Rezultatai

NHL - Regular Season
Spalio 16
3P live
Nashville Predators
3
1
2
0
Minnesota Wild
2
1
1
0
WTA - BGL BNP Paribas Luxembourg Open
Spalio 16
S2 live
Anna Blinkova
6
7
Tatjana Maria
2
5
S2 live
Anna Karolina Schmiedlova
0
1
Donna Vekic
6
5
S2 live
Nicola Geuer
Chantal Skamlova
1
0
Viktorija Golubic
Jamie Loeb
6
6
S2 live
Pauline Parmentier
7 10
5
Viktorija Golubic
6 8
2
S3 live
Cornelia Lister
Eva Wacanno
7
3
11
Akgul Amanmuradova
Ekaterina Yashina
5
6
11
S3 live
Greet Minnen
Alison van Uytvanck
6 7
7 7
0
Dalila Jakupovic
Renata Voracova
7 9
6 2
0
S3 live
Irina Bara
Xenia Knoll
7 7
3
0
Vera Lapko
Mandy Minella
6 2
6
0
S3 live
Vera Lapko
6
5
5
Carina Witthoeft
4
7
4
ATP Challenger - Calgary, Canada
Spalio 16
S1 live
Steven Diez
1
Jason Jung
1
S2 live
Jay Clarke
5
0
Collin Altamirano
7
5
S2 live
Stefan Kozlov
3
3
Jan Choinski
6
5
S3 live
Enzo Couacaud
6
4
5
Roberto Ortega
2
6
3
S3 live
Pavel Krainik
4
6
3
Filip Peliwo
6
3
5
ATP 250 - European Open (Antwerp)
Spalio 16
S2 live
Feliciano Lopez
6
6
Prancūzijas Tiafoe
4
6
S2 live
Jaume Munar
4
4
Jiri Vesely
6
5
S2 live
Leonardo Mayer
3
5
Vasek Pospisil
6
6
S2 live
Mackenzie McDonald
6
6
Nicolas Jarry
1
6
S3 live
Robin Haase
Matwe Middelkoop
6 5
7 7
12
Guido Pella
Diego Schwartzman
7 7
6 5
11
ATP 250 - Intrum Stockholm Open
Spalio 16
S2 live
Denis Kudla
6
6
Guillermo Garcia
2
5
S3 live
Elias Ymer
4
7
6
Maximilian Marterer
6
5
5
S3 live
Ken Skupski
Neal Skupski
4
7 7
10
Frederik Loechte Nielsen
Joe Salisbury
6
6 2
7
ATP Challenger - Ismaning, Germany
Spalio 16
S2 live
Gleb Sakharov
6
6
Ricardo Ojeda
3
1
S3 live
Christopher Heyman
5
6
4
Benjamin Bonzi
7
4
5
S3 live
Quentin Halys
7 8
3
6
James Ward
6 6
6
6
ATP 250 - Kremlin Cup (Moscow)
Spalio 16
S2 live
Julio Peralta
Horacio Zeballos
6
5
Evgeny Donskoy
Ivan Gakhov
3
4
S2 live
Karen Khachanov
Andrey Rublev
6
6
Marcin Matkowski
Nicholas Monroe
4
5
S2 live
Malek Jaziri
Nick Kyrgios
6
6
Mirza Basic
Damir Dzumhur
1
3
S2 live
Roman Jebavy
Martin Klizan
4
3
Austin Krajicek
Rajeev Ram
6
5
S3 live
Adrian Mannarino
3
6
6
Evgeny Karlovskiy
6
4
6
S3 live
Laslo Djere
7
4
6
Aljaz Bedene
5
6
7
S3 live
Lukas Rosol
6
4
5
Matteo Berrettini
3
6
4
ATP Challenger - Ningbo, China
Spalio 16
Int
Hsien-Yin Peng
Sonchat Ratiwatana
1
1
Yecong He
Di Wu
6
2
S2 live
Hubert Hurkacz
6
6
Zihao Xia
3
6
S2 live
Liam Broady
2
5
Yosuke Watanuki
6
7
S2 live
Mohamed Safwat
6 7
2
Prajnesh Gunneswaran
7 9
5
S2 live
Tsung-Hua Yang
3
5
Alejandro Davidovich
6
7
S3 live
Ramkumar Ramanathan
6
6 7
6 2
Yun-Seong Chung
1
7 9
7 7
S3 live
Zhe Li
4
7 7
5
Goncalo Oliveira
6
6 5
3
UEFA Nations League - Lyga C:: grupė 2 Spalio 16
FT
Estija 3 - 3 Vengrija
FT
Suomija 2 - 0 Graikija

UEFA Nations League - Lyga A:: grupė 4 Spalio 16
FT
Ispanija 2 - 3 Anglija

© 2009-2018. Rezultatai apie rinkimus, įvairiausius konkursus, o taip pat ir sporto šakas yra pasiekiami be jokių papildomų mokesčių bei tiesiogiai. Tai yra puiki galimybė piliečiams, kurie nori niekuomet nepraleisti nei vienų svarbiausių įvykių, vykstančių pasaulyje – išlikite įvykių apsuptyje, kad ir kokią sporto šaką planuojate pasirinkti.