Rezultatai

ATP Challenger - Amersfoort, Netherlands
Liepos 16
S2 live
Alec Deckers
3
4
Kenny De Schepper
6
6
S2 live
Alen Avidzba
3
2
Christopher Heyman
6
5
S2 live
Frederico Ferreira Silva
5
1
Guilherme Clezar
7
6
S2 live
Geoffrey Blancaneaux
5
1
Dimitar Kuzmanov
7
6
S2 live
Ricardo Ojeda
2
3
Jan Choinski
6
5
S2 live
Ryan Nijboer
4
2
Sebastian Fanselow
6
5
S2 live
Tak Khunn Wang
3
2
Adam Pavlasek
6
5
S3 live
Aleksandre Metreveli
6
4
6
Niels Lootsma
3
6
4
S3 live
Corentin Denolly
6 6
6
1
Karim Mohamed Maamoun
7 8
3
5
S3 live
Jelle Sels
7 8
2
5
Botic van de Zandschulp
6 6
6
3
S3 live
Tim van Rijthoven
4
7 7
6
Gonzalo Escobar
6
6 1
6
WTA - Bucharest Open
Liepos 16
S2 live
Aliona Bolsova
6
6
Varvara Flink
3
2
S2 live
Dalila Jakupovic
2
2
Viktoria Kuzmova
6
6
S2 live
Lara Arruabarrena
Andreea Mitu
7 8
5
Gruzija Craciun
Irina Fetecau
6 6
3
S2 live
Paula Badosa
5
6
Elena Rybakina
7
6
S2 live
Tereza Mrdeza
3
5
Ysaline Bonaventure
6
6
S3 live
Anhelina Kalinina
6
3
4
Laura Siegemund
4
6
6
ATP 250 - Croatia Open (Umag)
Liepos 16
S2 live
Marco Cecchinato
3
2
Aljaz Bedene
6
5
S3 live
Cedrik-Marcel Stebe
6 5
6
6
Jiri Vesely
7 7
3
6
S3 live
Pedro Sousa
6
3
4
Jannik Sinner
1
6
5
ATP Challenger - Gatineau, Canada
Liepos 16
S2 live
Collin Altamirano
1
6
Brandon Holt
6
6
S2 live
Ernesto Escobedo
6
5
Alexander Sarkissian
3
3
S2 live
Jeffrey John Wolf
6
5
Gleb Sakharov
4
2
S2 live
Kaichi Uchida
6
5
Roy Smith
3
4
S2 live
Maverick Banes
3
2
Cem Ilkel
6
5
S2 live
Roberto Ortega
1
4
Skander Mansouri
6
5
S2 live
Zhe Li
1
1
Maximilian Neuchrist
6
6
S3 live
Akira Santillan
6
3
1
Carlos Gomez Herrera
3
6
5
S3 live
Alexis Galarneau
7
2
6
Marcelo Barrios
5
6
3
S3 live
Borna Gojo
5
6
5
Benjamin Sigouin
7
3
2
S3 live
Michael Redlicki
6
4
6
Danilo Petrovic
3
6
5
S3 live
Shintaro Imai
6
2
6
Alejandro Tabilo
4
6
5
ATP 250 - Hall of Fame Open (Newport)
Liepos 16
S2 live
Alastair Gray
3
4
Kamil Majchrzak
6
5
S2 live
Bernard Tomic
2
6
Ilya Ivashka
6
6
S2 live
Ivo Karlovic
6 6
6
Guido Andreozzi
7 8
7
S2 live
Jeevan Nedunchezhiyan
Purav Raja
6 3
6
Maoxin Gong
Ze Zhang
7 7
6
S2 live
Marcel Granollers
6
5
Prajnesh Gunneswaran
2
2
S3 live
Denis Istomin
4
7
4
Tennys Sandgren
6
5
5
S3 live
Nicholas Monroe
Mischa Zverev
7 7
6 4
0
Maxime Cressy
Keegan Smith
6 5
7 7
0
Meksika - Liga MX:: championship Liepos 16
Pen   live
CF America 0 - 0 Tigres UANL
ATP Challenger - Nur-Sultan, Kazakhstan
Liepos 16
S1 live
Andrey Golubev
6
Edan Leshem
6
S1 live
Sebastian Korda
5
Evgeny Tyurnev
1
S2 live
Alafia Ayeni
6
5
Sergey Fomin
4
4
S2 live
Gastao Elias
6
6
Nicolas Barrientos
1
1
S2 live
Grigoriy Lomakin
6 0
2
Facundo Mena
7 7
5
S2 live
Illya Marchenko
7 7
6
Marsel Ilhan
6 3
6
S2 live
Konstantin Kravchuk
6
7
Harry Bourchier
4
6
S2 live
Pavel Kotov
4
0
Gastao Elias
6
0
S2 live
Shuichi Sekiguchi
6
6
Dostanbek Tashbulatov
3
1
S2 live
Shuichi Sekiguchi
7
1
Zhizhen Zhang
5
2
S2 live
Sidharth Rawat
6
5
Sanjar Fayziev
2
2
S2 live
Teymuraz Gabashvili
6
6
Ben Patael
3
2
S3 live
Aldin Setkic
4
6
4
Nam Hoang Ly
6
3
6
ATP Challenger - San Benedetto, Italy
Liepos 16
Int
Roberto Cid Subervi
6
2
0
Pedro Sakamoto
2
6
0
S2 live
Andrea Pellegrino
7
5
Alessandro Bega
5
3
S2 live
Andrea Vavassori
6
5
Samuele Ramazzotti
2
1
S2 live
Jan Satral
6
5
Roman Safiullin
4
4
S2 live
Jeroen Vanneste
6
2
Alex Molcan
0
2
S2 live
Oriol Roca
6
6
Vaclav Safranek
3
3
S2 live
Renzo Olivo
6
6
Viktor Durasovic
3
5
S2 live
Thiago Seyboth Wild
6
5
Carlos Taberner
0
2
S3 live
Andrea Collarini
6
4
5
Pietro Rondoni
4
6
4
S3 live
Inigo Cervantes
6
4
2
Juan Pablo Varillas
4
6
5
S3 live
Lorenzo Musetti
2
6
5
Manuel Guinard
6
2
6
S3 live
Zsombor Piros
6
1
2
Prancūzijasco Forti
4
6
5
ATP 250 - Swedish Open (Bastad)
Liepos 16
S2 live
Pablo Carreno Busta
Joao Sousa
7 7
5
Romain Arneodo
Damir Dzumhur
6 4
2
S3 live
Alejandro Davidovich Fokina
6
5
0
Mikael Ymer
4
7
5
S3 live
Jaume Munar
4
6
3
Roberto Carballes Baena
6
3
5
S3 live
Sander Gille
Joran Vliegen
6 5
7 7
10
Sander Arends
David Pel
7 7
6 2
5
WTA - Swiss Open (Lausanne)
Liepos 16
S2 live
Antonia Lottner
2
3
Caroline Garcia
6
5
S2 live
Bernarda Pera
6
6
Giulia Gatto-Monticone
0
3
S2 live
Jasmine Paolini
6
6
Tess Sugnaux
3
3
S2 live
Kristina Kucova
3
1
Anastasia Potapova
6
5
S2 live
Mona Barthel
6 3
2
Fiona Ferro
7 7
6
S2 live
Xinyun Han
6
7
Varvara Gracheva
4
6
S2 live
Ylena In-Albon
Conny Perrin
7 7
6
Timea Bacsinszky
Mihaela Buzarnescu
6 5
2
S3 live
Tamara Korpatsch
2
6
6
Eugenie Bouchard
6
4
5
S3 live
Ylena In-Albon
5
6
3
Daria Gavrilova
7
4
5

© 2009-2019. Rezultatai apie rinkimus, įvairiausius konkursus, o taip pat ir sporto šakas yra pasiekiami be jokių papildomų mokesčių bei tiesiogiai. Tai yra puiki galimybė piliečiams, kurie nori niekuomet nepraleisti nei vienų svarbiausių įvykių, vykstančių pasaulyje – išlikite įvykių apsuptyje, kad ir kokią sporto šaką planuojate pasirinkti.