Rezultatai

WTA - Baltic Open
Liepos 24
Int
Paula Ormaechea
6
4
Kristina Kucova
4
1
S2 live
Ana Bogdan
Isabella Shinikova
2
2
Oksana Kalashnikova
Ena Shibahara
6
6
S2 live
Anastasija Sevastova
6
5
Varvara Flink
2
1
S2 live
Ankita Raina
Patricia Maria Tig
S2 live
Chloe Paquet
6
6
Basak Eraydin
3
5
S2 live
Elena Rybakina
6
5
Xinyun Han
1
2
S2 live
Jelena Ostapenko
2
1
Bernarda Pera
6
5
S2 live
Sorana Cirstea
0
4
Valentyna Ivakhnenko
6
5
S3 live
Anna Danilina
Valentyna Ivakhnenko
2
6
8
Anastasia Potapova
Yana Sizikova
6
2
10
S3 live
Irina Bara
Dalila Jakupovic
4
6
0
Andrea Gamiz
Paula Ormaechea
6
2
0
S3 live
Katarzyna Kawa
2
6
5
Ysaline Bonaventure
6
4
1
S3 live
Katerina Siniakova
6
4
1
Anhelina Kalinina
4
6
5
S3 live
Kristyna Pliskova
3
7 8
6
Caroline Garcia
6
6 6
6
S3 live
Nina Stojanovic
4
6
6
Aliaksandra Sasnovich
6
3
4
S3 live
Tatjana Maria
4
6
4
Jana Fett
6
1
5
ATP 250 - BB&T Atlanta Open
Liepos 24
S2 live
Daniel Evans
6
5
Jason Jung
1
1
S2 live
Grigor Dimitrov
5
4
Kevin King
7
5
S2 live
Marius Copil
Leander Paes
6 2
4
Taylor Fritz
Cameron Norrie
7 7
6
S2 live
Matthew Ebden
7 7
5
Kamil Majchrzak
6 5
3
S2 live
Miomir Kecmanovic
7 11
6
Jack Sock
6 9
6
S2 live
Reilly Opelka
6
7
Alexander Bublik
3
6
S2 live
Tennys Sandgren
4
6
Radu Albot
6
7
S2 live
Ugo Humbert
7 7
5
Cole Gromley
6 2
2
S3 live
Bernard Tomic
4
6
6
Prancūzijas Tiafoe
6
3
6
S3 live
Soon-Woo Kwon
6 4
7
5
Prajnesh Gunneswaran
7 7
5
0
ATP Challenger - Binghamton, USA
Liepos 24
S2 live
Alexey Zakharov
2
2
Marcelo Barrios
6
4
S2 live
Edan Leshem
6
5
Diego Hidalgo
4
2
S2 live
John McNally
7 7
6
Nathan Pasha
6 2
4
S2 live
Lloyd Glasspool
1
6
Collin Altamirano
6
6
S2 live
Nathan Ponwith
2
1
Aleksandar Vukic
6
5
S2 live
Preston Brown
3
4
Maxime Cressy
6
5
S2 live
Roberto Ortega
6 5
3
Stefan Kozlov
7 7
0
S2 live
Roy Smith
5
6
Carlos Gomez Herrera
7
6
S2 live
Ryan Shane
3
4
Alejandro Tabilo
6
5
S2 live
Sekou Bangoura
6
6
Andrew Fenty
3
5
S2 live
Strong Kirchheimer
7 7
5
Alejandro Gonzalez
6 5
3
S2 live
Teymuraz Gabashvili
6
6
Karl Poling
1
5
S3 live
Alex Rybakov
6 7
6
5
Bernardo Saraiva
7 9
1
3
S3 live
Alexander Ritschard
3
6
6
Michail Pervolarakis
6
4
4
S3 live
Martin Redlicki
7 7
6 2
6
Luke Saville
6 5
7 7
6
S3 live
Vladimir Uzhylovsky
3
6
2
Raymond Sarmiento
6
3
6
International - Champions Cup Liepos 24
Pen   live
CD Guadalajara 0 - 0 Atletico Madrid
Pen   live
Real Madrid 2 - 2 Arsenal
ATP 500 - German Tennis Čempionatas (Hamburg)
Liepos 24
S2 live
Alejandro Davidovich Fokina
3
2
Juan Ignacio Londero
6
5
S2 live
Dominic Thiem
6
6
Pablo Cuevas
3
6
S2 live
Fabio Fognini
6
5
Julian Lenz
4
4
S2 live
Hugo Dellien
4
3
Nikoloz Basilashvili
6
5
S2 live
Laslo Djere
3
3
Filip Krajinovic
6
5
S2 live
Nicolas Jarry
4
2
Alexander Zverev
6
5
S2 live
Pablo Carreno Busta
7 7
5
Yannick Hanfmann
6 5
4
S2 live
Sumit Nagal
2
6
Richard Gasquet
6
6
S2 live
Thiago Monteiro
1
3
Jan-Lennard Struff
6
5
S3 live
Casper Ruud
6
3
5
Robin Haase
3
6
1
S3 live
Marco Cecchinato
7 7
6 3
2
Federico Delbonis
6 5
7 7
5
S3 live
Robin Haase
Wesley Koolhof
3
6
0
Hugo Dellien
Thiago Monteiro
6
3
0
ATP Challenger - Granby, Canada
Liepos 24
Int
Ernesto Escobedo
Peter Polansky
2
2
Brydan Klein
Roberto Maytin
6
2
Int
Hans Hach
Dennis Novikov
5
Andrew Harris
Akira Santillan
4
S2 live
Alexis Galarneau
6
6
Hunter Reese
2
6
S2 live
Danilo Petrovic
7 7
5
Alexander Sarkissian
6 5
4
S2 live
Joshua Peck
6
5
Tobias Simon
4
4
S2 live
Manuel Sanchez
4
1
Yasutaka Uchiyama
6
4
S2 live
Maxime Janvier
5
3
Cem Ilkel
7
5
S2 live
Maximilian Neuchrist
6
6
Dennis Novikov
4
6
S2 live
Norbert Gombos
6
6
Skander Mansouri
4
5
S2 live
Takanyi Garanganga
6 3
6
Zhe Li
7 7
6
S2 live
Yannick Mertens
6
5
Kooros Ghasemi
2
0
S3 live
Benjamin Sigouin
3
7 7
3
Hiroki Moriya
6
6 5
5
Škotija - Lyga Cup:: grupė H Liepos 24
Pen   live
Albion Rovers 0 - 0 St. Mirren
CONCACAF - Lygas Cup Liepos 24
Pen   live
LA Galaxy 2 - 2 Tijuana
WTA - Palermo Ladies Open
Liepos 24
S2 live
Anastassia Grymalska
Rosalie van der Hoek
6
7
Giorgia Marchetti
Laura Pigossi
4
5
S2 live
Anna-Lena Friedsam
6
7
Stefanie Voegele
2
6
S2 live
Jasmine Paolini
Sara Sorribes
4
2
Lara Arruabarrena
Paula Badosa
6
5
S2 live
Jasmine Paolini
6
6
Laura Siegemund
1
4
S2 live
Jil Teichmann
7 7
6
Daria Gavrilova
6 3
5
S2 live
Kiki Bertens
6
5
Ekaterine Gorgodze
0
1
S2 live
Sara Sorribes
4
5
Fiona Ferro
6
6
S2 live
Tereza Mrdeza
5
2
Irina-Camelia Begu
7
5
S3 live
Alison Bai
Nicola Geuer
6
3
10
Gabriela Ce
Paula Cristina Goncalves
2
6
4
S3 live
Federica Bilardo
Dalila Spiteri
7
2
0
Georgina Garcia
Fanny Stollar
5
6
0
S3 live
Martina Trevisan
7 7
4
1
Alize Cornet
6 5
6
5
S3 live
Sara Errani
1
6
4
Fanny Stollar
6
3
5
S3 live
Viktoria Kuzmova
6
3
5
Elisabetta Cocciaretto
4
6
3
ATP Challenger - Prague, Czech Republic
Liepos 24
S2 live
Jonas Forejtek
3
3
Carlos Taberner
6
6
S2 live
Pedro Sakamoto
4
5
Constant Lestienne
6
7
S2 live
Peter Heller
6
5
Vit Kopriva
2
3
S2 live
Tak Khunn Wang
3
2
Lorenzo Giustino
6
5
S2 live
Tristan Lamasine
6 4
1
Vaclav Safranek
7 7
5
S3 live
Bernabe Zapata
2
6
5
Adam Pavlasek
6
1
4
S3 live
Jan Satral
3
6
5
Pavel Nejedly
6
3
2
S3 live
Karim Mohamed Maamoun
7 7
6 2
0
Riccardo Bonadio
6 0
7 7
5
S3 live
Kenny De Schepper
6
6 2
3
Lukas Rosol
3
7 7
5
S3 live
Michael Vrbensky
3
6
5
Lukas Klein
6
3
6
Vokietija - Regionalliga Bayern Liepos 24
90'   live
TSV Buchbach 1 - 2 Nuernberg II
ATP 250 - Swiss Open Gstaad
Liepos 24
S2 live
Denis Istomin
6
6
Marc-Andrea Huesler
3
6
S2 live
Filippo Baldi
4
4
Taro Daniel
6
5
S2 live
Gian Marco Moroni
6
5
Tommy Robredo
2
2
S2 live
Henri Laaksonen
0
3
Albert Ramos-Vinolas
6
6
S2 live
Jeevan Nedunchezhiyan
Purav Raja
6
5
Denys Molchanov
Igor Zelenay
4
2
S2 live
Roberto Carballes Baena
Jaume Munar
6
5
James Cerretani
Thomas Fabbiano
1
4
S2 live
Steve Darcis
4
4
Joao Sousa
6
5
S3 live
Guillermo Duran
Andres Molteni
4
6
0
Paolo Lorenzi
Lorenzo Sonego
6
3
0
S3 live
Jaume Munar
5
6
5
Malek Jaziri
7
3
4
ATP Challenger - Tampere, Finland
Liepos 24
S2 live
Alexander Zhurbin
6
5
Christopher Heyman
4
2
S2 live
Blaz Rola
6
2
Dimitar Kuzmanov
2
1
S2 live
Christopher O'Connell
7
5
Khumoun Sultanov
5
4
S2 live
Fabien Reboul
6 2
2
Jeroen Vanneste
7 7
5
S3 live
Alessandro Bega
6
6 5
6
Patrik Niklas-Salminen
4
7 7
6
S3 live
Gastao Elias
6 8
6
5
Roberto Quiroz
7 10
3
3
S3 live
Ivan Nedelko
6
3
5
Harri Helioevaara
4
6
1
S3 live
Manuel Guinard
7 9
2
6
Filip Horansky
6 7
6
6
S3 live
Renzo Olivo
7
6 5
5
Ivan Gakhov
5
7 7
4
S3 live
Tallon Griekspoor
3
6
6
Aslan Karatsev
6
4
3

© 2009-2019. Rezultatai apie rinkimus, įvairiausius konkursus, o taip pat ir sporto šakas yra pasiekiami be jokių papildomų mokesčių bei tiesiogiai. Tai yra puiki galimybė piliečiams, kurie nori niekuomet nepraleisti nei vienų svarbiausių įvykių, vykstančių pasaulyje – išlikite įvykių apsuptyje, kad ir kokią sporto šaką planuojate pasirinkti.