Rezultatai

Baltarusija - Cup:: grupė A Rugpjūčio 18
FT
Brest 1 - 6 Baltarusija U20
Brest: 1 ( 0 0 1 )
Baltarusija U20: 6 ( 2 2 2 )
FT
Molodechno 5 - 1 Crvena Zvezda
Molodechno: 5 ( 4 1 0 )
Crvena Zvezda: 1 ( 1 0 0 )

Kolumbija - Primera A:: clausura Rugpjūčio 18
01:00
Once Caldas ? - ? Tolima
03:00
Millonarios ? - ? CD Jaguares
FT
Atletico Huila 1 - 1 Atletico Junior
WNBA - Regular Season Rugpjūčio 18
FT
Seattle Storm 62 - 61 Minnesota Lynx
Seattle Storm: 62 ( 22 14 13 13 )
Minnesota Lynx: 61 ( 20 11 20 10 )
FT
Washington Mystics 62 - 95 Los Angeles Sparks
Washington Myst: 62 ( 18 18 15 11 )
Los Angeles Spa: 95 ( 22 29 22 22 )
Rusija - 2nd Divizionas:: Ural/Povolzhye Rugpjūčio 18
FT
Ural II 0 - 1 Volga Ulyanovsk
Meksika - Copa MX:: apertura grupė 1 Rugpjūčio 18
FT
Dorados 1 - 2 Toluca
Meksika - Copa MX:: apertura grupė 3 Rugpjūčio 18
FT
U.A. Estado de Meksika 2 - 3 CF America
Meksika - Copa MX:: apertura grupė 9 Rugpjūčio 18
FT
Necaxa 4 - 0 Mineros de Zacatecas
Brazilija - Cup Rugpjūčio 18
FT
Botafogo RJ 0 - 0 Flamengo
FT
Gremio 1 - 0 Cruzeiro
Baltarusija - Cup:: grupė B Rugpjūčio 18
FT
Gomel 9 - 3 Mogilev
Gomel: 9 ( 2 5 2 )
Mogilev: 3 ( 1 1 1 )
FT
Neman Grodno 4 - 1 Lida
Neman Grodno: 4 ( 0 2 2 )
Lida: 1 ( 0 0 1 )
FT
Zhlobin 4 - 0 Vitebsk
Zhlobin: 4 ( 2 2 0 )
Vitebsk: 0 ( 0 0 0 )
JAV - Major Lyga Soccer Rugpjūčio 18
FT
Montreal Impact 3 - 0 Chicago Fire
Prancūzija - National Rugpjūčio 18
FT
Pau 1 - 4 Cholet
Vengrija - OTP BANK Liga Rugpjūčio 18
FT
Ferencvaros 2 - 0 Haladas
Saudo Arabija - Premier Lyga Rugpjūčio 18
FT
Al Ahli 4 - 0 Al Fateh FC
FT
Al-Raed 2 - 3 Al-Faisaly
Argentina - Copa Argentina Rugpjūčio 18
FT
Lanus 1 - 2 Union
Pos  live
Independiente ? - ? Atletico Tucuman
Meksika - Copa MX:: apertura grupė 6 Rugpjūčio 18
FT
Leon 2 - 0 Veracruz
JAV - National Women's Soccer Lyga Rugpjūčio 18
FT
Boston Breakers 1 - 3 Houston Dash
FT
Chicago Red Stars 1 - 2 Seattle Reign FC
FT
FC Kansas City 2 - 1 Portland Thorns
CONCACAF - CONCACAF Lyga Rugpjūčio 18
01:00
Deportivo Walter Ferreti ? - ? CD Plaza Amador
01:00
Alianza FC ? - ? CD Olimpia
FT
CD Aguila 0 - 2 CD Arabe Unido
Europos lyga - Qualification Rugpjūčio 18
FT
AC Milan 6 - 0 KF Shkendija
FT
Ajax 0 - 1 Rosenborg
FT
Altach 0 - 1 Maccabi Tel Aviv
FT
Apollon Limassol 3 - 2 FC Midtjylland
FT
BATE Borisov 1 - 1 FC Olexandria
FT
Club Brugge 0 - 0 AEK Athens
FT
Dinamo Zagreb 1 - 1 Skenderbeu
FT
Domzale 1 - 1 Marseille
FT
Everton 2 - 0 Hajduk Split
FT
FC Krasnodar 3 - 2 FK Crvena Zvezda
FT
FC Viitorul Constanta 1 - 3 Salzburg
FT
FH Hafnarfjordur 1 - 2 Braga
FT
FK Vardar Skopje 2 - 0 Fenerbahce
FT
Legia Warszawa 1 - 1 FC Sheriff
FT
Ludogorets Razgrad 2 - 0 Suduva
FT
Maritimo 0 - 0 Dynamo Kyiv
FT
Osijek 1 - 2 Austrija Wien
FT
Panathinaikos 2 - 3 Athletic Bilbao
FT
PAOK Thessaloniki FC 3 - 1 Oestersunds FK
FT
Partizan Beograd 0 - 0 Videoton FC
FT
Viktoria Plzen 3 - 1 AEK Larnaca

© 2009-2017. Rezultatai apie rinkimus, įvairiausius konkursus, o taip pat ir sporto šakas yra pasiekiami be jokių papildomų mokesčių bei tiesiogiai. Tai yra puiki galimybė piliečiams, kurie nori niekuomet nepraleisti nei vienų svarbiausių įvykių, vykstančių pasaulyje – išlikite įvykių apsuptyje, kad ir kokią sporto šaką planuojate pasirinkti.