Futbolo rezultatai

Turkija - Super Lig Vasario 23
34'   live
Yeni Malatyaspor 1 - 1 Antalyaspor
Turkija - 1st Lig Vasario 23
3'   live
Giresunspor 0 - 0 Balikesirspor
Škotija - Čempionatas Vasario 23
Aban   live
Arbroath 1 - 1 Ayr United
Austrija - Erste Liga Vasario 23
81'   live
Grazer AK 1 - 1 Floridsdorfer AC
Bulgarija - First Professional Lyga:: 1. stage Vasario 23
51'   live
Vitosha Bistritsa 1 - 1 Beroe
Australija - Hyundai A-Lyga Vasario 23
HT   live
Central Coast Mariners FC 0 - 1 Sydney FC
Japonija - J. Lyga Vasario 23
HT   live
Vissel Kobe 0 - 1 Yokohama FC
Ispanija - LaLiga Santander Vasario 23
8'   live
Osasuna 0 - 1 Granada
Ispanija - LaLiga SmartBank Vasario 23
7'   live
Lugo 0 - 0 Real Oviedo
Bangladesh - Premier Lyga Vasario 23
90'   live
Saif 1 - 2 Abahani Chittagong
Kolumbija - Primera A:: apertura Vasario 23
Aban   live
Tolima ? - ? Junior FC
Ispanija - Primera Divizionas :: Women Vasario 23
51'   live
Real Sociedad 0 - 0 UD Granadilla Tenerife Sur
7'   live
Madrid Femenino 0 - 0 Atletico Madrid
9'   live
Levante 0 - 0 CD Tacon
Ispanija - Segunda B:: grupė I Vasario 23
36'   live
Melilla 1 - 0 UP Langreo
38'   live
Getafe B 1 - 0 Rayo Majadahonda
4'   live
Atletico Baleares 0 - 0 Racing de Ferrol
5'   live
Las Rozas CF 0 - 0 Pena Dep. Santa Eulalia
6'   live
Atletico Madrid B 0 - 0 Pontevedra
6'   live
Celta Vigo B 0 - 0 Las Palmas B
Ispanija - Segunda B:: grupė II Vasario 23
7'   live
Burgos CF 0 - 0 Tudelano
Ispanija - Segunda B:: grupė III Vasario 23
6'   live
Ebro 0 - 0 Villarreal B
7'   live
FC Andora 0 - 0 Atletico Levante UD
7'   live
Valencia B 0 - 0 Badalona
8'   live
Llagostera 0 - 1 Orihuela
Ispanija - Segunda B:: grupė IV Vasario 23
37'   live
Sevilla Atletico 0 - 0 San Fernando CD
38'   live
Cadiz B 0 - 1 Cordoba
Graikija - Super Lyga 2 Vasario 23
5'   live
Panachaiki 1891 FC 0 - 0 Ergotelis
Danija - Superliga Vasario 23
8'   live
FC Nordsjaelland 0 - 0 SonderjyskE
Tailandas - Thai Lyga Vasario 23
4'   live
Sukhothai FC 0 - 0 Ratchaburi FC
5'   live
Trat FC 0 - 0 Police Tero FC
Australija - W-Lyga Vasario 23
71'   live
Brisbane Roar FC 2 - 0 Canberra United FC
Anglija - Premier Lyga Vasario 23
16:00
Manchester United ? - ? Watford
16:00
Wolverhampton Wanderers ? - ? Norwich City
18:30
Arsenal ? - ? Everton
FT
Burnley 3 - 0 AFC Bournemouth
FT
Chelsea 2 - 1 Tottenham Hotspur
FT
Crystal Palace 1 - 0 Newcastle United
FT
Leicester City 0 - 1 Manchester City
FT
Sheffield United 1 - 1 Brighton & Hove Albion
FT
Southampton 2 - 0 Aston Villa

Italija - Serie A Vasario 23
13:30
Genoa ? - ? Lazio
19:00
Roma ? - ? Lecce
FT
Bologna 1 - 1 Udinese
FT
Fiorentina 1 - 1 Milan
FT
SPAL 1 - 2 Juventus
Pos
Atalanta ? - ? Sassuolo
Pos
Inter ? - ? Sampdoria
Pos
Torino ? - ? Parma
Pos
Verona ? - ? Cagliari
Vokietija - Bundesliga Vasario 23
16:30
Bayer Leverkusen ? - ? Augsburg
19:00
Wolfsburg ? - ? Mainz 05
FT
Borussia Mönchengladbach 1 - 1 Hoffenheim
FT
Freiburg 0 - 2 Fortuna Düsseldorf
FT
Hertha BSC 0 - 5 1. FC Köln
FT
Schalke 04 0 - 5 RasenBallsport Leipzig
FT
Werder Bremen 0 - 2 Borussia Dortmund
Prancūzija - Ligue 1 Vasario 23
16:00
Saint-Etienne ? - ? Reims
18:00
Rennes ? - ? Nimes
22:00
Paris Saint-Germain ? - ? Bordeaux
FT
Angers 1 - 0 Montpellier
FT
Dijon 1 - 1 Monaco
FT
Lille 3 - 0 Toulouse
FT
Marseille 1 - 3 Nantes
FT
Strasbourg 0 - 0 Amiens
Turkija - Super Lig Vasario 23
15:00
Genclerbirligi ? - ? Ankaragucu
18:00
Fenerbahce ? - ? Galatasaray
34'  live
Yeni Malatyaspor 1 - 1 Antalyaspor
FT
Besiktas 2 - 2 Trabzonspor
FT
Goztepe 1 - 1 Gaziantep FK
FT
Kayserispor 2 - 2 Konyaspor
Kipras - 1st Lyga Vasario 23
16:00
Ethnikos Achnas ? - ? Anorthosis
16:00
Pafos FC ? - ? APOEL Nicosia
18:00
AEK Larnaca ? - ? Nea Salamis
18:00
Olympiakos Nicosia ? - ? AEL Limassol
FT
Apollon Limassol 3 - 2 Doxa Katokopia
FT
Omonia Nicosia 3 - 0 Enosis Paralimni
Vokietija - 3rd Liga Vasario 23
14:00
TSV 1860 München ? - ? 1. FC Magdeburg
15:00
Hallescher FC ? - ? SpVgg Unterhaching
FT
1. FC Kaiserslautern 0 - 0 FSV Zwickau
FT
FC Carl Zeiss Jena 0 - 2 SV Meppen
FT
FC Würzburger Kickers 3 - 1 Eintracht Braunschweig
FT
Hansa Rostock 3 - 0 FC Ingolstadt 04
FT
Krefelder FC Uerdingen 05 0 - 2 Preußen Münster
FT
MSV Duisburg 2 - 3 SV Waldhof Mannheim 07
Marokas - Botola Pro Vasario 23
18:00
Rapide Club Oued Zem ? - ? RSB Berkane
20:00
Hassania Agadir ? - ? OCK Khouribga
FT
Difaa El Jadida 1 - 1 Ittihad Tanger
FT
FUS Rabat 2 - 1 MCO Oujda
FT
Youssoufia Berrechid 3 - 2 Wydad Casablanca
Vokietija - Bundesliga :: Women Vasario 23
15:00
1 FC Cologne ? - ? FF Usv Jena
15:00
1. Ffc Frankfurt ? - ? Bayer 04 Leverkusen
15:00
FC Bayern Munich ? - ? SC Sand
15:00
SC Freiburg ? - ? MSV 02 Duisburg
FT
Sgs Essen-Schonebeck 19/68 3 - 2 TSG 1899 Hoffenheim
Brazilija - Carioca Taca Guanabara:: play-off Vasario 23
FT
Boavista 1 - 2 Flamengo
Anglija - Čempionatas Vasario 23
FT
Barnsley 1 - 0 Middlesbrough
FT
Birmingham City 3 - 3 Sheffield Wednesday
FT
Brentford 2 - 2 Blackburn Rovers
FT
Bristol City 0 - 3 West Bromwich Albion
FT
Charlton Athletic 3 - 1 Luton Town
FT
Leeds United 1 - 0 Reading
FT
Nottingham Forest 0 - 0 Queens Park Rangers
FT
Preston North End 2 - 1 Hull City
FT
Stoke City 2 - 0 Cardiff City
FT
Swansea City 3 - 1 Huddersfield Town
FT
Wigan Athletic 1 - 0 Millwall
International - Club Friendlies Vasario 23
16:00
Arsenal Tula ? - ? FC Astana
16:00
Vaalerenga ? - ? FC Krasnodar II
17:00
FC Krasnodar ? - ? FC Rostov
17:00
FC Ufa ? - ? Dalian Professional FC
19:00
Viking ? - ? Stabaek
FT
CSKA Moscow 3 - 0 FC Ufa
FT
FK Haugesund 4 - 2 Aasane
FT
Fredrikstad 2 - 1 Mjoendalen
FT
Helsingborg 3 - 1 FK Liepaja
FT
Krylya Sovetov Samara 2 - 0 Torpedo Moscow
FT
Krylya Sovetov Samara 0 - 2 Stroemsgodset
FT
Lokomotiv Moscow 3 - 1 Chayka
FT
Rubin Kazan 2 - 0 FC Sheriff
FT
Spartak Moscow 4 - 0 Pakhtakor Tashkent
FT
Zenit St. Petersburg 1 - 1 Dinamo Minsk
Švedija - Cup:: grupė 1 Vasario 23
FT
Djurgaarden 3 - 2 Dalkurd FF
FT
Sandvikens IF 1 - 3 Mjallby AIF
Švedija - Cup:: grupė 2 Vasario 23
15:30
FK Karlskrona ? - ? AFC Eskilstuna
Švedija - Cup:: grupė 4 Vasario 23
13:30
AIK ? - ? Joenkoepings Soedra
13:30
Kalmar FF ? - ? Oergryte IS
Švedija - Cup:: grupė 6 Vasario 23
17:30
Eskilsminne IF ? - ? Oestersunds FK
17:30
Haecken ? - ? GAIS
Švedija - Cup:: grupė 7 Vasario 23
FT
IFK Gothenburg 2 - 0 Vasteraas SK
FT
Sollentuna FF 1 - 8 Sirius
Švedija - Cup:: grupė 8 Vasario 23
FT
Elfsborg 3 - 0 IK Brage
FT
Oskarshamns AIK 1 - 4 Oerebro
Suomija - Cup:: grupė B Vasario 23
FT
FC Lahti 0 - 1 Haka
FT
Ilves 3 - 0 SJK
Suomija - Cup:: grupė C Vasario 23
FT
EIF 2 - 2 Musan Salama
FT
FC KTP 4 - 1 Mikkelin Palloilijat
FT
IF Gnistan 2 - 5 MYPA
Suomija - Cup:: grupė D Vasario 23
FT
AC Oulu 4 - 0 SJK Akatemia
FT
KPV 0 - 0 AC Kajaani
Prancūzija - Divizionas 1 :: Women Vasario 23
15:15
Olympique Lyonnais ? - ? Montpellier
FT
ASJ Soyaux 0 - 4 Bordeaux
FT
Guingamp 1 - 4 Paris Saint Germain
FT
Marseille 2 - 3 Fleury Merogis U.S
FT
Metz 1 - 2 Dijon Foot
FT
Paris FC 0 - 0 Reims
Paragvajus - Divizionas Profesional:: apertura Vasario 23
22:45
Olimpia ? - ? Cerro Porteno
Pos
Guarani ? - ? Club River Plate
Lenkija - Ekstraklasa Vasario 23
13:30
Wisla Plock ? - ? KGHM Zaglebie Lubin
16:00
Wisla Krakow ? - ? Korona Kielce
18:30
Lech Poznan ? - ? KS Lechia Gdansk
FT
Arka Gdynia 3 - 2 Rakow Czestochowa
FT
Legia Warszawa 4 - 0 Jagiellonia Bialystok
FT
Piast Gliwice 1 - 0 Cracovia
Olandija - Eredivisie Vasario 23
13:15
FC Utrecht ? - ? FC Twente
15:30
AZ Alkmaar ? - ? PEC Zwolle
15:30
Vitesse ? - ? PSV Eindhoven
17:45
Heracles ? - ? Ajax Amsterdam
FT
FC Emmen 4 - 2 Willem II
FT
FC Groningen 0 - 1 VVV-Venlo
FT
Feyenoord 2 - 1 Fortuna Sittard
FT
SC Heerenveen 2 - 2 ADO Den Haag
Austrija - Erste Liga Vasario 23
13:30
FC Wacker Innsbruck ? - ? Vorwaerts Steyr
81'  live
Grazer AK 1 - 1 Floridsdorfer AC
Anglija - FA Women’s Super Lyga Vasario 23
14:30
Everton ? - ? Manchester United
16:00
Birmingham City ? - ? Bristol City WFC
16:00
Brighton & Hove Albion ? - ? Tottenham Hotspur
16:00
Manchester City ? - ? Chelsea FC Women
17:00
West Ham United ? - ? Liverpool
Belgija - First Divizionas A Vasario 23
15:30
Club Brugge ? - ? Sporting Charleroi
19:00
Anderlecht ? - ? Eupen
21:00
Gent ? - ? St.Truiden
FT
KV Mechelen 4 - 0 Waasland-Beveren
FT
Oostende 1 - 1 Zulte Waregem
FT
Royal Excel Mouscron 0 - 1 Cercle Brugge
FT
Standard Liege 1 - 0 Royal Antwerp
Belgija - First Divizionas B:: 2nd stage Vasario 23
17:00
Beerschot ? - ? Lommel
FT
Roeselare 2 - 2 Lokeren
FT
Westerlo 2 - 1 Royal Excelsior Virton
Bulgarija - First Professional Lyga:: 1. stage Vasario 23
14:15
Lokomotiv Plovdiv ? - ? FC Tsarsko Selo Sofia 2015
16:30
Etar ? - ? PFC Ludogorets 1945 Razgrad
51'  live
Vitosha Bistritsa 1 - 1 Beroe
FT
Cherno More Varna 2 - 2 Levski Sofia
FT
PFC CSKA-Sofia 1 - 0 PFK Botev Plovdiv
FT
PFC CSKA-Sofia 1 - 0 Botev Plovdiv
FT
Pofc Botev Vratsa 3 - 1 FC Arda Kardzhali
Slovakija - Fortuna Lyga Vasario 23
16:00
FK Senica ? - ? Spartak Trnava
FT
FK Pohronie 0 - 1 Zilina
FT
Ruzomberok 0 - 0 DAC 1904 Dunajska Streda
FT
Slovan Bratislava 2 - 0 Trencin
FT
Zemplin Michalovce 1 - 0 Nitra
FT
Zlate Moravce 1 - 3 SKF Sered
Brazilija - Gaucho:: play-off Vasario 23
FT
SER Caxias do Sul 1 - 0 Gremio
FT
SER Caxias DO Sul RS 1 - 0 Gremio
Indija - I-Lyga Vasario 23
13:30
TRAU ? - ? East Bengal Club
15:30
Chennai City FC ? - ? Aizawl
FT
Churchill Brothers 0 - 3 Mohun Bagan
Indija - Indian Super Lyga Vasario 23
16:00
Odisha FC ? - ? Kerala Blasters FC
FT
Bengaluru FC 2 - 2 ATK FC
Albanija - Kategoria Superiore Vasario 23
FT
Flamurtari 1 - 3 Laci
FT
Partizani 2 - 2 Bylis
FT
Skenderbeu 3 - 2 Teuta Durres
FT
Vllaznia 4 - 0 Luftetari
Ispanija - LaLiga Santander Vasario 23
15:00
Deportivo Alaves ? - ? Athletic Bilbao
17:00
Real Valladolid ? - ? RCD Espanyol
19:30
Getafe ? - ? Sevilla
22:00
Atletico Madrid ? - ? Villarreal
8'  live
Osasuna 0 - 1 Granada
FT
Barcelona 5 - 0 Eibar
FT
Celta Vigo 1 - 0 Leganes
FT
Levante 1 - 0 Real Madrid
FT
Real Sociedad 3 - 0 Valencia
Anglija - Lyga 1 Vasario 23
FT
Accrington Stanley 1 - 2 Rotherham United
FT
AFC Wimbledon 0 - 0 Blackpool
FT
Fleetwood Town 1 - 0 Portsmouth
FT
Ipswich Town 0 - 1 Oxford United
FT
Lincoln City 0 - 0 Gillingham
FT
Milton Keynes Dons 1 - 0 Bolton Wanderers
FT
Rochdale 1 - 2 Coventry City
FT
Shrewsbury Town 1 - 0 Doncaster Rovers
FT
Southend United 2 - 3 Burton Albion
FT
Sunderland 3 - 0 Bristol Rovers
FT
Wycombe Wanderers 3 - 1 Tranmere Rovers
Anglija - Lyga 2 Vasario 23
FT
Carlisle United 2 - 2 Morecambe
FT
Cheltenham Town 1 - 0 Mansfield Town
FT
Crawley Town 2 - 0 Stevenage
FT
Crewe Alexandra 2 - 0 Macclesfield Town
FT
Leyton Orient 2 - 2 Oldham Athletic
FT
Newport County 2 - 1 Bradford City
FT
Northampton Town 2 - 0 Exeter City
FT
Plymouth Argyle 0 - 0 Cambridge United
FT
Salford City 1 - 2 Colchester United
FT
Scunthorpe United 1 - 0 Forest Green Rovers
FT
Swindon Town 3 - 1 Grimsby Town
FT
Walsall 2 - 2 Port Vale
Rumunija - Liga I Vasario 23
16:30
Astra Giurgiu ? - ? Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
16:30
FC Viitorul Constanta ? - ? ACS FC Academica Clinceni
16:30
Gaz Metan Medias ? - ? Dinamo Bucuresti
20:00
CS Universitatea Craiova ? - ? CFR Cluj
FT
FC FCSB 1 - 1 FC Chindia Targoviste
FT
FC Voluntari 2 - 0 AFC Hermannstadt
Gvatemala - Liga Nacional:: clausura Vasario 23
19:00
Sanarate ? - ? Coban Imperial
20:00
Santa Lucia Cotzumalguapa ? - ? Deportivo Malacateco
21:00
Siquinala ? - ? Comunicaciones FC
FT
Club Xelaju 0 - 0 Iztapa
FT
CSD Municipal 0 - 0 Guastatoya
FT
Mixco 1 - 1 Antigua Gvatemala
Izraelis - Ligat HaAl Vasario 23
19:00
Hapoel Raanana FC ? - ? Bnei Yehuda Tel Aviv FC
20:15
Hapoel Beer Sheva FC ? - ? Hapoel Kfar Saba FC
FT
FC Ashdod 1 - 2 Maccabi Haifa FC
FT
Hapoel Hadera 1 - 4 Beitar Jerusalem FC
FT
Hapoel Haifa FC 2 - 0 Sektzia Ness Ziona FC
FT
Hapoel Ironi Kiryat Shmona 3 - 0 Maccabi Netanya FC
Prancūzija - Ligue 2 Vasario 23
FT
Lens 1 - 4 Caen
Tunisas - Ligue I Vasario 23
15:00
AS Slimane ? - ? CA Bizertin
15:00
CS Hammam-Lif ? - ? Esperance
15:00
Stade Tunisien ? - ? US Monastir
17:00
CS Sfaxien ? - ? JS Kairouanaise
FT
Ben Guerdane 2 - 2 US Tataouine
FT
Club Africain 1 - 0 Sportif de Chebba
FT
Etoile du Sahel 5 - 1 Etoile Metlaoui
Prancūzija - National Vasario 23
FT
Red Star 1 - 0 Laval
Anglija - Nacionalinė lyga Vasario 23
FT
Boreham Wood 1 - 0 Yeovil Town
FT
Bromley 0 - 2 Wrexham
FT
Chesterfield 4 - 0 Ebbsfleet United
FT
Chorley 0 - 1 Barnet
FT
Dagenham & Redbridge 2 - 0 Solihull Moors
FT
Dover Athletic 5 - 1 AFC Fylde
FT
Harrogate Town 3 - 0 Eastleigh
FT
Hartlepool United 2 - 0 Notts County
FT
Maidenhead United 1 - 2 Aldershot Town
FT
Sutton United 2 - 2 Barrow
FT
Torquay United 1 - 0 FC Halifax Town
FT
Woking 1 - 1 Stockport County
Anglija - Nacionalinė lyga North Vasario 23
17:00
Boston United ? - ? Telford
17:00
Bradford PA ? - ? Kettering Town
17:00
Chester FC ? - ? Brackley Town
17:00
Curzon ? - ? Gloucester City
17:00
Farsley Celtic ? - ? Blyth Spartans
17:00
Guiseley ? - ? Gateshead
17:00
Hereford ? - ? Darlington
17:00
Kidderminster Harriers ? - ? York City
17:00
Leamington ? - ? Southport
17:00
Spennymoor Town FC ? - ? Alfreton Town
Pos
Altrincham ? - ? King's Lynn Town
Anglija - Nacionalinė lyga South Vasario 23
17:00
Bath City ? - ? Dulwich Hamlet
17:00
Chelmsford ? - ? Slough Town
17:00
Dartford ? - ? Eastbourne Borough
17:00
Havant and Waterlooville ? - ? St.Albans
17:00
Hemel Hempstead ? - ? Concord Rangers
17:00
Hungerford Town ? - ? Braintree Town
17:00
Maidstone United ? - ? Hampton & Richmond
17:00
Oxford City ? - ? Tonbridge Angels
17:00
Wealdstone ? - ? Dorking Wanderers
17:00
Welling United ? - ? Chippenham Town
17:00
Weymouth ? - ? Billericay
Vengrija - NB II Vasario 23
13:30
Gyori ETO ? - ? Szeged 2011
15:00
Bekescsaba ? - ? Vac FC
15:00
Budaors ? - ? Haladas
15:00
Duna Aszfalt TVSE ? - ? Nyiregyhaza Spartacus FC
15:00
Kazincbarcikai BSC ? - ? Vasas Budapest
15:00
Soroksar SC ? - ? Budafok
15:00
Szolnok ? - ? BFC Siofok
18:00
Aqvital FC Csakvar ? - ? Gyirmot
18:00
FC Ajka ? - ? MTK Budapest
Nigerija - NPFL Vasario 23
16:30
Adamawa United ? - ? Ifeanyi Ubah United
17:00
Akwa United ? - ? Warri Wolves FC
17:00
Jigawa Golden Stars ? - ? Wikki Tourist
17:00
Katsina United ? - ? Abia Warriors
17:00
Lobi Stars ? - ? Plateau United
17:00
MFM FC ? - ? Heartland Owerri
17:00
Nasarawa United ? - ? Enyimba
17:00
Rivers United FC ? - ? Kano Pillars
17:00
Sunshine Stars ? - ? Enugu Rangers
FT
Dakkada FC 0 - 0 Kwara United
Vengrija - OTP BANK Liga Vasario 23
FT
Budapest Honved 1 - 1 Puskas FC Academy
FT
Fehervar FC 4 - 1 Zalaegerszeg TE
FT
Kaposvari Rakoczi FC 0 - 1 Ujpest FC
FT
Kisvarda FC 2 - 2 Diosgyori VTK
FT
Mezokovesd SE 3 - 0 Ferencvaros
FT
Paksi FC 4 - 2 Debrecen
Brazilija - Paraibano Vasario 23
FT
CS Paraibano PB 1 - 1 Botafogo FC PB
Brazilija - Paulista A1 Vasario 23
21:00
Santo Andre ? - ? CA Bragantino SP
FT
EC Agua Santa SP 2 - 1 SC Corinthians SP
FT
Ituano FC 2 - 0 Santos FC SP
FT
Oeste FC 0 - 4 Sao Paulo
FT
Ponte Preta 1 - 1 Ferroviaria
Velsas - Premier Lyga:: championship Vasario 23
FT
Barry Town United FC 1 - 1 Caernarfon Town FC
FT
Newtown 1 - 2 Bala Town FC
Škotija - Premiership Vasario 23
15:30
St. Johnstone ? - ? Rangers
17:00
Celtic ? - ? Kilmarnock
FT
Aberdeen 1 - 2 Ross County
FT
Hamilton Academical 0 - 0 Motherwell
FT
Hibernian 1 - 1 Livingston
Bosnija ir Hercegovina - Premijer Liga Vasario 23
15:30
Celik Zenica ? - ? Hsk Zrinjski Mostar
15:30
FK Sloboda Tuzla ? - ? FK Mladost Doboj Kakanj
18:30
Siroki Brijeg ? - ? Borac Banja Luka
FT
FK Radnik Bijeljina 0 - 0 FK Zeljeznicar
FT
FK Sarajevo 6 - 2 FK Tuzla City
FT
Velez Mostar 2 - 0 FK Zvijezda 09
Portugalija - Primeira Liga Vasario 23
17:00
Moreirense ? - ? Santa Clara
17:00
Pacos de Ferreira ? - ? Famalicao
19:30
Sporting CP ? - ? Boavista
22:00
SC Braga ? - ? Vitoria de Setubal
22:30
FC Porto ? - ? Portimonense
FT
Belenenses SAD 1 - 0 Maritimo
FT
Tondela 1 - 2 Rio Ave
Argentina - Primera B Metropolitana:: clausura Vasario 23
22:00
CA Defensores Unidos ? - ? Justo Jose de Urquiza
22:00
CA Fenix ? - ? San Telmo
22:00
Sacachispas FC ? - ? Tristan Suarez
FT
Acassuso 1 - 0 Comunicaciones
FT
Argentino de Quilmes 1 - 0 CA San Miguel
FT
CA Talleres Remedios de Escalada 0 - 0 Los Andes
FT
CD UAI Urquiza 1 - 1 Flandria
FT
Villa San Carlos 2 - 1 Colegiales
Ispanija - Primera Divizionas :: Women Vasario 23
19:30
Valencia ? - ? Rayo Vallecano
51'  live
Real Sociedad 0 - 0 UD Granadilla Tenerife Sur
7'  live
Madrid Femenino 0 - 0 Atletico Madrid
9'  live
Levante 0 - 0 CD Tacon
FT
Deportivo La Coruna 5 - 1 Huelva
FT
Espanyol 0 - 1 Sevilla
FT
Logrono 0 - 6 Barcelona
FT
Real Betis Femenino 2 - 2 Athletic Bilbao
Kosta Rikas - Primera División:: clausura Vasario 23
00:00
Municipal Perez Zeledon ? - ? Club Sport Herediano
23:00
Limon ? - ? AD Santos De Guapiles
FT
Deportiva San Carlos 1 - 0 Grecia
FT
Deportivo Saprissa 3 - 1 La U Universitarios
FT
Guadalupe FC 0 - 0 C.S. Cartagines
FT
LD Alajuelense 1 - 0 Adr Jicaral
Argentina - Primera Nacional:: zone A Vasario 23
FT
Agropecuario 0 - 1 Club Atletico Estudiantes
FT
Atlanta 2 - 1 Ferro Carril Oeste
FT
Barracas Central 2 - 3 Belgrano
FT
Deportivo Moron 1 - 0 CA Alvarado
FT
Independiente Rivadavia 0 - 0 Estudiantes de Rio Cuarto
Iranas - Pro Lyga Vasario 23
14:00
Shahr Khodro FC ? - ? Naft Masjed Soleyman FC
14:45
Sepahan ? - ? Persepolis
17:00
Esteghlal ? - ? Zob Ahan Isfahan FC
Slovėnija - Prva Liga Vasario 23
15:00
NK Bravo ? - ? NK Tabor Sezana
17:00
Domzale ? - ? NS Mura
FT
Maribor 1 - 1 NK Olimpija Ljubljana
FT
NK Celje 2 - 0 Aluminij
FT
NK Triglav Kranj 3 - 0 Rudar Velenje
Vokietija - Regionalliga Nord Vasario 23
14:30
Hannover 96 II ? - ? St.Pauli II
15:00
Eintracht Norderstedt ? - ? Wolfsburg II
15:00
Oldenburg ? - ? BSV SW Rehden
17:00
SSV Jeddeloh II ? - ? FC Hansa Lueneburg
FT
Luebeck 4 - 0 Holstein Kiel II
Pos
TSV Havelse ? - ? Altonaer FC 93
Vokietija - Regionalliga Nordost Vasario 23
14:30
Berliner AK 07 ? - ? Hertha Berlin II
FT
BSG Chemie Leipzig 0 - 0 VfB Germania Halberstadt
FT
FSV Optik Rathenow 1 - 3 1. FC Lokomotive Leipzig
FT
SV Babelsberg 03 1 - 2 FSV Union Furstenwalde
FT
VfB Auerbach 1906 3 - 2 Energie Cottbus
Pos
FC Viktoria 1889 Berlin ? - ? Bischofswerdaer FV 1908
Vokietija - Regionalliga Südwest Vasario 23
15:00
TUS Rot-Weiss Koblenz ? - ? FC Bayern Alzenau 1920
FT
FC 08 Homburg-Saar 3 - 0 Freiburg II
FT
FK 03 Pirmasens 0 - 0 SSV Ulm 1846
FT
FSV Frankfurt 1899 0 - 1 1. FC Saarbrucken
FT
Offenbacher FC Kickers 1901 3 - 0 Bahlinger SC
FT
SV 07 Elversberg 1 - 0 VfR Aalen
FT
TSV Steinbach 1921 2 - 1 FC Giessen
Vokietija - Regionalliga West Vasario 23
16:00
SV Rodinghausen ? - ? TSV Alemannia Aachen
FT
Bonner SC 2 - 2 Fortuna Köln
FT
FC Koeln II 1 - 1 TUS Haltern
FT
FC Schalke 04 II 0 - 0 Borussia Mönchengladbach II
FT
SC Verl 0 - 0 Fortuna Düsseldorf II
FT
VfB Homberg 2 - 2 Borussia Dortmund II
Pos
SV Lippstadt 08 ? - ? SV Bergisch Gladbach 09
Ispanija - Segunda B:: grupė I Vasario 23
18:00
Marino Luanco ? - ? Internacional de Madrid CF
18:00
Real Madrid Castilla ? - ? San Sebastian de los Reyes
19:00
UD Ibiza ? - ? Sporting Gijon B
36'  live
Melilla 1 - 0 UP Langreo
38'  live
Getafe B 1 - 0 Rayo Majadahonda
4'  live
Atletico Baleares 0 - 0 Racing de Ferrol
5'  live
Las Rozas CF 0 - 0 Pena Dep. Santa Eulalia
6'  live
Atletico Madrid B 0 - 0 Pontevedra
6'  live
Celta Vigo B 0 - 0 Las Palmas B
FT
Real Oviedo B 1 - 0 Coruxo F.C.
Ispanija - Segunda B:: grupė II Vasario 23
18:00
Barakaldo ? - ? Deportivo Alaves B
18:00
Guijuelo ? - ? Leonesa
18:00
Izarra ? - ? CD Calahorra
18:00
Logrones ? - ? Osasuna B
18:00
Real Union ? - ? SD Amorebieta
18:00
Unionistas de Salamanca ? - ? Salamanca CF UDS
19:00
Real Sociedad B ? - ? Real Valladolid B
7'  live
Burgos CF 0 - 0 Tudelano
FT
Athletic Bilbao B 1 - 1 Arenas Getxo
FT
SD Leioa 2 - 2 Club Haro Deportivo
Ispanija - Segunda B:: grupė III Vasario 23
18:00
Castellon ? - ? Gimnastic
18:00
Lleida Esportiu ? - ? Ejea
18:00
UE Olot ? - ? Sabadell
19:00
La Nucia ? - ? Espanyol B
19:00
UD Cornella ? - ? AE Prat
6'  live
Ebro 0 - 0 Villarreal B
7'  live
FC Andora 0 - 0 Atletico Levante UD
7'  live
Valencia B 0 - 0 Badalona
8'  live
Llagostera 0 - 1 Orihuela
FT
Barcelona B 0 - 0 Hercules
Ispanija - Segunda B:: grupė IV Vasario 23
18:00
Algeciras ? - ? Cartagena
18:00
Marbella FC ? - ? Linense
18:00
Real Murcia ? - ? UCAM Murcia
18:00
Recreativo Huelva ? - ? Atletico Sanluqueno CF
18:30
Yeclano ? - ? Villarrobledo
19:00
Granada B ? - ? Don Benito
37'  live
Sevilla Atletico 0 - 0 San Fernando CD
38'  live
Cadiz B 0 - 1 Cordoba
FT
CD Badajoz 2 - 0 CF Talavera de la Reina
FT
Villarrubia CF 5 - 1 Merida
Portugalija - Segunda Liga Vasario 23
13:15
Academico Viseu ? - ? Benfica B
17:00
CD Cova da Piedade ? - ? Varzim
17:00
Mafra ? - ? Penafiel
18:00
Nacional ? - ? Academica
FT
Chaves 1 - 2 Feirense
FT
FC Porto B 1 - 1 Estoril
FT
Leixoes 0 - 0 Sporting Covilha
FT
Oliveirense 2 - 1 Casa Pia AC
Brazilija - Sergipano Vasario 23
20:30
Lagarto FC SE ? - ? AD Frei Paulistano SE
Italija - Serie B Vasario 23
16:00
Pordenone Calcio ? - ? Chievo
16:00
Salernitana ? - ? Livorno
22:00
Crotone ? - ? Pescara
FT
Cittadella 3 - 0 SS Juve Stabia
FT
Cittadella 3 - 0 Juve Stabia
FT
Pisa 1 - 2 Venezia
FT
Trapani 1 - 1 Spezia
FT
Virtus Entella 0 - 4 Benevento
Pos
Ascoli ? - ? Cremonese
Italija - Serie C:: grupė A Vasario 23
16:00
Juventus U23 ? - ? US Pianese
16:00
Olbia ? - ? Pistoiese
16:00
US Citta DI Pontedera ? - ? Alessandria
FT
Carrarese 3 - 0 ASDC Gozzano
FT
Monza 1 - 1 S.S. Arezzo
FT
Renate 1 - 2 US Pergolettese 1932
FT
Robur Siena 1 - 1 AlbinoLeffe
Pos
AS Giana Erminio ? - ? Como
Pos
Calcio Lecco 1912 ? - ? Aurora Pro Patria 1919
Italija - Serie C:: grupė B Vasario 23
16:00
Cesena FC ? - ? Vicenza
16:00
Gubbio ? - ? Reggio Audace FC
16:00
Ravenna FC 1913 ? - ? Triestina
FT
Alma Juventus Fano 2 - 0 Imolese Calcio
FT
Fermana FC 1 - 1 Ssd Vis Pesaro 1898
FT
Modena 1 - 0 Sudtirol
FT
Virtus Verona 0 - 0 Rimini
Pos
FC Arzignano Valchiampo ? - ? Padova
Pos
FeralpiSalo ? - ? Carpi
Italija - Serie C:: grupė C Vasario 23
16:00
AS Viterbese Castrense ? - ? Potenza
16:00
Catania ? - ? Ternana
16:00
Cavese ? - ? Bari
16:00
Monopoli ? - ? Sicula Leonzio
16:00
Reggina ? - ? Paganese
18:30
AZ Picerno ASD ? - ? AS Bisceglie
18:30
Casertana FC ? - ? Vibonese
18:30
Rende ? - ? US Avellino 1912
FT
Rieti 0 - 2 Teramo
FT
Virtus Francavilla Calcio 4 - 0 Catanzaro
Šveicarija - Super Lyga Vasario 23
17:00
FC Basel 1893 ? - ? Servette
17:00
FC ST Gallen 1879 ? - ? Young Boys
17:00
Lugano ? - ? Sion
FT
FC Zuerich 1 - 1 Xamax
FT
Thun 1 - 1 Luzern
Graikija - Super Lyga 2 Vasario 23
14:00
Apollon Larissa FC ? - ? Chania FC
15:00
Apollon Smyrnis ? - ? AOK Kerkyra
5'  live
Panachaiki 1891 FC 0 - 0 Ergotelis
FT
Apollon Pontou 1 - 3 AE Karaiskakis
Serbija - Super Liga Vasario 23
FT
FK Crvena Zvezda 2 - 0 Vojvodina
FT
FK Radnik Surdulica 2 - 2 FK Macva Sabac
FT
FK Red Star Belgrade 2 - 0 Vojvodina
FT
FK Tsc Backa Topola 1 - 1 Partizan Beograd
FT
Proleter 1 - 0 FK Indija
FT
Proleter 1 - 0 FK Indjija
FT
Rad Beograd 2 - 0 FK Napredak Krusevac
FT
Radnicki Nis 2 - 0 Cukaricki
Danija - Superliga Vasario 23
15:00
Lyngby ? - ? Esbjerg FB
15:00
Randers FC ? - ? OB
17:00
Silkeborg ? - ? FC Koebenhavn
19:00
AaB ? - ? Broendby IF
8'  live
FC Nordsjaelland 0 - 0 SonderjyskE
Juodkalnija - Telekom 1st CFL Vasario 23
16:00
OFK Titograd ? - ? Rudar Pljevlja
18:00
Buducnost Podgorica ? - ? Kom
FT
Grbalj Radanovici 0 - 0 FK Podgorica
FT
Petrovac 2 - 2 Zeta
FT
Sutjeska 1 - 1 FK Iskra
Argentina - Federal A:: zone A Vasario 23
00:30
Sarmiento de Resistencia ? - ? San Martin de Formosa
01:00
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo ? - ? Defensores de Pronunciamiento
22:00
Gimnasia y Esgrima de Concepcion ? - ? Douglas Haig
22:30
Juventud Unida Gualeguaychu ? - ? Sportivo Las Parejas
23:30
Union de Sunchales ? - ? CA Chaco For Ever
FT
Sportivo Belgrano 2 - 2 Boca Unidos
Ekvadoras - Liga Pro:: 1st Stage Vasario 23
20:30
Mushuc Runa SC ? - ? El Nacional
23:00
Emelec ? - ? Guayaquil City
FT
CD Olmedo 1 - 2 CSD Macara
FT
Delfin 1 - 2 Barcelona SC
FT
LDU de Quito 2 - 3 CSD Independiente Del Valle
FT
LDU Portoviejo 2 - 4 Deportivo Cuenca
FT
Universidad Catolica 4 - 0 Orense SC
Šveicarija - Challenge Lyga Vasario 23
16:00
Aarau ? - ? SC Kriens
FT
Chiasso 2 - 0 Wil
FT
FC Stade Ls Ouchy 1 - 1 FC Vaduz
FT
Schaffhausen 0 - 3 Grasshoppers
Švedija - Cup:: grupė 5 Vasario 23
15:30
IFK Norrkoeping ? - ? Halmstads BK
15:30
Tvaakers IF ? - ? Falkenbergs FF
Argentina - Federal A:: zone B Vasario 23
01:00
Club Cipolletti ? - ? Olimpo
22:00
CASD Camioneros ? - ? Sol de Mayo
22:00
Deportivo Maipu ? - ? Huracan Las Heras
FT
Ferro Carril Oeste General Pico 2 - 1 Deportivo Madryn
Japonija - J. Lyga Vasario 23
FT
Sanfrecce Hiroshima 3 - 0 Kashima Antlers
FT
Shimizu S-Pulse 1 - 3 FC Tokyo
FT
Yokohama F.Marinos 1 - 2 Gamba Osaka
HT  live
Vissel Kobe 0 - 1 Yokohama FC
Japonija - J. Lyga 2 Vasario 23
FT
Ehime FC 1 - 2 Matsumoto Yamaga
FT
Fagiano Okayama 1 - 0 Zweigen Kanazawa
FT
FC Machida Zelvia 0 - 0 Ventforet Kofu
FT
Giravanz Kitakyushu 0 - 1 Avispa Fukuoka
FT
JEF United Ichihara Chiba 1 - 0 FC Ryukyu
FT
Jubilo Iwata 2 - 0 Montedio Yamagata
FT
Mito Hollyhock 1 - 2 Omiya Ardija
FT
Renofa Yamaguchi 1 - 0 Kyoto Sanga FC
FT
Thespakusatsu 0 - 3 Albirex Niigata
FT
Thespakusatsu Gunma 0 - 3 Albirex Niigata
FT
Tokushima Vortis 3 - 0 Tokyo Verdy
FT
V-Varen Nagasaki 1 - 0 Tochigi SC
Ispanija - LaLiga SmartBank Vasario 23
17:00
Real Zaragoza ? - ? Deportivo La Coruna
19:15
Extremadura ? - ? CD Mirandes
19:15
Malaga ? - ? Racing Santander
22:00
Rayo Vallecano ? - ? SD Huesca
7'  live
Lugo 0 - 0 Real Oviedo
FT
Albacete 2 - 1 Numancia
FT
Alcorcon 1 - 1 Las Palmas
FT
Almeria 0 - 0 Fuenlabrada CF
FT
Almeria 0 - 0 Fuenlabrada
FT
Girona 2 - 0 Ponferradina
FT
Tenerife 1 - 0 Elche
Liuksemburgas - National Divizionas Vasario 23
17:00
CS Fola Esch ? - ? Una Strassen
17:00
F91 Dudelange ? - ? Union Titus Petange
17:00
FC Rodange 91 ? - ? FC Etzella Ettelbruck
17:00
FC Victoria Rosport ? - ? FC Muhlenbach Blue Boys
17:00
Racing FC Union Liuksemburgas ? - ? AS Jeunesse Esch
17:00
US Mondorf les Bains ? - ? FC Differdange 03
FT
FC Progres Niederkorn 4 - 0 US Hostert
Velsas - Premier Lyga:: relegation Vasario 23
FT
Cardiff Met University 1 - 1 Airbus UK Broughton FC
FT
Carmarthen 1 - 0 Cefn Druids AFC
Turkija - 1st Lig Vasario 23
15:30
Altay Izmir ? - ? Adanaspor
18:00
Istanbulspor AS ? - ? Boluspor
3'  live
Giresunspor 0 - 0 Balikesirspor
FT
Adana Demirspor 4 - 2 Altinordu Fk
FT
Akhisar Belediyespor 0 - 2 Fatih Karagumruk SK
FT
Erzurum BB 2 - 1 Bursaspor
FT
Umraniyespor 2 - 0 Keciorengucu
Brazilija - Pernambucano A1 Vasario 23
FT
Nautico 0 - 1 Central PE
Bolivija - Primera Divizionas:: apertura Vasario 23
21:00
Nacional Potosi ? - ? Aurora
21:00
Royal Pari ? - ? Blooming
23:15
Jorge Wilstermann ? - ? Always Ready
FT
Bolivar 5 - 4 The Strongest
FT
CA Palmaflor 2 - 1 Real Santa Cruz
FT
San Jose 2 - 2 Guabira
Tailandas - Thai Lyga Vasario 23
14:00
Muang Thong United ? - ? Bangkok United
4'  live
Sukhothai FC 0 - 0 Ratchaburi FC
5'  live
Trat FC 0 - 0 Police Tero FC
FT
Buriram United 4 - 0 Chonburi
FT
Chiangrai United 2 - 2 Suphanburi FC
FT
Port FC 4 - 1 Samut Prakan City
FT
Prachuap FC 0 - 0 BG Pathum United
Airija - 1st Divizionas Vasario 23
FT
Cobh Ramblers 0 - 2 Drogheda United
FT
Longford Town 2 - 0 Shamrock Rovers II
FT
Longford Town FC 2 - 0 Shamrock Rovers II
Kolumbija - Primera A:: apertura Vasario 23
00:20
Atlético Bucaramanga ? - ? Rionegro Aguilas
02:30
CD Once Caldas ? - ? Patriotas
22:15
La Equidad ? - ? Cucuta
Aba  live
Tolima ? - ? Junior FC
FT
Chico FC 0 - 1 CS Deportivo Pereira
FT
Deportivo Pasto 1 - 0 Envigado
FT
Independiente Medellin 1 - 3 Atlético Nacional
FT
Santa Fe 2 - 0 America de Cali
Australija - Hyundai A-Lyga Vasario 23
FT
Newcastle United Jets 1 - 1 Melbourne Victory
FT
Newcastle United Jets FC 1 - 1 Melbourne Victory
HT  live
Central Coast Mariners FC 0 - 1 Sydney FC
Argentina - Primera Nacional:: zone B Vasario 23
22:00
Almagro ? - ? Villa Dalmine
23:30
Quilmes ? - ? Gimnasia Mendoza
FT
All Boys 2 - 1 Tigre
FT
Atletico Rafaela 1 - 3 CA Defensores de Belgrano
FT
Instituto 0 - 0 Deportivo Riestra
Australija - W-Lyga Vasario 23
71'  live
Brisbane Roar FC 2 - 0 Canberra United FC
FT
Newcastle Jets 0 - 7 Melbourne Victory
FT
Sydney FC 1 - 2 Perth Glory
Meksika - Liga MX:: clausura Vasario 23
01:00
Queretaro FC ? - ? Atletico San Luis
03:00
FC Juarez ? - ? Santos
20:00
Pumas ? - ? CA Monarcas Morelia
FT
Atlas FC 0 - 2 CF Pachuca
FT
CF Monterrey 0 - 1 CF America
FT
Club Leon 2 - 1 Necaxa
FT
Club Tijuana De Caliente 0 - 1 CD Guadalajara
FT
Cruz Azul 2 - 1 Tigres UANL
Argentina - Primera Divizionas Vasario 23
00:40
Boca Juniors ? - ? Godoy Cruz
02:45
Estudiantes ? - ? River Plate
22:35
Arsenal Sarandi ? - ? Velez Sarsfield
FT
Argentinos Juniors 1 - 1 Patronato de Parana
FT
Atletico Tucuman 2 - 2 Lanus
FT
Banfield 0 - 1 Aldosivi
FT
Independiente 0 - 1 Gimnasia LP
FT
Newell's Old Boys 4 - 0 Colon
FT
San Lorenzo 0 - 1 Racing Club Avellaneda
Vokietija - 2nd Bundesliga Vasario 23
14:30
1. FC Nürnberg ? - ? SV Darmstadt 98
14:30
DSC Arminia Bielefeld ? - ? Hannover 96
14:30
SV Sandhausen ? - ? Karlsruher SC
FT
Hamburger SV 0 - 2 FC St. Pauli
FT
Holstein Kiel 0 - 1 1. FC Heidenheim 1846
FT
SG Dynamo Dresden 1 - 2 VfL Bochum 1848
FT
VfB Stuttgart 2 - 0 SSV Jahn Regensburg

© 2009-2020. Niekam nėra paslaptis, kad futbolas, kaip sporto šaka, yra itin gerbiama visuomenėje ir daugumos piliečių gyvenime užima milžinišką vietą. Futbolo rezultatai, esame linkę manyti, kad pravartūs daugumai – ne vien tik galėsite stebėti, kaip vyksta mėgstamų komandų rungtynės realiuoju metu, tačiau ir išsiaiškinti dėl artėjančių susitikimų laiko.