Krepšinio rezultatai

Rusija - Premier Lyga :: Women
Vasario 23
3Q live
Nadezhda
40
8
17
15
Dynamo Novosibirsk
36
17
13
6

NBA - Regular Season
Vasario 23
02:00
Atlanta Hawks
Phoenix Suns
02:00
Charlotte Hornets
Brooklyn Nets
02:00
Cleveland Cavaliers
Memphis Grizzlies
02:00
New Orleans Pelicans
L. A. Lakers
02:00
Washington Wizards
Indijana Pacers
02:30
Miami Heat
Detroit Pistons
03:00
Chicago Bulls
Boston Celtics
03:00
Oklahoma City Thunder
Sacramento Kings
03:30
Golden State Warriors
Houston Rockets
03:30
Milwaukee Bucks
Minnesota Timberwolves
05:00
Utah Jazz
Dallas Mavericks
20:00
Philadelphia 76ers
Portland Trail Blazers
OT
Oklahoma City Thunder
148
35
31
27
36
19
Utah Jazz
147
34
23
38
34
18

Danija - Basket Ligaen
Vasario 23
17:15
EBAA
Stevnsgade
Baltic - Latvia-Estonian Lyga
Vasario 23
16:00
BK Jekabpils
Liepajas/Triobet
Ispanija - LEB Oro
Vasario 23
19:00
Araberri
Palma Air Europa
19:30
Baloncesto Oviedo
Granada
20:00
Real Betis
CB Prat
22:00
Barcelona B
Real Canoe
NCAA - Men
Vasario 23
00:00
Arkansas State Red Wolves
Arkansas Little Rock Trojans
00:00
Drexel Dragons
Delaware Fightin' Blue Hens
00:00
Jacksonville State Gamecocks
Eastern Kentucky Colonels
00:00
North Dakota State Bison
Nebraska-Omaha Mavericks
00:00
North Florida Ospreys
Liberty Flames
00:00
Radford Highlanders
Hampton Pirates
00:00
Robert Morris Colonials
St. Francis Brooklyn Terriers
00:00
South Dakota State Jackrabbits
South Dakota Coyotes
00:00
Texas State San Marcos Bobcats
Louisiana Lafayette Ragin' Cajuns
00:15
Troy Trojans
South Alabama Jaguars
00:30
Massachusetts Lowell River Hawks
Hartford Hawks
00:30
Stephen F. Austin Lumberjacks
Incarnate Word Cardinals
01:00
Alabama Crimson Tide
Vanderbilt Commodores
01:00
Belmont Bruins
SIU Edwardsville Cougars
01:00
Brown Bears
Dartmouth Big Green
01:00
Houston Cougars
South Florida Bulls
01:00
Jacksonville Dolphins
NJIT Highlanders
01:00
Middle Tennessee Blue Raiders
Charlotte 49ers
01:00
Mississippi State Bulldogs
South Carolina Gamecocks
01:00
New Meksika State Aggies
UT Rio Grande Valley Vaqueros
01:00
Prairie View A&M Panthers
Mississippi Valley State Delta Devils
01:00
Southern California Trojans
Oregon State Beavers
01:00
Syracuse Orange
Duke Blue Devils
01:00
Toledo Rockets
Northern Illinois Huskies
01:30
Alcorn State Braves
Alabama State Hornets
01:30
Jackson State Tigers
Grambling State Tigers
02:00
Albany Great Danes
UMBC Retrievers
02:00
Elon Phoenix
Charleston Cougars
02:00
Florida Gulf Coast Eagles
Kennesaw State Owls
02:00
High Point Panthers
Gardner-Webb Bulldogs
02:00
Northern Kentucky Norse
Cleveland State Vikings
02:00
Pennsylvania Quakers
Cornell Big Red
02:00
Stony Brook Seawolves
Maine Black Bears
02:00
Yale Bulldogs
Harvard Crimson
02:30
Western Carolina Catamounts
VMI Keydets
03:00
California Riverside Highlanders
Long Beach State 49ers
03:00
Louisiana Tech Bulldogs
North Texas Mean Green
03:00
Murray State Racers
Southeast Missouri State Redhawks
03:00
Nevada Wolf Pack
Fresno State Bulldogs
03:00
Northern Iowa Panthers
Valparaiso Crusaders
03:00
Pepperdine Waves
Portland Pilots
03:00
Princeton Tigers
Columbia Lions
03:00
Sam Houston State Bearkats
Houston Baptist Huskies
03:00
St. John's Red Storm
Seton Hall Pirates
03:00
Texas Tech Red Raiders
Kansas Jayhawks
03:00
Tulane Green Wave
East Carolina Pirates
03:00
Washington State Cougars
Utah Utes
03:00
Western Illinois Leathernecks
Oral Roberts Golden Eagles
03:00
Wichita State Shockers
Memphis Tigers
03:30
Arkansas Razorbacks
Texas A&M Aggies
03:30
Northwestern Wildcats
Wisconsin Badgers
03:30
Southern Jaguars
Alabama A&M Bulldogs
03:30
Tennessee State Tigers
Eastern Illinois Panthers
03:30
Tennessee Tech Golden Eagles
Morehead State Eagles
03:30
Texas Southern Tigers
Arkansas Pine Bluff Golden Lions
04:00
Montana Grizzlies
Montana State Bobcats
04:00
San Diego Toreros
St. Mary's Gaels
04:00
Utah Valley State Wolverines
UMKC Kangaroos
04:00
UTEP Miners
Rice Owls
05:00
Cal Poly Mustangs
Hawaii Rainbow Warriors
05:00
Cal State Bakersfield Roadrunners
California Baptist Lancers
05:00
Cal State Northridge Matadors
California Davis Aggies
05:00
Gonzaga Bulldogs
Brigham Young Cougars
05:00
UC Santa Barbara Gauchos
Cal State Fullerton Titans
05:00
UCLA Bruins
Oregon Ducks
05:00
UNLV Rebels
San Diego State Aztecs
05:05
Portland State Vikings
Sacramento State Hornets
05:30
Washington Huskies
Colorado Buffaloes
06:00
Santa Clara Broncos
San Francisco Dons
19:00
Clemson Tigers
Boston College Eagles
19:00
Illinois Fighting Illini
Penn State Nittany Lions
19:00
Louisville Cardinals
Virginia Cavaliers
19:00
LSU Tigers
Tennessee Volunteers
19:00
Oklahoma Sooners
Texas Longhorns
19:00
Providence Friars
Marquette Golden Eagles
19:00
Temple Owls
Tulsa Golden Hurricane
19:30
Northeastern Huskies
Towson Tigers
20:00
Old Dominion Monarchs
Western Kentucky Hilltoppers
20:00
St. Francis Red Flash
LIU Brooklyn Blackbirds
20:00
The Citadel Bulldogs
Samford Bulldogs
20:30
Kentucky Wildcats
Auburn Tigers
21:00
Akron Zips
Miami RedHawks
21:00
Appalachian State Mountaineers
Gruzija Southern Eagles
21:00
Ball State Cardinals
Central Michigan Chippewas
21:00
Baylor Bears
West Virginia Mountaineers
21:00
Binghamton Bearcats
Vermont Catamounts
21:00
Bradley Braves
Evansville Purple Aces
21:00
Coastal Carolina Chanticleers
Gruzija State Panthers
21:00
Colgate Raiders
Navy Midshipmen
21:00
Colorado State Rams
Wyoming Cowboys
21:00
Eastern Michigan Eagles
Western Michigan Broncos
21:00
La Salle Explorers
Richmond Spiders
21:00
Maryland Terrapins
Ohio State Buckeyes
21:00
Massachusetts Minutemen
St. Joseph's Hawks
21:00
Miami Hurricanes
Gruzija Tech Yellow Jackets
21:00
Missouri State Bears
Indijana State Sycamores
21:00
Nebraska Cornhuskers
Purdue Boilermakers
21:00
TCU Horned Frogs
Iowa State Cyclones
21:00
Virginia Commonwealth Rams
George Washington Colonials
21:00
Winthrop Eagles
Charleston Southern Buccaneers
21:30
Austin Peay Governors
Tennessee Martin Skyhawks
21:30
Creighton Bluejays
Georgetown Hoyas
22:00
Longwood Lancers
Campbell Fighting Camels
22:00
Oakland Golden Grizzlies
Detroit Mercy Titans
22:00
Southern Miss Golden Eagles
UAB Blazers
22:00
Texas Arlington Mavericks
Louisiana Monroe Warhawks
22:00
Wright State Raiders
Youngstown State Penguins
22:30
Central Connecticut State Blue Devils
Sacred Heart Pioneers
22:30
Mississippi Rebels
Gruzija Bulldogs
22:30
Pacific Tigers
Loyola Marymount Lions
22:45
NC Tar Heels
Florida State Seminoles
23:00
Air Force Falcons
San Jose State Spartans
23:00
Bethune-Cookman Wildcats
Florida A&M Rattlers
23:00
Boise State Broncos
Utah State Aggies
23:00
Bryant Bulldogs
Mount St. Mary's Mountaineers
23:00
Coppin State Eagles
Howard Bison
23:00
Dayton Flyers
St. Louis Billikens
23:00
Delaware State Hornets
Maryland Eastern Shore Hawks
23:00
Florida Atlantic Owls
Florida International Golden Panthers
23:00
Florida Gators
Missouri Tigers
23:00
Furman Paladins
Wofford Terriers
23:00
George Mason Patriots
Duquesne Dukes
23:00
Hofstra Pride
James Madison Dukes
23:00
Kansas State Wildcats
Oklahoma State Cowboys
23:00
McNeese State Cowboys
New Orleans Privateers
23:00
Mercer Bears
Chattanooga Mocs
23:00
Morgan State Bears
Norfolk State Spartans
23:00
North Carolina A&T Aggies
South Carolina State Bulldogs
23:00
North Carolina Central Eagles
Savannah State Tigers
23:00
North Dakota Fighting Hawks
Denver Pioneers
23:00
Northern Arizona Lumberjacks
Eastern Washington Eagles
23:00
Notre Dame Fighting Irish
Virginia Tech Hokies
23:00
Seattle Redhawks
Chicago State Cougars
23:00
Southern Utah Thunderbirds
Idaho Vandals
23:00
Stetson Hatters
North Alabama Lions
23:00
William & Mary Tribe
UNC Wilmington Seahawks
23:30
Abilene Christian Wildcats
Southeastern Louisiana Lions
23:30
Boston University Terries
Loyola Maryland Greyhounds
23:30
Fairleigh Dickinson Knights
Wagner Seahawks
23:30
Fordham Rams
St. Bonaventure Bonnies
23:30
Nicholls State Colonels
Central Arkansas Bears
23:30
Texas A&M-Corpus Christi Islanders
Lamar Cardinals
23:30
UNC Asheville Bulldogs
Presbyterian Blue Hose
Rusija - Premier Lyga :: Women
Vasario 23
3Q live
Nadezhda
40
8
17
15
Dynamo Novosibirsk
36
17
13
6
World Cup - Qualification:: Africa: grupė F
Vasario 23
17:00
Senegalas
Mali
19:30
PAR
Nigerija
22:00
Dramblio Kaulo Krantas
Rwanda
World Cup - Qualification:: America: grupė E
Vasario 23
FT
Meksika
88
19
23
18
28
Urugvajus
77
16
18
13
30
FT
JAV
111
22
31
27
31
Panama
80
21
25
18
16
OT
Puerto Rico
87
19
14
28
21
5
Argentina
86
14
15
24
29
4
Belgija - Scooore Lyga
Vasario 23
21:30
Noliko Maaseik
Roeselare
Pietų Korėja - WKBL :: Women
Vasario 23
FT
Hansae Woori
59
20
21
11
7
KB Stars
74
20
22
19
13

© 2009-2019. Krepšinio rezultatai suteikia galimybę bet kuriuo metu stebėti, kaip vyksta rungtynės realiuoju laiku. Be to, pasiūlymas, kuo puikiausiai tiks ir tiems, kurie nori pasižiūrėti ateinančių rungtynių grafikus, bei papildomą informaciją.