT
Prachuap FC 2 - 0 Chiangmai FC
FT
PTT Rayong FC 2 - 0 Suphanburi FC
Islandija - Urvalsdeild Rugsėjo 15
18:45
KA Akureyri ? - ? HK Kopavogs
Pos
IA Akranes ? - ? Grindavik
JAV - USL Čempionatas Rugsėjo 15
FT
New Meksika United 3 - 1 Colorado Springs Switchbacks FC
Vietnam - V-Lyga Rugsėjo 15
FT
B. Binh Duong 1 - 5 Song Lam Nghe An
FT
Becamex Binh Duong 1 - 5 Song Lam Nghe An
FT
FLC Thanh Hoa 1 - 3 Than Quang Ninh
FT
Ha Noi FC 5 - 2 Viettel
FT
Nam Dinh 1 - 1 TP Ho Chi Minh
Suomija - Veikkausliiga:: championship Rugsėjo 15
46'  live
Ilves 0 - 1 Honka
FT
FC Inter 2 - 0 IFK Mariehamn
HT  live
KuPS 1 - 0 HJK
Latvija - Virsliga Rugsėjo 15
75'  live
RFS 4 - 0 FK Spartaks
Vokietija - 2nd Bundesliga Rugsėjo 15
FT
FC Erzgebirge Aue 1 - 0 VfL Osnabrück
FT
SV Darmstadt 98 3 - 3 1. FC Nürnberg
FT
VfL Bochum 1848 2 - 2 SG Dynamo Dresden
Austrija - Erste Liga Rugsėjo 15
FT
FC Juniors OO 0 - 5 BW Linz
Pietų Korėja - K-Lyga 1 Rugsėjo 15
FT
FC Seoul 3 - 1 Incheon United
FT
Gangwon FC 2 - 0 Jeju United
FT
Seongnam FC 0 - 0 Suwon Bluewings
JAV - USL Lyga One Rugsėjo 15
FT
Lansing Ignite Fc 4 - 3 Chattanooga Red Wolves Sc
FT
Richmond Kickers 0 - 1 Forward Madison Fc
FT
South Gruzija Tormenta FC 1 - 2 North Texas Sc
Kipras - 1st Lyga Rugsėjo 15
34'  live
Enosis Paralimni 0 - 0 Anorthosis
75'  live
Doxa Katokopia 1 - 1 Ethnikos Achnas
77'  live
AEK Larnaca 1 - 2 Omonia Nicosia
Turkija - 1st Lig Rugsėjo 15
33'  live
Menemen Belediye Spor 0 - 0 Akhisar Belediyespor
35'  live
Adanaspor 0 - 0 Adana Demirspor
FT
Bursaspor 3 - 1 Osmanlispor FK
FT
Istanbulspor AS 2 - 1 Giresunspor
Rusija - 2nd Divizionas:: center Rugsėjo 15
FT
Khimki 2 1 - 5 Zorky Krasnogorsk
Danija - 2nd Divizionas:: grupė 1 Rugsėjo 15
FT
Holbaek BI 1 - 2 BK Frem
Danija - 2nd Divizionas:: grupė 2 Rugsėjo 15
FT
FC Sydvest 05 Tonder 0 - 0 Jammerbugt FC
FT
Thisted 4 - 0 Vejgaard Bk
Rusija - 2nd Divizionas:: Ural/Povolzhye Rugsėjo 15
FT
FC Ufa II 1 - 3 KamAZ
FT
Lada SOK 1 - 0 Zenit Izhevsk
FT
Lada Tolyatti 1 - 1 Tyumen
FT
NoSta 0 - 1 Akron Tolyatti
FT
Zvezda Perm 2 - 1 Volga Ulyanovsk
Rusija - 2nd Divizionas:: west Rugsėjo 15
77'  live
Torpedo Vladimir 1 - 1 Lokomotiv-Kazanka Moscow
FT
Veles Moscow 1 - 1 Leningradets
Čekija - 2nd league Rugsėjo 15
74'  live
FC Vlasim 2 - 0 Vitkovice
FT
Zizkov 1 - 2 Hradec Kralove
Lenkija - 2nd Liga Rugsėjo 15
75'  live
Gryf Wejherowo 1 - 3 Olimpia Elblag
FT
Znicz Pruszkow 1 - 2 Gornik Leczna
Danija - 3F Ligaen :: Women Rugsėjo 15
FT
Ballerup-Skovlunde 1 - 4 Fortuna Hjoerring
FT
Broendby 1 - 1 FC THY-Thisted Q
Švedija - Allsvenskan Rugsėjo 15
48'  live
Malmoe FF 0 - 0 IFK Norrkoeping
FT
Haecken 1 - 2 AIK
FT
Hammarby IF 6 - 2 IFK Gothenburg
Marokas - Botola Pro Rugsėjo 15
21:00
Rapide Club Oued Zem ? - ? MCO Oujda
31'  live
Youssoufia Berrechid 0 - 1 Renaissance Club Zemamra
Anglija - Čempionatas Rugsėjo 15
FT
Barnsley 0 - 2 Leeds United
FT
Huddersfield Town 0 - 2 Sheffield Wednesday
Japonija - J. Lyga 2 Rugsėjo 15
FT
Kagoshima United 0 - 3 Montedio Yamagata
FT
Yokohama FC 0 - 0 Omiya Ardija
Pietų Korėja - K-Lyga 2 Rugsėjo 15
FT
Ansan Greeners FC 1 - 3 FC Anyang
FT
Bucheon FC 1995 1 - 1 Suwon FC
FT
Gwangju FC 3 - 1 Asan Mugunghwa FC
JAV - National Women's Soccer Lyga Rugsėjo 15
23:00
Sky Blue FC ? - ? Chicago Red Stars
FT
North Carolina Courage 6 - 1 Orlando Pride
FT
Washington Spirit 2 - 2 Reign FC
Kosta Rikas - Primera División:: apertura Rugsėjo 15
FT
Deportivo Saprissa 4 - 0 La U Universitarios
Ispanija - Segunda B:: grupė I Rugsėjo 15
79'  live
Racing de Ferrol 1 - 1 Internacional de Madrid CF
FT
Atletico Baleares 3 - 2 San Sebastian de los Reyes
FT
Atletico Madrid B 4 - 0 Las Palmas B
FT
Celta Vigo B 0 - 2 Marino Luanco
FT
Getafe B 0 - 1 Pena Dep. Santa Eulalia
FT
Ibiza-Eivissa 2 - 1 Pontevedra
FT
Melilla 0 - 0 Las Rozas CF
FT
Real Oviedo B 2 - 2 Rayo Majadahonda
FT
Sporting Gijon B 0 - 1 Coruxo F.C.
Ispanija - Segunda B:: grupė IV Rugsėjo 15
19:00
CD Badajoz ? - ? Algeciras
19:00
Linense ? - ? Don Benito
19:00
Recreativo Huelva ? - ? UCAM Murcia
31'  live
Real Murcia 0 - 0 San Fernando CD
34'  live
Atletico Sanluqueno CF 0 - 0 Cartagena
4'  live
Yeclano 0 - 0 Cordoba
FT
Granada B 2 - 1 Villarrobledo
FT
Marbella FC 3 - 2 Merida
FT
Sevilla Atletico 0 - 1 Cadiz B
Lenkija - 1st Liga Rugsėjo 15
FT
ASPN Miedz Legnica 2 - 2 Olimpia Grudziadz
FT
Miedz Legnica 2 - 2 Olimpia Grudziadz
Vokietija - 3rd Liga Rugsėjo 15
FT
Eintracht Braunschweig 1 - 2 Hansa Rostock
FT
FC Ingolstadt 04 2 - 3 Hallescher FC
Vokietija - Bundesliga :: Women Rugsėjo 15
FT
1. Ffc Frankfurt 4 - 2 FF Usv Jena
FT
FC Bayern Munich 1 - 2 Bayer 04 Leverkusen
FT
SC Freiburg 0 - 0 SC Sand
FT
Sgs Essen-Schonebeck 19/68 2 - 1 MSV 02 Duisburg
FT
VfL Wolfsburg 3 - 0 TSG 1899 Hoffenheim
Meksika - Liga MX:: apertura Rugsėjo 15
01:45
Santos ? - ? CF Pachuca
19:00
Deportivo Toluca FC ? - ? CA Monarcas Morelia
FT
CD Guadalajara 1 - 0 Atlas FC
FT
CF America 1 - 1 Pumas
FT
CF Monterrey 0 - 2 Necaxa
FT
Club Leon 3 - 1 FC Juarez

© 2009-2019. Niekam nėra paslaptis, kad futbolas, kaip sporto šaka, yra itin gerbiama visuomenėje ir daugumos piliečių gyvenime užima milžinišką vietą. Futbolo rezultatai, esame linkę manyti, kad pravartūs daugumai – ne vien tik galėsite stebėti, kaip vyksta mėgstamų komandų rungtynės realiuoju metu, tačiau ir išsiaiškinti dėl artėjančių susitikimų laiko.